Pääsiäisravit 11.04.2020

Nelosessa juostaan pääsiäislauantaina nyt toista vuotta järjestettävät pääsiäisravit titteleineen ja pupunkorvaisine poniajoineen pääsiäismunajahtia unohtamatta. Tarjolla jälleen meriittien ohella ravintolaviihdettä aina yömyöhäiseen - tervetuloa siis raviradan sykkeeseen vaikka koko päiväksi!

Lisätiedot

kisapäivä 11.04.2020 // ilmoittautuminen 11.04.2020 mennessä
kyseessä villit ravikilpailut
järjestäjänä Ravikeskus Nelonen, vastuuhenkilö Humutin
tulokset arvotaan puolueettomasti raviarvontakoneella

  • yksi hevonen voi kilpailla vain yhdessä lähdössä

  • yksi ohjastaja per hevonen per lähtö

  • järjestetään tarvittaessa kaksi (2) karsintaa, joiden kuusi (6) parasta jatkavat finaaliin

  • kolme (3) hevosta per karsinta per talli = kuusi (6) hevosta per lähtö per talli, lisäksi voi ilmoittaa kaksi (2) varahevosta, joista karsintoja täytetään tarvittaessa osallistumisjärjestyksessä

  • poislukien avoimet lähdöt, joihin rajattomasti hevosia per talli

  • 2-vuotiaat lämminveriset ja 3-vuotiaat kylmäveriset omiin lähtöihinsä

Osallistuminen

ilmoittautuminen viimeistään 11.04.2020 (kunnes tulokset tulevat) otsikolla pääsiäinen 2020 sähköpostitse hallankaiku@gmail.com muodossa:

lähtö nro
ikä skp nimi / ohjastaja (seura) ennätys --
+ vara selkeästi merkittynä

lähdöt

lähtö 1. lämminveriset avoin 1600m

lähtö 2. 2-vuotiaat lämminveriset 1600m, Easter Egg 2020

lähtö 3. 15,0-aikaiset ja hitaammat lämminveriset 1600m, Easter Chick 2020

lähtö 4. 13,0-aikaiset ja hitaammat lämminveriset 1600m, Easter Bunny 2020

lähtö 5. 12,9-aikaiset ja nopeammat lämminveriset 1600m, Easter Supreme 2020

lähtö 6. kylmäveriset avoin 2100m

lähtö 7. 3-vuotiaat kylmäveriset 2100m, Pääsiäismuna 2020

lähtö 8. 27,0-aikaiset ja hitaammat kylmäveriset 2100m, Pääsiäistipu 2020

lähtö 9. 24,0-aikaiset ja hitaammat kylmäveriset 2100m, Pääsiäispupu 2020

lähtö 10. 23,9-aikaiset ja nopeammat kylmäveriset 2100m, Pääsiäistähti 2020

lähtö 11. A-ponit avoin 1100m

lähtö 12. 2.30-aikaiset ja nopeammat A-ponit 1100m, Pääsiäisen Minitipu 2020

lähtö 13. B-ponit avoin 1100m

lähtö 14. 49,0-aikaiset ja nopeammat B-ponit 1100m, Pääsiäisen Minipupu 2020

Osallistujat/Tulokset

lähtö 1. lämminveriset avoin 1600m

palkinnot: 2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

sarja 1.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 5v o Fudgebaron MacLily / (VÄI) 14,7a -- 1.14,5aly x
2. 5v t Gimme Cash / Timo N. (Team Hopea) 17,0ke -- 1.14,6aly x
3. 5v o Norman Snilli / (SnRa) 14,8a -- 1.15,0aly x
4. 5v o Frankenstein Snilli / (SnRa) 14,5a -- 1.15,2aly
5. 3v o Sweet as Suga' / Åke H. (Team Hopea) 18,0ake -- 1.15,8aly x
6. 4v o Flash Warning / Eino H. (Team Hopea) 16,3ake -- 1.16,3aly x

