16.07.2019 kouluratsastuskilpailut

x kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut

viimeinen ilmoittautumispäivä 12.07.2019

x vastuuhenkilönä VRL-14618, järjestyspaikka Vallmo Stall VALL8830

tulokset lyhyellä arvonnalla aikanaan osallistujien päälle

ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen

yksi hevonen voi osallistua kahteen luokkaan kilpailuissa, yhteen luokkaan vain kerran

x yksi ratsastaja voi tuoda kolme hevosta per luokka

x 30 osallistujaa per luokka

x kilpailut ovat avoinna kaikille

ilmoittautuminen

ilmoitauttuminen sähköpostiin hallankaiku@gmail.com otsikolla KRJ001-007 muodossa:

luokka nro 

ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH00-000-0000

(osallistut kaikkiin sarjan kutsuihin, yhteen kutsuun ei mahdollista osallistua)

luokat

01. Helppo B 30/30 tulokset

02. Helppo B 30/30 tulokset

03. Helppo A 30/30 tulokset

04. Helppo A 30/30 tulokset

05. Vaativa B 30/30 tulokset

06. Vaativa B 30/30 tulokset

07. Grand Prix 21/30 tulokset

08. Grand Prix 21/30 tulokset

tulokset

01. Helppo B 30/30

1. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
2. Disa (VRL-03335) - Tuulenpesän Aavetar 
3. jabberjinx (VRL-13570) - Viisikon Fiction Factor VH18-031-0352
4. Humutin (VRL-14618) - Liljelunds Nattfågel VH19-029-0056 
5. jabberjinx (VRL-13570) - Ethereal Shrine VH18-031-0412 

6. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120 
7. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028 
8. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka 
10. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234 
11. sonya (VRL-09386) - A.D. Cold Dumle VH16-025-0056 
12. Disa (VRL-03335) - Villahaan Valotta 
13. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas 
14. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647 
15. Disa (VRL-03335) - Tuulenpesän Oodi 
16. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502  
17. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tammitaiga VH19-018-0080 
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398 
19. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Jääkide VH19-018-0197 
20. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008 
21. Humutin (VRL-14618) - Syrjän Kehveli VH19-018-0555 
22. Siguri (VRL-11290) - Terhakan Taika VH03-018-4817 
23. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255 
24. suba (VRL-12468) - Derian Alfdis VH15-053-0217 
25. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155  
26. Nintsu (VRL-01851) - Terminator MPB VH18-023-0025 
27. Siguri (VRL-11290) - Joikujärven Miria VH16-018-0399 
28. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023 
29. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196 
30. Milma (VRL-14149) - Kalmankuningas VH19-018-0499

03. Helppo A 30/30

1. Nintsu (VRL-01851) - Smelly Cat MPB VH17-023-0098 
2. Nintsu (VRL-01851) - Lucky Bean MPB VH17-023-0091 
3. Humutin (VRL-14618) - Vuornan Kuuposki VH19-018-0508 
4. Nintsu (VRL-01851) - Persian Sultan MPB VH17-023-0102 
5. Siguri (VRL-11290) - Veenatar VH14-018-0980 

6. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Riinu VH16-018-2756 
7. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
8. sonya (VRL-09386) - Sávvamis VH19-018-0492 
9. Jesse (VRL-12637) - Virmalan Kuuntuuli VH17-018-1948 
10. enna (VRL-14704) - Hiivurin Pakkastanssi VH19-018-0254 
11. Jesse (VRL-12637) - Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524 
12. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061  
13. JP (VRL-01948) - Forthill Fiona 
14. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza 
15. JP (VRL-01948) - Aidan Honeytale 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Karmankauppa 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Salavilli Sillivalas 
18. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626  
19. enna (VRL-14704) - Adinan Harhauni VH19-018-0208 
20. Humutin (VRL-14618) - Kurjen Grimeria VH19-053-0017 
21. sonya (VRL-09386) - Gloud Gott Olha VH19-013-0011 
22. Siguri (VRL-11290) - Sandin Ikiuni VH14-018-1030 
23. Tuire (VRL-00345) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
24. Humutin (VRL-14618) - Vihapoika VH19-018-0554 
25. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214 
26. enna (VRL-14704) - Kaarnan Mansikkapusu VH19-018-0253 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Varkain Vihitty 
28. suba (VRL-12468) - Derian Kelda VH15-053-0049 
29. Tuire (VRL-00345) - Four Leaf Butterscotch VH19-027-0050 
30. suba (VRL-12468) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808 

05. Vaativa B 30/30

1. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219 
2. enna (VRL-14704) - Sielunkuiskaaja VH19-018-0446 
3. Jesse (VRL-12637) - Candysong VH16-244-0030
4. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Kaiho VH14-018-1981 
5. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja 

6. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 
7. suba (VRL-12468) - Moon Harmaa VH14-018-1871 
8. JP (VRL-01948) - Burlyhill Morocco 
9. sonya (VRL-09386) - Faoláin Leonard VH19-035-0011 
10. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039 
11. Layda (VRL-14488) - Fennel 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas 
14. enna (VRL-14704) - Hiivurin Armokuolema VH19-018-0231 
15. Milma (VRL-14149) - Runon Korpikettu VH18-018-1328  
16. Nintsu (VRL-01851) - Spy Rewa VH17-023-0071 
17. Humutin (VRL-14618) - Kuningaslilja VH19-018-0553 
18. JP (VRL-01948) - Ballare   
19. sarqquu (VRL-04374) - Omar el-Khan VH18-218-0002 
20. Jesse (VRL-12637) - Joy'Happens VH18-244-0006 
21. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025  
22. suba (VRL-12468) - Moon Jasira VH14-018-1612 
23. Nintsu (VRL-01851) - Shanina van de Nijl VH17-023-0107 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne 
25. sarqquu (VRL-04374) - Priton Izuver VH18-039-0070 
26. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106 
27. Jesse (VRL-12637) - Ludlow VH18-244-0005 
28. Siguri (VRL-11290) - Vuornan Tuhto VH15-018-1782 
29. JP (VRL-01948) - Intrada 
30. Nintsu (VRL-01851) - Prinston MPB VH17-023-0052

07. Grand Prix 21/30

1. Viixi (VRL-13923) - Limited Clarets CW VH19-011-0114 
2. Viixi (VRL-13923) - Verso Kobalt VH19-011-0132 
3. Milma (VRL-14149) - Diva D'Amour vd Halor VH19-012-0122 
4. Humutin (VRL-14618) - Cockatoo's Rave 

5. sonya (VRL-09386) - Felina v.d. Halor VH19-021-0030 
6. sonya (VRL-09386) - FBL London Lady 
7. Milma (VRL-14149) - Archaeopteryx VH19-011-0119  
8. narri (VRL-06046) - Everholt Santa Muerte
9. sarqquu (VRL-04374) - Total Death VH19-013-0020 
10. Milma (VRL-14149) - Whangdoodle! VH19-031-0177  
11. sarqquu (VRL-04374) - Grand Marshal  
12. narri (VRL-06046) - Livia Kallone 
13. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Voiceless Songs 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coffin Nails 
16. sarqquu (VRL-04374) - Stark Rocco 
17. Humutin (VRL-14618) - Mosaik 
18. Ilona (VRL-14757) – Blooms Monstermathematic VH19-031-0189 
19. Viixi (VRL-13923) - A.D. Vincent VH19-031-0107 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Polarlicht 
21. narri (VRL-06046) - Rassvet Circus 

02. Helppo B 30/30

1. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234 
2. Siguri (VRL-11290) - Joikujärven Miria VH16-018-0399 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka 
4. sonya (VRL-09386) - A.D. Cold Dumle VH16-025-0056 
5. suba (VRL-12468) - Derian Kodran VH15-053-0050 

6. enna (VRL-14704) - Hilipeähalla VH19-018-0611 
7. Milma (VRL-14149) - Kalmankuningas VH19-018-0499  
8. Humutin (VRL-14618) - Liljelunds Nattfågel VH19-029-0056 
9. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Villaukko VH19-018-0215 
10. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647 
11. Disa (VRL-03335) - Tuulenpesän Oodi 
12. jabberjinx (VRL-13570) - Ethereal Shrine VH18-031-0412 
13. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
14. Nintsu (VRL-01851) - Sir Raymond MPB VH18-023-0027 
15. Nintsu (VRL-01851) - Belle Fleur MPB VH18-023-0029 
16. enna (VRL-14704) - Lukutaidoton VH19-018-0464 
17. Disa (VRL-03335) - Villahaan Valotta 
18. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155  
19. jabberjinx (VRL-13570) - Viisikon Fiction Factor VH18-031-0352
20. Humutin (VRL-14618) - Syrjän Kehveli VH19-018-0555 
21. Disa (VRL-03335) - Tuulenpesän Aavetar 
22. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008 
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398 
24. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502  
25. suba (VRL-12468) - Torfrid Karla VH19-053-0019 
26. Siguri (VRL-11290) - Terhakan Taika VH03-018-4817 
27. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas 
28. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Guenevere VH19-022-0023 
29. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255 
30. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018 

04. Helppo A 30/30

1. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza 
2. Nintsu (VRL-01851) - Miss Death MPB VH18-023-0013 
3. JP (VRL-01948) - Forthill Fiona 
4. sonya (VRL-09386) - Sávvamis VH19-018-0492 
5. Siguri (VRL-11290) - Veenatar VH14-018-0980 

