27.04.2019 KRJ-kouluratsastuskilpailut

Virtuaalisen Kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut

kisapäivä 27.04.2019 / viimeinen ilmoittautumispäivä 21.04.2019

vastuuhenkilönä toimii Humutin VRL-14618

järjestyspaikka Ravikeskus Valmari (VALM3311)

tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

säännöt & rajoitukset:

  • omistajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus suositeltava, muttei pakollinen

  • yhteen luokkaan mahtuu 30 osallistujaa

  • omistajalta maksimillaan 3 hevosta per luokka

  • yksi hevonen voi osallistua kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

  • kilpailut ovat avoimet kaikille

  • tulokset tulevat osallistujien päälle aikanaan

  • osallistua saa, kun kilpailu löytyy kalenterista

osallistuminen:

sähköpostiin hallankaiku@gmail.com otsikolla KRJ010-016 allaolevassa muodossa:​

luokka nro (rv)

ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH-tunnus

yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, osallistut samalla kaikkiin avoimiin kutsuihin.

luokat:

01. Helppo A (30/30) täynnä

02. Helppo A (30/30) täynnä

03. Vaativa B (30/30) täynnä

04. Vaativa B (30/30) täynnä

tulokset

01. Helppo A (30/30)

1. Humutin (VRL-14618) - Pirtin Pinni VH18-018-2157 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein 
3. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan 
4. sonya (VRL-09386) - Hillitön Hemuli VH19-018-0232 
5. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 

6. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 
7. Jannica (VRL-04799) - Brenda VH18-053-0076 
8. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 
9. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Gold 
10. birdie (VRL-14733) - Paradox VH18-059-0043 
11. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Tohelo VH17-018-2098 
13. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708 
14. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216 
15. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573 
16. Jannica (VRL-04799) - F.S. Chimera Z VH18-272-0087 
17. sonya (VRL-09386) - Huvin Harmonie 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 
19. Jannica (VRL-04799) - A.D. End of Tequila VH18-027-0135 
20. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
21. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118 
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Seppäjärven Aamurusko VH18-018-0048 
23. sonya (VRL-09386) - Härdellin Toffifee 
24. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 
25. suba (VRL-12468) - Hakon v. Ahlstedt VH14-053-0226 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Viennetta VH18-018-0392 
28. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
29. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Kyyhkytähti VH18-018-0576 
30. JP (VRL-01948) - Hopewood Galleon 

02. Helppo A (30/30)

1. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Hiiden Kynteli VH16-018-2494 
3. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 
4. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Gold 
5. JP (VRL-01948) - Hopewood Galleon 

6. suba (VRL-12468) - Emil of Smithloch VH17-053-0114 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 
8. Jannica (VRL-04799) - Brenda VH18-053-0076 
9. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
10. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
11. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Limelli VH17-018-0133 
14. sonya (VRL-09386) - Härdellin Toffifee 
15. Jannica (VRL-04799) - A.D. End of Tequila VH18-027-0135 
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Katkeransuloinen VH16-018-2616 
17. suba (VRL-12468) - Derian Raynor VH16-053-0116 
18. Jannica (VRL-04799) - F.S. Chimera Z VH18-272-0087 
19. Humutin (VRL-14618) - Pirtin Pinni VH18-018-2157 
20. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573 
21. birdie (VRL-14733) - Paradox VH18-059-0043 
22. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 
23. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein 
25. suba (VRL-12468) - Derian Ingunn VH14-053-0225 
26. sonya (VRL-09386) - Hillitön Hemuli VH19-018-0232 
27. sonya (VRL-09386) - Huvin Harmonie 
28. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708 
29. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan 
30. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Kyyhkytähti VH18-018-0576

03. Vaativa B (30/30)

1. Ingrid (VRL-13872) - Rubiquil VH19-233-0003 
2. Ingrid (VRL-13872) - Oliwier VH18-103-0001 
3. JP (VRL-01948) - Vendetta 
4. suba (VRL-12468) - Moon Jasira VH14-018-1612 
5. sonya (VRL-09386) - Vehkakorven Lady Dream 

6. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi 
8. Jannica (VRL-04799) - Checkmate Soft Drink VH19-027-0006 
9. meera (VRL-14752) - Alathea VH18-031-0313 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049 
11. sonya (VRL-09386) - Faoláin Leonard VH19-035-0011 
12. Minni (VRL-10337) - Devilious Mind 
13. birdie (VRL-14733) - Sierra Dancing Spirit VH18-021-0165 
14. Ingrid (VRL-13872) - Hendrix VH19-233-0006 
15. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Kaiho VH14-018-1981 
16. Minni (VRL-10337) - Duivel van Khim VH18-040-0074 
17. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 
18. suba (VRL-12468) - Moon Harmaa VH14-018-1871 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387 
20. Jannica (VRL-04799) - Adinan Talvitaika VH19-018-0349 
21. birdie (VRL-14733) - Steffen van Arnhem VH18-040-0057 
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Kuolonkalma VH18-018-0052 
23. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106 
24. birdie (VRL-14733) - Heabel van Khim VH18-040-0069 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne 
26. Crimis (VRL-10480) - Runon Käpypöly VH18-018-1356 
27. Crimis (VRL-10480) - Hornanhovin Kuunvale VH18-018-2034 
28. Jannica (VRL-04799) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 
29. Minni (VRL-10337) - Em's Windir 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia 

04. Vaativa B (30/30)

1. Ingrid (VRL-13872) - Invasor VH19-310-0001 
2. Minni (VRL-10337) - Em's Windir 
3. Crimis (VRL-10480) - Runon Käpypöly VH18-018-1356 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Sumupisku VH17-018-0955 
5. Crimis (VRL-10480) - Hornanhovin Kuunvale VH18-018-2034 

6. suba (VRL-12468) - Reposaaren Veijari VH15-018-0141 
7. birdie (VRL-14733) - Steffen van Arnhem VH18-040-0057 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi 
9. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106 
10. Minni (VRL-10337) - Duivel van Khim VH18-040-0074 
11. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie 
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Ruisrosmo VH17-018-0950 
13. Ingrid (VRL-13872) - Ignacy VH19-233-0004 
14. birdie (VRL-14733) - Heabel van Khim VH18-040-0069 
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951 
16. Jannica (VRL-04799) - Checkmate Soft Drink VH19-027-0006 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia 
19. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 
20. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Joulusukka VH14-018-1980 
21. Jannica (VRL-04799) - Adinan Talvitaika VH19-018-0349 
22. meera (VRL-14752) - Alathea VH18-031-0313 
23. Minni (VRL-10337) - Devilious Mind 
24. sonya (VRL-09386) - Faoláin Leonard VH19-035-0011 
25. birdie (VRL-14733) - Sierra Dancing Spirit VH18-021-0165 
26. Jannica (VRL-04799) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 
27. sonya (VRL-09386) - Vehkakorven Lady Dream 
28. JP (VRL-01948) - Vendetta 
29. Ingrid (VRL-13872) - Wonderella VH19-233-0008 
30. suba (VRL-12468) - Siljan Korkokuvio VH15-018-0358

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now