7. 5v o More Fire Please / Niko K. (Team Hopea) 17,7ke -- 1.16,4aly
8. 5v o Speedy Pride / Mora (Team Hopea) 16,5ake -- 1.16,4aly x
9. 9v o Goldfinger MacLily / (ARO) 14,6a -- 1.16,5aly
10. 3v t 95 Gasoline / Andy J. (Team Hopea) 18,0aly -- 1.16,8aly xx
11. 3v t Sunny's Show Little Love / (VÄI) 17,0a -- 1.17,1aly
12. 6v o Livelielaugh / Björne (Team Ninitra) 14,8a --   1.17,1aly

 

sarja 2.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 8v o Fadewalker Ach / (ARO) 13,8a -- 1.12,2aly
2. 9v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 13,8a -- 1.12,3aly
3. 10v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 13,1a --  1.12,9aly x
4. 9v o Pixie MacLily / Gunnar (Team Ninitra) 14,1a --  1.13,3aly x
5. 9v t Gooseberry MacLily / (ARO) 13,5a -- 1.13,3aly
6. 9v t Northwind MacLily / (ARO) 14,0a -- 1.14,3aly

7. 9v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) 13,0a -- 1.15,1aly x
8. 9v o Sølv's Horizon / Anne (Team Ninitra) 14,2a  --   1.15,2aly
9. 12v r Red Jack / (ARO) 14,0a -- 1.15,5aly
10. 9v o Rjazán Stirling / (ARO) 13,3a --   1.15,5aly
11. 4v t Gretchen Snilli / (SnRa) 14,1a – 1.15,6aly
5v t Lollipop Snilli / (SnRa) 14,1a -- hrp

sarja 3.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 10v t Smashing MacLily / (ARO) 11,4a -- 1.11,7aly x
2. 11v o Blackfyre Ach / (ARO) 11,1a -- 1.11,8aly xx
3. 6v t Dragonessa Snilli / (SnRa) 12,8a -- 1.12,0aly x
4. 9v t Dragonlily Speed / (SnRa) 11,1a -- 1.12,1aly x
5. 8v o Cyborg Snilli / (SnRa) 11,8a -- 1.12,2aly
6. 11v t Prestige Elite / (SnRa) 11,2a -- 1.12,2aly

7. 9v o Kickman Snilli / (SnRa) 11,4a -- 1.12,5aly xx
8. 6v t Celine Snilli / (SnRa) 12,0a --   1.12,6aly
9. 9v t Ramona Snilli / (SnRa) 11,5a -- 1.13,0aly
10. 9v r Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 13,0a  --  1.13,8aly xx
11. 10v t Enchanted MacLily / (ARO) 11,8a -- 1.14,0aly x
10v t Imperial Elite / (SnRa) 11,9a -- k

lähtö 2. 2-vuotiaat lämminveriset 1600m, Easter Egg 2020

karsintapalkinnot: 2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€
finaalipalkinnot: 3000 - 1500 - 1000 - 800 - 400 - 200v€

karsinta 1.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 2v o William Ach / (ARO) ei enn -- 1.17,0aly x
2. 2v o Hellenic / Gunvald (Team Ninitra) ei enn. -- 1.17,1aly x
3. 2v o Sorrento Speed / Malin (Team Ninitra) ei enn. -- 1.17,8aly
4. 2v o Rjazán d'Bon Paysant / (VÄI) ei enn. -- 1.18,1aly

5. 2v o Captain Ach / (ARO) ei enn -- 1.20,4aly
6. 2v o Academic Win / Bertel (Team Ninitra) ei enn. -- 1.21,6aly
7. 2v t Euphoria Snilli / (SnRa) 18,2a -- 1.21,9aly

karsinta 2.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 2v t Rjazàn Pardon My French / Jesse (Kastehelmi) 18,6ke -- 1.17,6aly x
2. 2v t Camée Duan / Jens (Team Ninitra) ei enn. -- 1.18,4aly
3. 2v t River Ach / (ARO) ei enn -- 1.19,4aly
4. 2v t Blushing Burn / Niklas (Team Ninitra) ei enn. -- 1.20,2aly