6. sonya (VRL-09386) - Gloud Gott Olha VH19-013-0011 
7. Nintsu (VRL-01851) - Jonayla MPB VH18-023-0030 
8. enna (VRL-14704) - Korpikotka VH19-018-0612 
9. JP (VRL-01948) - Aidan Honeytale 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Karmankauppa 
11. Humutin (VRL-14618) - Kurjen Grimeria VH19-053-0017 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Varkain Vihitty 
13. suba (VRL-12468) - Agatha of Smithloch VH18-053-0004 
14. enna (VRL-14704) - Kohtalonkauppa VH19-018-0108 
15. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626  
16. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Riinu VH16-018-2756 
17. suba (VRL-12468) - Derian Amora VH15-053-0048 
18. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
19. Jesse (VRL-12637) - Virmalan Kuuntuuli VH17-018-1948 
20. Jesse (VRL-12637) - Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524 
21. Siguri (VRL-11290) - Sandin Ikiuni VH14-018-1030 
22. Tuire (VRL-00345) - Four Leaf Butterscotch VH19-027-0050 
23. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061  
24. Nintsu (VRL-01851) - Royal Dream MPB VH18-023-0012 
25. suba (VRL-12468) - Berryhaze Fidel VH19-035-0077 
26. Humutin (VRL-14618) - Vihapoika VH19-018-0554 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Salavilli Sillivalas 
28. Humutin (VRL-14618) - Vuornan Kuuposki VH19-018-0508 
29. enna (VRL-14704) - Paholaisenkarkottaja VH19-018-0222 
30. Tuire (VRL-00345) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950

06. Vaativa B 30/30

1. sarqquu (VRL-04374) - Priton Izuver VH18-039-0070 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus 
3. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja 
4. Humutin (VRL-14618) - Kuningaslilja VH19-018-0553 
5. suba (VRL-12468) - Reposaaren Veijari VH15-018-0141 

6. sarqquu (VRL-04374) - Omar el-Khan VH18-218-0002 
7. Nintsu (VRL-01851) - Lady in Red MPB VH17-023-0105 
8. Layda (VRL-14488) - Fennel 
9. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025  
10. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 
11. suba (VRL-12468) - Siljan Korkokuvio VH15-018-0358 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne 
13. Siguri (VRL-11290) - Vuornan Tuhto VH15-018-1782 
14. JP (VRL-01948) - Rosie Chic 
15. sonya (VRL-09386) - Faoláin Leonard VH19-035-0011 
16. JP (VRL-01948) - Antoinette 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas 
18. Jesse (VRL-12637) - Candysong VH16-244-0030
19. enna (VRL-14704) - Sielunkuiskaaja VH19-018-0446 
20. Nintsu (VRL-01851) - Doll in the Dark MPB VH18-023-0010 
21. enna (VRL-14704) - Hiivurin Armokuolema VH19-018-0231 
22. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti VH18-018-2219 
23. Jesse (VRL-12637) - Joy'Happens VH18-244-0006 
24. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106 
25. JP (VRL-01948) - Burlyhill Morocco 
26. Nintsu (VRL-01851) - Baredwin MPB VH18-023-0024 
27. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Joulusukka VH14-018-1980 
28. Jesse (VRL-12637) - Ludlow VH18-244-0005 
29. Milma (VRL-14149) - Runon Korpikettu VH18-018-1328  
30. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039 

08. Grand Prix 21/30

1. sarqquu (VRL-04374) - Stark Rocco 
2. narri (VRL-06046) - Livia Kallone 
3. narri (VRL-06046) - Rassvet Circus 
4. Viixi (VRL-13923) - A.D. Vincent VH19-031-0107
 
5. Humutin (VRL-14618) - Cockatoo's Rave 
6. Viixi (VRL-13923) - Limited Clarets CW VH19-011-0114 
7. Viixi (VRL-13923) - Verso Kobalt VH19-011-0132 
8. sarqquu (VRL-04374) - Total Death VH19-013-0020 
9. Milma (VRL-14149) - Diva D'Amour vd Halor VH19-012-0122 
10. sarqquu (VRL-04374) - Grand Marshal  
11. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coffin Nails 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Polarlicht 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Voiceless Songs 
14. Milma (VRL-14149) - Whangdoodle! VH19-031-0177  
15. Milma (VRL-14149) - Archaeopteryx VH19-011-0119  
16. sonya (VRL-09386) - Felina v.d. Halor VH19-021-0030 
17. Humutin (VRL-14618) - Mosaik 
18. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103 
19. sonya (VRL-09386) - FBL London Lady 
20. narri (VRL-06046) - Everholt Santa Muerte
21. Ilona (VRL-14757) – Blooms Monstermathematic VH19-031-0189 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now