tausta © Pixabay, kaikki muu materiaali © VRL-14618, ellei toisin mainittu  virtuaalitalli

28.04.2019 KRJ-kouluratsastuskilpailut

Virtuaalisen Kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut

kisapäivä 28.04.2019 / viimeinen ilmoittautumispäivä 21.04.2019

vastuuhenkilönä toimii Humutin VRL-14618

järjestyspaikka Ravikeskus Valmari (VALM3311)

tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

säännöt & rajoitukset:

  • omistajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus suositeltava, muttei pakollinen

  • yhteen luokkaan mahtuu 30 osallistujaa

  • omistajalta maksimillaan 3 hevosta per luokka

  • yksi hevonen voi osallistua kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

  • kilpailut ovat avoimet kaikille

  • tulokset tulevat osallistujien päälle aikanaan

  • osallistua saa, kun kilpailu löytyy kalenterista

osallistuminen:

sähköpostiin hallankaiku@gmail.com otsikolla KRJ010-016 allaolevassa muodossa:​

luokka nro (rv)

ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH-tunnus

yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, osallistut samalla kaikkiin avoimiin kutsuihin.

luokat:

01. Helppo A (30/30) täynnä

02. Helppo A (30/30) täynnä

03. Vaativa B (30/30) täynnä

04. Vaativa B (30/30) täynnä

tulokset

01. Helppo A (30/30)

1. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 
2. suba (VRL-12468) - Hakon v. Ahlstedt VH14-053-0226 
3. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 
4. sonya (VRL-09386) - Hillitön Hemuli VH19-018-0232 
5. sonya (VRL-09386) - Härdellin Toffifee 

6. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573 
7. Jannica (VRL-04799) - Brenda VH18-053-0076 
8. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 
10. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118 
11. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein 
13. sonya (VRL-09386) - Huvin Harmonie 
14. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 
15. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 
16. Humutin (VRL-14618) - Pirtin Pinni VH18-018-2157 
17. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Kyyhkytähti VH18-018-0576 
18. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan 
19. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Gold 
20. JP (VRL-01948) - Hopewood Galleon 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 
22. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 
23. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
24. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216 
25. Jannica (VRL-04799) - F.S. Chimera Z VH18-272-0087 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Viennetta VH18-018-0392 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Tohelo VH17-018-2098 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Seppäjärven Aamurusko VH18-018-0048 
29. birdie (VRL-14733) - Paradox VH18-059-0043 
30. Jannica (VRL-04799) - A.D. End of Tequila VH18-027-0135 

02. Helppo A (30/30)

1. Jannica (VRL-04799) - F.S. Chimera Z VH18-272-0087 
2. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 
3. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708 
4. Jannica (VRL-04799) - Brenda VH18-053-0076 
5. sonya (VRL-09386) - Hillitön Hemuli VH19-018-0232
 
6. suba (VRL-12468) - Derian Ingunn VH14-053-0225 
7. suba (VRL-12468) - Emil of Smithloch VH17-053-0114 
8. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573 
9. Humutin (VRL-14618) - Pirtin Pinni VH18-018-2157 
10. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 
11. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 
12. sonya (VRL-09386) - Huvin Harmonie 
13. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Hiiden Kynteli VH16-018-2494 
15. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
16. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Limelli VH17-018-0133 
18. JP (VRL-01948) - Hopewood Galleon 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein 
20. sonya (VRL-09386) - Härdellin Toffifee 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Katkeransuloinen VH16-018-2616 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 
24. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Gold 
25. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan 
26. suba (VRL-12468) - Derian Raynor VH16-053-0116 
27. Jannica (VRL-04799) - A.D. End of Tequila VH18-027-0135 
28. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
29. birdie (VRL-14733) - Paradox VH18-059-0043 
30. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Kyyhkytähti VH18-018-0576 

03. Vaativa B (30/30)

1. Minni (VRL-10337) - Em's Windir 
2. sonya (VRL-09386) - Faoláin Leonard VH19-035-0011 
3. suba (VRL-12468) - Moon Jasira VH14-018-1612 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Kuolonkalma VH18-018-0052 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387
 
6. Jannica (VRL-04799) - Adinan Talvitaika VH19-018-0349 
7. Jannica (VRL-04799) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi 
10. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne 
12. birdie (VRL-14733) - Steffen van Arnhem VH18-040-0057 
13. suba (VRL-12468) - Moon Harmaa VH14-018-1871 
14. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 
15. Crimis (VRL-10480) - Runon Käpypöly VH18-018-1356 
16. Ingrid (VRL-13872) - Hendrix VH19-233-0006 
17. JP (VRL-01948) - Vendetta 
18. birdie (VRL-14733) - Sierra Dancing Spirit VH18-021-0165 
19. Jannica (VRL-04799) - Checkmate Soft Drink VH19-027-0006 
20. Minni (VRL-10337) - Duivel van Khim VH18-040-0074 
21. Minni (VRL-10337) - Devilious Mind 
22. Ingrid (VRL-13872) - Rubiquil VH19-233-0003 
23. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie 
24. Ingrid (VRL-13872) - Oliwier VH18-103-0001 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia 
26. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Kaiho VH14-018-1981 
27. birdie (VRL-14733) - Heabel van Khim VH18-040-0069 
28. sonya (VRL-09386) - Vehkakorven Lady Dream 
29. meera (VRL-14752) - Alathea VH18-031-0313 
30. Crimis (VRL-10480) - Hornanhovin Kuunvale VH18-018-2034 

04. Vaativa B (30/30)

1. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Sumupisku VH17-018-0955 
3. meera (VRL-14752) - Alathea VH18-031-0313 
4. Ingrid (VRL-13872) - Wonderella VH19-233-0008 
5. Minni (VRL-10337) - Duivel van Khim VH18-040-0074 

6. JP (VRL-01948) - Vendetta 
7. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951 
9. sonya (VRL-09386) - Faoláin Leonard VH19-035-0011 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Ruisrosmo VH17-018-0950 
11. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Joulusukka VH14-018-1980 
12. birdie (VRL-14733) - Sierra Dancing Spirit VH18-021-0165 
13. Minni (VRL-10337) - Em's Windir 
14. sonya (VRL-09386) - Vehkakorven Lady Dream 
15. Minni (VRL-10337) - Devilious Mind 
16. Ingrid (VRL-13872) - Ignacy VH19-233-0004 
17. Jannica (VRL-04799) - Checkmate Soft Drink VH19-027-0006 
18. birdie (VRL-14733) - Steffen van Arnhem VH18-040-0057 
19. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi 
21. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 
22. birdie (VRL-14733) - Heabel van Khim VH18-040-0069 
23. suba (VRL-12468) - Siljan Korkokuvio VH15-018-0358 
24. suba (VRL-12468) - Reposaaren Veijari VH15-018-0141 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia 
26. Ingrid (VRL-13872) - Invasor VH19-310-0001 
27. Jannica (VRL-04799) - Adinan Talvitaika VH19-018-0349 
28. Jannica (VRL-04799) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 
29. Crimis (VRL-10480) - Hornanhovin Kuunvale VH18-018-2034 
30. Crimis (VRL-10480) - Runon Käpypöly VH18-018-1356 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now