5. 2v t Rjazán d'Fleur d’Epine / (VÄI) ei enn. -- 1.20,5aly x
6. 2v o Skyline Snilli / (SnRa) 21,4a -- 1.21,0aly
7. 2v t Yarn Spinner / Rosa (Team Ninitra) ei enn. --    1.21,2aly
8. 2v t Sphinx Ach / (ARO) ei enn -- 1.21,8aly

finaali

3000 - 1500 - 1000 - 800 - 400 - 200v€

1. 2v o Sorrento Speed / Malin (Team Ninitra) ei enn. -- 1.18,3aly x
2. 2v o William Ach / (ARO) ei enn -- 1.19,2aly
3. 2v o Rjazán d'Bon Paysant / (VÄI) ei enn. -- 1.19,4aly
4. 2v t Camée Duan / Jens (Team Ninitra) ei enn. -- 1.19,8aly
5. 2v o Skyline Snilli / (SnRa) 21,4a -- 1.20,4aly
6. 2v o Academic Win / Bertel (Team Ninitra) ei enn. -- 1.20,5aly

7. 2v t Rjazàn Pardon My French / Jesse (Kastehelmi) 18,6ke -- 1.20,9aly x
8. 2v t Rjazán d'Fleur d’Epine / (VÄI) ei enn. -- 1.21,3aly
9. 2v t Blushing Burn / Niklas (Team Ninitra) ei enn. -- 1.21,4aly x
10. 2v o Captain Ach / (ARO) ei enn -- 1.21,8aly xx
11. 2v o Hellenic / Gunvald (Team Ninitra) ei enn. -- 1.22,0aly
​2v t River Ach / (ARO) ei enn -- hyl

lähtö 3. 15,0-aikaiset & hitaammat lämminveriset 1600m, Easter Chick 2020

karsintapalkinnot: 2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€
finaalipalkinnot: 4000 - 2000 - 1200 - 900 - 500 - 300v€

karsinta 1.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 4v o Rjazán Blackmail / (SnRa) 16,6a -- 1.14,4aly
2. 3v o Starflake MacLily / (VÄI) 18,5a -- 1.14,9aly
3. 5v o Endeavour Burn / Matts (Team Ninitra) 15,0a -- 1.15,0aly
4. 5v o Gigantic / Anders (Team Ninitra) 15,1a -- 1.16,3aly
5. 3v t Hexeria Speed / (SnRa) 16,4a -- 1.16,4aly
6. 4v o Firedrake Ach / (ARO) 16,1a -- 1.16,7aly

7. 4v t Sølv's Secret Princess / (ARO) 17,0a -- 1.16,9aly xx
8. 4v r Crocodile Snilli / (SnRa) 16,6a -- 1.17,1aly
9. 3v t Exalted Ach / (ARO) 16,8a -- 1.17,3aly x
10. 5v t Regina Snilli / (VÄI) 15,4a -- 1.17,3aly
11. 3v o Sin Skinner / (VÄI) 16,6a -- 1.17,5aly
4v o Portrait Artist / Kiia (Team Ninitra) 16,1a --    hyl

 

karsinta 2.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 4v t Rjazán Dirty Bling / (VÄI) 21,0a -- 1.15,4aly x
2. 5v t Freaky Ach / (ARO) 15,0a -- 1.16,1aly
3. 4v t Kylie Conspiracy / (VÄI) 18,8a -- 1.16,3aly
4. 4v t Avalanche Ach / (ARO) 15,4a -- 1.16,5aly x
5. 5v o Graffiti Snilli / (SnRa) 15,8a -- 1.16,5aly
6. 4v o Flying Whisper Gue / Viveka (Team Lily) 17,0a -- 1.16,7aly x

