Kouluratsastuskilpailut 16.02.2020

kaikille avoimet jaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut 16.02.2020, vip 10.02.2020

kilpailuista vastuussa VRL-14618, järjestyspaikkana Valokylän Talli VALO8156

tulokset arvotaan lyhyttä arvontatapaa käyttäen

ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen

40 osallistujaa / luokka

kaksi (2) luokkaa / hevonen / kilpailut, hevonen voi kilpailla kerran yhdessä luokassa

yksi ratsastaja / viisi (4) hevosta / luokka

osallistuminen viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä sähköpostitse osoitteeseen hallankaiku@gmail.com otsikoituna KRJ045-49 muodossa:

luokka nro 

ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH-00-000-0000

väärin ilmoittautuneet hylätään ilmoituksetta, tarkistathan ennen lähetystä!
osallistut kaikkiin kutsun ryppäisiin, osallistuminen yksittäisiin kisoihin ei mahdollista.

luokat

01. Helppo B 40/40

02. Helppo B  40/40

Osallistujat

01. Helppo B 40/40

1. Humutin (VRL-14618) - Saarnion Verona VH19-018-1005
2. Kida (VRL-08368) - Stormy Slush Flurry
3. Sonja (VRL-11911) - Chigeon Duke VH14-022-0141
4. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Fuchsia Rose
5. Sorel (VRL-00884) - Saskia Nienke VH12-023-0073
6. Pölhö (VRL-01436) - Poniniemen Soulspawn VH20-027-0007

7. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Beauty VH18-022-0020
8. Miltsu (VRL-05564) - Midnattens Fiona VH-18-053-0089
9. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
10. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Byzoniét
11. enna (VRL-14704) - C’est Le Destin VH16-076-0009
12. Eeva (VRL-14793) – PP’s Viking VH18-053-0103
13. Sonja (VRL-11911) - Dawnstorm Dael VH16-024-0176
14. Sonja (VRL-11911) - Snowlight Dael VH17-024-0121
15. Miltsu (VRL-05564) - Vien Leia VH12-028-0177
16. Nintsu (VRL-01851) - Spicy-n-Sweet MPB VH17-023-0086
17. Kida (VRL-08368) - Four Leaf B'dazzled Blue
18. Pölhö (VRL-01436) – Delm Aristoteles VH20-003-0002
19. Terhi (VRL-01403) - Elias fan Bleom VH18-040-0034
20. enna (VRL-14704) - Adinan Mount Everest VH18-018-0691
21. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Ghostbaron
22. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
23. Pölhö (VRL-01436) – Grotesque VH20-040-0008
24. Terhi (VRL-01403) - Floris fan Bleom VH18-040-0035
25. enna (VRL-14704) - Gwirion LO VH16-022-0057
26. Terhi (VRL-01403) - Feiko fan Bleom VH18-040-0032
27. Humutin (VRL-14618) - Turmeltajan Tähtiratataika VH20-018-0000
28. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
29. Sonja (VRL-11911) - Fairburn Saturnus VH19-029-0089
30. Miltsu (VRL-05564) - PP's Zodiac VH16-057-0031
31. Viveka (VRL-14534) - Lemmetyinen
32. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
33. Kida (VRL-08368) - Hopewood Arctic Light
34. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
35. Nintsu (VRL-01851) - Freaky Beatrix MPB VH18-023-0011
36. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Hero VH18-022-0045
37. enna (VRL-14704) - Dumfries Araminta VH15-026-0144
38. Humutin (VRL-14618) - Hornanhovin Sinooperisoihtu VH20-018-0000
39. Terhi (VRL-01403) - Berend fan Khim VH20-040-0002
40. Sorel (VRL-00884) - Crane Brenin y Merthyron

02. Helppo B 40/40

1. Pölhö (VRL-01436) - Poniniemen Soulspawn VH20-027-0007
2. enna (VRL-14704) - C’est Le Destin VH16-076-0009
3. Sorel (VRL-00884) - Saskia Nienke VH12-023-0073
4. Viveka (VRL-14534) - Lemmetyinen
5. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
6. Pölhö (VRL-01436) – Grotesque VH20-040-0008

7. enna (VRL-14704) - Gwirion LO VH16-022-0057
8. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Byzoniét
9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Ghostbaron
10. Eeva (VRL-14793) – Faux Pas VH15-098-0007
11. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
12. Miltsu (VRL-05564) - Vien Leia VH12-028-0177
13. enna (VRL-14704) - Dancing Sparkle Delm VH15-003-0525
14. Humutin (VRL-14618) - Saarnion Verona VH19-018-1005
15. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
16. Sonja (VRL-11911) - Snowlight Dael VH17-024-0121
17. Miltsu (VRL-05564) - PP's Zodiac VH16-057-0031
18. Sonja (VRL-11911) - Chigeon Duke VH14-022-0141
19. Humutin (VRL-14618) - Hornanhovin Sinooperisoihtu VH20-018-0000
20. Sonja (VRL-11911) - Fairburn Saturnus VH19-029-0089
21. Terhi (VRL-01403) - Elias fan Bleom VH18-040-0034
22. Pölhö (VRL-01436) – Delm Aristoteles VH20-003-0002
23. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Fuchsia Rose
24. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Ghostbuster VH18-024-0028
25. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Barragan VH19-024-0015
26. Sonja (VRL-11911) - Dawnstorm Dael VH16-024-0176
27. Sorel (VRL-00884) - Crane Brenin y Merthyron
28. enna (VRL-14704) - Adinan Mount Everest VH18-018-0691
29. Eeva (VRL-14793) – PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
30. Terhi (VRL-01403) - Floris fan Bleom VH18-040-0035
31. Terhi (VRL-01403) - Berend fan Khim VH20-040-0002
32. Kida (VRL-08368) - Hopewood Arctic Light
33. Miltsu (VRL-05564) - Midnattens Fiona VH-18-053-0089
34. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
35. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Abigail VH17-022-0068
36. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Mervyn VH17-022-0067
37. Kida (VRL-08368) - Four Leaf B'dazzled Blue
38. Terhi (VRL-01403) - Feiko fan Bleom VH18-040-0032
39. Humutin (VRL-14618) - Turmeltajan Tähtiratataika VH20-018-0000
40. Kida (VRL-08368) - Stormy Slush Flurr

© VRL-14618 ellei toisin mainittu, tausta © Pixabay, etusivun kuva © AK

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now