KRJ:n alaiset kilpailut 20.10.2018

kisapäivä 20.10.2018 / VIP 19.10.2018

kisapaikkana toimii Playground Ponies

vastuuhenkilönä toimii Humutin VRL-14618

tulokset arvotaan lyhyttä arvontaa käyttäen

  • kilpailut ovat avoinna kaikille

  • luokkiin mahtuu 30 ratsukkoa

  • max 3 hevosta / luokka / ratsastaja

  • yksi hevonen voi osallistua kahteen luokkaan

osallistuminen tapahtuu ​sähköpostin kautta osoitteeseen hallankaiku@gmail.com otsikolla KRJ1 muodossa

luokka nro

ratsastaja (VRL-00000) - ratsu (VH00-000-0000)

päivitetty 05.10.2018 klo 22:30 - tulokset

Luokat

1. Helppo B 30/30 täynnä

2. Helppo A 30/30 täynnä

3. Vaativa B 30/30 täynnä

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B

1. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128
2. Elva (VRL-14586) - Ponipalleron Myrtti
3. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
4. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127
5. melba (VRL-05772) - Finion Stark Chevelle VH18-031-0330

6. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227 
7. Kida (VRL-08368) - Routaruusun Korpinsydän VH18-018-1869
8. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649
9. birdie (VRL-14733) - Euddogwy Ares
10. JP (VRL-01948) - Huovilan Julius
11. jabberjinx (VRL-13570) - Chaos Monkey VH18-031-0302
12. JP (VRL-01948) - Huovilan Twinkie
13. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385
14. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Reppureissaaja VH17-018-1127
15. Milja (VRL-00692) - M.B. Hiiskatti VH17-018-1107
16. Ireth (VRL-03777) - Namys Ragnvald VH18-080-0003
17. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155
18. jabberjinx (VRL-13570) - Twisted Advance VH18-031-0303
19. Humutin (VRL-14618) - Pakkasenpuhina
20. JP (VRL-01948) - Huovilan All My Love
21. Ireth (VRL-03777) - Trahaearn Namys VH18-024-0092
22. melba (VRL-05772) - Suprant Perfect VH14-031-0545
23. Ireth (VRL-03777) - Tuumis Pumpula VH16-102-0040
24. jabberjinx (VRL-13570) - Aery Companion VH18-031-0306
25. Melina (VRL-11408) - Runon Marie VH18-018-1801
26. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick
27. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Satanen VH17-018-1208 
28. Kida (VRL-08368) - Mustasuon Tulilintu VH18-018-1818
29. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Hiirenvirna VH18-018-1815
30. birdie (VRL-14733) - Pietronella

2. Helppo A

1. Kida (VRL-08368) - Rätvänän Tiuku VH14-018-2020
2. rynn. (VRL-10683) - Lehmusvaaran Tulisielu VH11-018-1110
3. Molly (VRL-14516) - Damien du Boux
4. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155
5. Molly (VRL-14516) - Athena du Boux

6. Melina (VRL-11408) - Runon Urmas VH18-018-1799
7. birdie (VRL-14733) - Pietronella
8. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
9. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728
10. Molly (VRL-14516) - L’Angley du Boux
11. melba (VRL-05772) - M.B. Cameron VH18-031-0280
12. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293
13. Ireth (VRL-03777) - Blackout Namys VH18-089-0017
14. jabberjinx (VRL-13570) - Lively Tea Time VH18-031-0308
15. Kida (VRL-08368) - Kahmon Kuu VH18-018-1825
16. Theo (VRL-14436) - The Urban Legend VH17-060-0009
17. melba (VRL-05772) - Finion Stark Chevelle VH18-031-0330
18. Shannon. (VRL-05645) - S Bint Morceaux VH18-003-0168
19. melba (VRL-05772) - Suprant Perfect VH14-031-0545 
20. birdie (VRL-14733) - Waalwijk VH18-040-0056
21. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238
22. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207 
23. JP (VRL-01948) - Ceiriosen Caolainn
24. Ireth (VRL-03777) - Namys Brisen Ceirios VH18-026-0131
25. Ireth (VRL-03777) - Namys Basquiat VH17-089-0007
26. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Mona
27. Shannon. (VRL-05645) - Marah Nour al Najya VH15-003-0098
28. Kida (VRL-08368) - Runon Mesimarja VH18-018-1832
29. JP (VRL-01948) - Nerywick Celtic Charm
30. Elva (VRL-14586) - Hämarik

3. Vaativa B

1. Shannon. (VRL-05645) - Polina MJA VH18-003-0100
2. Kida (VRL-08368) - Kahmon Kuu VH18-018-1825
3. JP (VRL-01948) - White December
4. Kida (VRL-08368) - Runon Mesimarja VH18-018-1832
5. melba (VRL-05772) - M.B. Cameron VH18-031-0280

6. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
7. Ireth (VRL-03777) - Betje van Namys VH18-040-0053
8. JP (VRL-01948) - Rosenhof Rubie
9. Milja (VRL-00692) - M.B. Chiro VH17-031-0441
10. Ireth (VRL-03777) - Orqúidea VH18-033-0071
11. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288
12. birdie (VRL-14733) - Waalwijk VH18-040-0056
13. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Patrycja VH18-003-0073
14. Kida (VRL-08368) - Rätvänän Tiuku VH14-018-2020
15. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285 
16. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238
17. Ireth (VRL-03777) - Kaihon Sudenmorsian VH18-018-1849
18. Molly (VRL-14516) - Damien du Boux
19. half (VRL-11734) - Pashildi's Ak VH12-087-0029
20. Molly (VRL-14516) - L’Angley du Boux
21. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
22. Milja (VRL-00692) - Topaz v.d. Romilly VH17-012-0233
23. birdie (VRL-14733) - Steffen van Arnhem VH18-040-0057
24. melba (VRL-05772) - Just Amazing VH18-031-0372
25. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634
26. melba (VRL-05772) - Mesmerize F VH18-031-0329
27. Molly (VRL-14516) - Athena du Boux
28. Shannon. (VRL-05645) - Primo Sarad VH17-003-0018
29. JP (VRL-01948) - Rosie Cotton
30. birdie (VRL-14733) - Lidador

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now