7. 4v t Renaissance Unia / (VÄI) 17,1a -- 1.18,1aly
8. 3v o Chromatique Unia / (ARO) 18,9a -- 1.18,3aly
9. 3v o Kingston RC / (ARO) 18,5a -- 1.18,3aly
10. 4v o Radical Damage / (VÄI) 17,6a -- 1.18,5aly
11. 6v o Seraph Ach / (ARO) 15,8a -- 1.18,7aly x
12. 4v o Kind of Magic RC / Tuukka (Team Lily) 15,6a -- 1.18,9aly

finaali

4000 - 2000 - 1200 - 900 - 500 - 300v€

1. 4v o Flying Whisper Gue / Viveka (Team Lily) 17,0a -- 1.14,3aly x
2. 4v t Rjazán Dirty Bling / (VÄI) 21,0a -- 1.15,0aly
3. 3v o Starflake MacLily / (VÄI) 18,5a -- 1.15,3aly x
4. 5v t Freaky Ach / (ARO) 15,0a -- 1.15,3aly xx
5. 4v t Avalanche Ach / (ARO) 15,4a -- 1.15,4aly x
6. 5v o Graffiti Snilli / (SnRa) 15,8a -- 1.15,5aly

7. 4v o Firedrake Ach / (ARO) 16,1a --  1.15,6aly
8. 5v o Gigantic / Anders (Team Ninitra) 15,1a -- 1.15,8aly
9. 4v o Rjazán Blackmail / (SnRa) 16,6a -- 1.16,5aly
10. 4v t Kylie Conspiracy / (VÄI) 18,8a -- 1.17,9aly
11. 5v o Endeavour Burn / Matts (Team Ninitra) 15,0a -- 1.18,3aly
12. 3v t Hexeria Speed / (SnRa) 16,4a -- 1.18,3aly

lähtö 4. 13,0-aikaiset & hitaammat lämminveriset 1600m, Easter Bunny 2020

karsintapalkinnot: 2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€
finaalipalkinnot: 5000 - 2500 - 1500 - 1000 - 600 - 400v€

karsinta 1.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€f

1. 5v t Domino Ach / (ARO) 13,1a -- 1.12,4aly
2. 7v o Gerhard Duán / Tinja (Team Lily) 13,0a -- 1.13,6aly x
3. 7v o Sharp Suit RC / Helga (Team Ninitra) 14,6a -- 1.13,8aly
4. 5v o Royale Ach / (ARO) 14,6a -- 1.14,3aly x
5. 5v o Surprising MacLily / (SnRa) 14,0a -- 1.14,7aly
6. 7v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 14,0a -- 1.14,9aly

7. 5v o Sharpe Ach / (ARO) 13,1a -- 1.15,1aly
8. 7v t Landscape Artist / Tove (Team Ninitra) 14,7a -- 1.16,4aly
9. 10v t Hurry Love Nin / Sylve (Team Ninitra) 14,4a -- 1.16,4aly
10. 6v t Alexia Duán / Juha (Team Lily) 13,4a --  1.16,7aly x
11. 6v o Jungleman Unia / (SnRa) 14,0 -- 1.16,7aly
12. 8v o Northern Chord Pomp / Eero (Team Lily) 13,2a -- 1.16,9aly

karsinta 2.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€f

1. 6v o Mayhem Ach / (ARO) 13,2a -- 1.12,7aly
2. 7v t Minerva Burn / (ARO) 13,3a -- 1.13,6aly
3. 8v t Deathstrike Ach / (ARO) 14,0a -- 1.14,5aly
4. 6v t Edith Ach / (ARO) 13,0a -- 1.15,0aly
5. 7v t Delightful MacLily / (SnRa) 13,1a -- 1.15,1aly
6. 10v t Passion Fly / (ARO) 14,0a -- 1.15,5aly

