Kouluratsastuskilpailut 15.02.2020

kaikille avoimet jaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut 15.02.2020, vip 10.02.2020

kilpailuista vastuussa VRL-14618, järjestyspaikkana Valokylän Talli VALO8156

tulokset arvotaan lyhyttä arvontatapaa käyttäen

ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen

40 osallistujaa / luokka

kaksi (2) luokkaa / hevonen / kilpailut, hevonen voi kilpailla kerran yhdessä luokassa

yksi ratsastaja / viisi (4) hevosta / luokka

osallistuminen viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä sähköpostitse osoitteeseen hallankaiku@gmail.com otsikoituna KRJ045-49 muodossa:

luokka nro 

ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH-00-000-0000

väärin ilmoittautuneet hylätään ilmoituksetta, tarkistathan ennen lähetystä!
osallistut kaikkiin kutsun ryppäisiin, osallistuminen yksittäisiin kisoihin ei mahdollista.

luokat

01. Helppo B 40/40

02. Helppo B 40/40

Osallistujat

01. Helppo B 40/40

1. Terhi (VRL-01403) - Floris fan Bleom VH18-040-0035
2. Humutin (VRL-14618) - Hornanhovin Sinooperisoihtu VH20-018-0000
3. Kida (VRL-08368) - Stormy Slush Flurry
4. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
5. Pölhö (VRL-01436) – Delm Aristoteles VH20-003-0002
6. Sonja (VRL-11911) - Fairburn Saturnus VH19-029-0089

7. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
8. Sonja (VRL-11911) - Dawnstorm Dael VH16-024-0176
9. Kida (VRL-08368) - Hopewood Arctic Light
10. Nintsu (VRL-01851) - Freaky Beatrix MPB VH18-023-0011
11. Miltsu (VRL-05564) - PP's Zodiac VH16-057-0031
12. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
13. Humutin (VRL-14618) - Saarnion Verona VH19-018-1005
14. Humutin (VRL-14618) - Turmeltajan Tähtiratataika VH20-018-0000
15. Kida (VRL-08368) - Four Leaf B'dazzled Blue
16. Terhi (VRL-01403) - Berend fan Khim VH20-040-0002
17. Terhi (VRL-01403) - Elias fan Bleom VH18-040-0034
18. enna (VRL-14704) - Gwirion LO VH16-022-0057
19. enna (VRL-14704) - Adinan Mount Everest VH18-018-0691
20. Sonja (VRL-11911) - Snowlight Dael VH17-024-0121
21. Nintsu (VRL-01851) - Spicy-n-Sweet MPB VH17-023-0086
22. Pölhö (VRL-01436) – Grotesque VH20-040-0008
23. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Fuchsia Rose
24. Sorel (VRL-00884) - Saskia Nienke VH12-023-0073
25. enna (VRL-14704) - C’est Le Destin VH16-076-0009
26. enna (VRL-14704) - Dumfries Araminta VH15-026-0144
27. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
28. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Beauty VH18-022-0020
29. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Byzoniét
30. Pölhö (VRL-01436) - Poniniemen Soulspawn VH20-027-0007
31. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Ghostbaron
32. Sonja (VRL-11911) - Chigeon Duke VH14-022-0141
33. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Hero VH18-022-0045
34. Terhi (VRL-01403) - Feiko fan Bleom VH18-040-0032
35. Sorel (VRL-00884) - Crane Brenin y Merthyron
36. Viveka (VRL-14534) - Lemmetyinen
37. Miltsu (VRL-05564) - Vien Leia VH12-028-0177
38. Miltsu (VRL-05564) - Midnattens Fiona VH-18-053-0089
39. Eeva (VRL-14793) – PP’s Viking VH18-053-0103
40. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330

02. Helppo B 40/40

1. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Fuchsia Rose
2. Terhi (VRL-01403) - Feiko fan Bleom VH18-040-0032
3. Sonja (VRL-11911) - Snowlight Dael VH17-024-0121
4. Sorel (VRL-00884) - Crane Brenin y Merthyron
5. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Mervyn VH17-022-0067
6. Kida (VRL-08368) - Hopewood Arctic Light

7. enna (VRL-14704) - Adinan Mount Everest VH18-018-0691
8. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Ghostbuster VH18-024-0028
9. enna (VRL-14704) - Gwirion LO VH16-022-0057
10. Sonja (VRL-11911) - Fairburn Saturnus VH19-029-0089
11. Terhi (VRL-01403) - Elias fan Bleom VH18-040-0034
12. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
13. Pölhö (VRL-01436) - Poniniemen Soulspawn VH20-027-0007
14. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Barragan VH19-024-0015
15. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
16. Miltsu (VRL-05564) - Midnattens Fiona VH-18-053-0089
17. Sonja (VRL-11911) - Chigeon Duke VH14-022-0141
18. Eeva (VRL-14793) – PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
19. Viveka (VRL-14534) - Lemmetyinen
20. Humutin (VRL-14618) - Turmeltajan Tähtiratataika VH20-018-0000
21. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Ghostbaron
22. Pölhö (VRL-01436) – Grotesque VH20-040-0008
23. Miltsu (VRL-05564) - PP's Zodiac VH16-057-0031
24. Kida (VRL-08368) - Stormy Slush Flurr
25. enna (VRL-14704) - C’est Le Destin VH16-076-0009
26. enna (VRL-14704) - Dancing Sparkle Delm VH15-003-0525
27. Terhi (VRL-01403) - Floris fan Bleom VH18-040-0035
28. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
29. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
30. Miltsu (VRL-05564) - Vien Leia VH12-028-0177
31. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Abigail VH17-022-0068
32. Pölhö (VRL-01436) – Delm Aristoteles VH20-003-0002
33. Sonja (VRL-11911) - Dawnstorm Dael VH16-024-0176
34. Humutin (VRL-14618) - Saarnion Verona VH19-018-1005
35. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
36. Humutin (VRL-14618) - Hornanhovin Sinooperisoihtu VH20-018-0000
37. Sorel (VRL-00884) - Saskia Nienke VH12-023-0073
38. Kida (VRL-08368) - Four Leaf B'dazzled Blue
39. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Byzoniét
40. Terhi (VRL-01403) - Berend fan Khim VH20-040-0002

© VRL-14618 ellei toisin mainittu, tausta © Pixabay, etusivun kuva © AK

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now