7. 8v t Blackmail Burn / Börje (Team Ninitra) 13,9a -- 1.15,9aly
8. 9v t Sølv's Cumin / Milton (Team Ninitra) 14,0a -- 1.16,9aly
9. 8v t Prismatic / Livia (Team Ninitra) 13,7a -- 1.16,9aly x
10. 6v t Glowing MacLily / (SnRa) 13,0 -- 1.17,0aly
7v t Charlene Snilli / (SnRa) 13,4a -- k

finaali

5000 - 2500 - 1500 - 1000 - 600 - 400v€

1. 8v t Deathstrike Ach / (ARO) 14,0a -- 1.12,7aly
2. 7v t Delightful MacLily / (SnRa) 13,1a -- 1.13,3aly
3. 10v t Passion Fly / (ARO) 14,0a -- 1.13,8aly
4. 7v o Sharp Suit RC / Helga (Team Ninitra) 14,6a -- 1.14,0aly
5. 7v t Minerva Burn / (ARO) 13,3a -- 1.14,0aly
6. 5v o Royale Ach / (ARO) 14,6a -- 1.14,1aly

7. 5v o Surprising MacLily / (SnRa) 14,0a -- 1.15,0aly x
8. 7v o Gerhard Duán / Tinja (Team Lily) 13,0a -- 1.15,1aly
9. 6v o Mayhem Ach / (ARO) 13,2a -- 1.15,3aly
10. 5v t Domino Ach / (ARO) 13,1a -- 1.16,4aly
11. 6v t Edith Ach / (ARO) 13,0a -- 1.16,4aly
12. 7v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 14,0a -- 1.16,5aly

lähtö 5. 12,9-aikaiset & nopeammat lämminveriset 1600m, Easter Supreme 2020

karsintapalkinnot: 2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€
finaalipalkinnot: 6000 - 3000 - 1800 - 1200 - 700 - 500v€

karsinta 1.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 7v t Homecoming Queen Snilli / (SnRa) 11,2a -- 1.10,6aly
2. 7v o Thriller Pomp / (ARO) 12,9a -- 1.12,1aly
3. 7v t Imagine This RC / Urmas (Team Ninitra) 12,3a -- 1.12,1aly x
4. 10v o Jorah Duán / (ARO) 11,2a -- 1.12,7aly
5. 7v o Spacemaster Snilli / (SnRa) 11,1a -- 1.13,7aly

6. 6v o Inferno Ach / (ARO) 10,1a -- 1.13,9aly
7. 8v t Rjazán Blue Freesia / Emilia (Team Lily) 10,1a -- 1.14,2aly x
8. 11v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 12,2a -- 1.14,4aly
9. 6v t Just For Fun RC / (SnRa) 11,2a -- 1.14,4aly

karsinta 2.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 11v t Cobra Lily Ach / (ARO) 10,7a -- 1.11,3aly x
2. 12v t Shakethatbrass / (ARO) 09,8a -- 1.11,4aly
3. 7v t Starryeyed Ach / Viveka (Team Lily) 11,3a -- 1.11,6aly
4. 8v o Evil Disco / (ARO) 12,2a -- 1.13,0aly
5. 12v o Benjamin Snilli / (SnRa) 10,0a -- 1.13,0aly

6. 11v t Rosamund Snilli / (SnRa) 10,9a -- 1.13,3aly
7. 10v o Demonite RC / (ARO) 12,8a -- 1.13,4aly
8. 11v o Impala Ach / (ARO) 10,3a -- 1.14,0aly x
9. 11v o Bluestar Icaros / (SnRa) 10,3a -- 1.14,3aly

finaali

6000 - 3000 - 1800 - 1200 - 700 - 500v€

1. 7v o Spacemaster Snilli / (SnRa) 11,1a -- 1.11,6aly
2. 6v o Inferno Ach / (ARO) 10,1a -- 1.11,9aly
3. 12v o Benjamin Snilli / (SnRa) 10,0a -- 1.11,9aly
4. 7v o Thriller Pomp / (ARO) 12,9a -- 1.12,2aly
5. 7v t Starryeyed Ach / Viveka (Team Lily) 11,3a -- 1.12,7aly
6. 7v t Imagine This RC / Urmas (Team Ninitra) 12,3a -- 1.12,8aly

7. 12v t Shakethatbrass / (ARO) 09,8a -- 1.13,2aly
8. 11v t Cobra Lily Ach / (ARO) 10,7a -- 1.14,0aly x
9. 11v t Rosamund Snilli / (SnRa) 10,9a -- 1.14,1aly x
10. 7v t Homecoming Queen Snilli / (SnRa) 11,2a -- 1.14,6aly
10v o Jorah Duán / (ARO) 11,2a -- k
8v o Evil Disco / (ARO) 12,2a -- hyl

lähtö 6. kylmäveriset avoin 2100m

palkinnot: 2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

sarja 1.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 4v o Saariston Tsaari / Eino H. (Team Hopea) 34,2ake -- 1.30,6ake
2. 10v o Hippa-Noppa / Mora (Team Hopea) ei enn -- 1.31,1ake x
3. 4v o Tanhun Tuhka / (ARO) 36,7a -- 1.31,6ake
4. 4v t Radikaali Viipotin / (ARO) 36,0a -- 1.32,2ake
5. 5v t AH Caamos / (ARO) 31,9a -- 1.32,4ake
6. 4v t Makiannäläkä / (ARO) 36,8a -- 1.32,5ake

7. 5v o AH Paroni / (ARO) 31,9a -- 1.33,6ake x
8. 4v t Ruskon Unikeko / (ARO) 36,8a -- 1.34,1ake xx
9. 4v t Hopealinnan Riivinrauta / Åke H. (Team Hopea) 34,4ake​ -- 1.34,6ake
10. 4v o Naturaali Haartätäkki / Andy J. (Team Hopea) 34,4ake -- 1.34,8ake
11. 4v o Ruskon Hurlumhei / (ARO) 31,8a -- 1.34,8ake
6v o Hepun Ässä / Timo N. (Team Hopea) 32,1aly -- hyl

sarja 2.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 10v t Saltan Tulikuura / (ARO) 27,0a -- 1.25,2ake
2. 5v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.27,1aly -- 1.25,3ake
3. 8v t Akanilma / Björne (Team Ninitra) 26,0a -- 1.25,6ake
4. 9v t Ujokaneli / (ARO) 27,2a -- 1.26,5ake
5. 6v t AH Taifuuni / (ARO) 31,4a -- 1.27,1ake
6. 6v t Snillin Yöhelmi / (SnRa) 27,0a -- 1.27,3ake

7. 8v t Vauhtivilma / (ARO) 27,4a -- 1.28,1ake
8. 8v o Duanin Nokappas / (ARO) 25,4a -- 1.28,2ake
9. 8v t K.R. Karu Kosto / (ARO) 26,2a -- 1.28,6ake
10. 8v o AH Cerberus / (ARO) 30,4a -- 1.28,7ake
11. 5v o Aitos KAS / Aatu (KADO) 1.27,9ake -- 1.29,9ake
8v t Purnin Välkähdys / Börje (Team Ninitra) 26,7a -- hyl

 

sarja 3.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 14v o Savun Villimies / (ARO) 24,1a -- 1.23,2ake
2. 12v t AH Hopeahela / (ARO) 24,2a -- 1.23,8ake
3. 14v t Savun Riitasointu / (ARO) 24,0a -- 1.24,3ake
4. 15v o AH Myrskyrytmi / (ARO) 24,4a -- 1.24,4ake
5. 11v o AH Lumikiri / (ARO) 24,3a -- 1.24,8ake
6. 14v o Pompeji Tuliapila / (ARO) 24,4a -- 1.24,9ake x

7. 7v o Parmatti KAS / Jere (KADO) 1.24,3aly -- 1.25,0ake
8. 12v t AH Balladi / (ARO) 24,9a -- 1.25,5ake
9. 11v t Ruskon Unikuu / (ARO) 25,4a -- 1.25,7ake
10. 10v t Duanin Justiinsajuu / (ARO) 24,1a -- 1.26,2ake
11. 11v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 25,0a -- 1.27,1ake

sarja 4.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 14v t Nattfjäril / (ARO) 22,6a -- 1.23,5ake x
2. 11v t AH Indigo / (ARO) 23,1a -- 1.23,9ake
3. 10v t AH Kiriviima / (ARO) 23,0a -- 1.24,4ake
4. 14v o Winksinwonksin RC / (ARO) 23,0a -- 1.24,5ake
5. 10v o Saltan Tömähdys / (ARO) 24,0a -- 1.25,3ake

6. 13v t Renessanssirinsessa / (ARO) 23,1a -- 1.25,6ake
7. 7v o Snillin Keessar / (SnRa) 22,8a -- 1.26,0ake
8. 7v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.24,4ake -- 1.26,7ake
9v t AH Fiinimimmi / (ARO) 24,4a -- hva


sarja 5.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 11v t Sinikedon Alviina / (SnRa) 22,3a -- 1.21,2ake
2. 13v t Snillin Timantti / (SnRa) 22,4a -- 1.21,3ake
3. 13v o Purnin Kiukutelma / (ARO) 22,0a -- 1.21,6ake
4. 9v t Snillin Aallotar / (SnRa) 22,5a -- 1.22,2ake x
5. 8v o Nicklas Snilli / (SnRa) 22,5a -- 1.23,6ake x

6. 9v t AH Ajattara / (ARO) 22,0a -- 1.23,7ake
7. 14v t O.K. Javana / (SnRa) 22,3a -- 1.24,4ake
8. 9v o Snillin Aapraham / (SnRa) 22,5a -- 1.25,0ake
9. 9v t Níðhöggr Snilli / (ARO) 22,0a -- 1.25,3ake


sarja 6.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 14v o AH Vildvittra / (SnRa) 21,6a -- 1.20,2ake
2. 14v t Savun Cauhia / (ARO) 21,9a -- 1.20,6ake
3. 8v o Snillin Morrison / (SnRa) 21,8a -- 1.21,2ake x
4. 7v o Snillin Taavetti / (SnRa) 21,9a -- 1.21,5ake
5. 8v o Snillin Casmir / (SnRa) 21,9a -- 1.21,8ake

6. 15v t AH Hallakuu / (ARO) 20,3a -- 1.22,6ake
7. 11v o AH Tuleniskijä / (ARO) 20,0a -- 1.23,4ake x
8. 9v o Torfinn Snilli / (SnRa) 21,5a -- 1.24,2ake
9. 9v o Unian Viikinki / (SnRa) 21,5a -- 1.24,3ake
10. 14v o Bergthor / (ARO) 21,2a -- 1.24,6ake

lähtö 7. 3-vuotiaat kylmäveriset 2100m, Pääsiäismuna 2020

karsintapalkinnot: 2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

finaalipalkinnot: 3000 - 1500 - 1000 - 800 - 400 - 200v€

karsinta 1.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 3v t Kototallin K5 / Kimi (KADO) 1.44,4ke -- 1.35,3ake
2. 3v t Bisketti / (VÄI) ei enn -- 1.35,4ake
3. 3v r Iskus KAS / Jimi (KADO) 1.34,2aly -- 1.35,6ake xx
4. 3v o Traama / (VÄI) ei enn -- 1.37,8ake
5. 3v t AH Hallatanssi / (ARO) ei enn -- 1.38,0ake

6. 3v t Purnin Fuji / Malin (Team Ninitra) ei enn. --  1.41,1ake x
7. 3v t AH Kirikiukku / (ARO) ei enn -- 1.42,1ake xx
8. 3v t Kuolemanilo KAS / Olli (KADO) 1.47,0ke -- 1.44,0ake
9. 3v o Ruskon Haamupippuri / (VÄI) ei enn -- 1.44,3ake

karsinta 2.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 3v o Snillin Laivuri / (SnRa) 42,2a -- 1.35,1ake
2. 3v o Positiivari / (VÄI) 35,9a -- 1.37,1ake
3. 3v t Ruskon Metsämarja / (Team Daina) ei enn -- 1.39,2ake
4. 3v t Purnin Hehku / Bertel (Team Ninitra) ei enn. -- 1.41,2ake
5. 3v o Nelosen Punakulta / (VÄI) 45,7a -- 1.42,4ake

6. 3v o K. Laivuri / (Team Daina) 1.37,6aly -- 1.42,8ake
7. 3v t Kototallin Lakka / Lauri (KADO) 1.48,2ke -- 1.43,7ake
8. 3v o AH Replikaattori / (ARO) ei enn -- 1.44,7ake
3v t Purnin Enna / Rosa (Team Ninitra) ei enn. --  k

finaali

3000 - 1500 - 1000 - 800 - 400 - 200v€

1. 3v o K. Laivuri / (Team Daina) 1.37,6aly -- 1.35,6ake x
2. 3v o Traama / (VÄI) ei enn -- 1.36,2ake
3. 3v t Purnin Fuji / Malin (Team Ninitra) ei enn. --  1.36,4ake x
4. 3v t Ruskon Metsämarja / (Team Daina) ei enn -- 1.36,6ake
5. 3v o Positiivari / (VÄI) 35,9a -- 1.38,9ake
6. 3v t Kototallin K5 / Kimi (KADO) 1.44,4ke -- 1.41,3ake

7. 3v t Purnin Hehku / Bertel (Team Ninitra) ei enn. -- 1.42,3ake x
8. 3v o Nelosen Punakulta / (VÄI) 45,7a -- 1.42,5ake
9. 3v r Iskus KAS / Jimi (KADO) 1.34,2aly -- 1.43,5ake x
10. 3v t AH Hallatanssi / (ARO) ei enn -- 1.43,5ake
11. 3v t Bisketti / (VÄI) ei enn -- 1.43,5ake
12. 3v o Snillin Laivuri / (SnRa) 42,2a -- 1.44,5ake

lähtö 8. 27,0-aikaiset & hitaammat kylmäveriset 2100m, Pääsiäistipu 2020

karsintapalkinnot: 2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€
finaalipalkinnot: 4000 - 2000 - 1200 - 900 - 500 - 300v€

karsinta 1.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 6v o Purnin Ekspressi / Matts (Team Ninitra) 27,3 -- 1.26,9ake
2. 4v o Purnin Amerikaano / (ARO) 30,8a -- 1.27,5ake
3. 5v t Ruskon Joveera / Kiia (Team Ninitra) 28,1a --  1.27,6ake x
4. 4v t Helegia / (VÄI) 28,0a -- 1.27,6ake
5. 4v t Mini-Madeleine / (VÄI) 27,3a -- 1.27,8ake
6. 6v o Miniromeo / (ARO) 31,4a -- 1.28,3ake

7. 4v t Pikkusen-Minttu / (VÄI) 30,2a -- 1.28,3ake x
8. 6v o Agapeetus KAS / Sylve (Team Ninitra) 27,5 --  1.28,5ake
9. 4v t Anezka R. / (ARO) 30,4a -- 1.28,9ake
10. 6v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.28,2aly -- 1.29,1ake x
11. 4v t Kuningatarsmaragdi KAS / Jere (KADO) 1.34,0ake -- 1.29,9ake x
12. 5v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.31,3aly -- 1.29,9ake

karsinta 2.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 4v o Kielopeikko / (VÄI) 30,0a -- 1.27,0ake
2. 4v o Snillin Uolevi / (SnRa) 30,7a -- 1.27,3ake x
3. 6v t AH Inkkari / (ARO) 28,0a -- 1.27,7ake
4. 4v t Snillin Jasmiini / (SnRa) 30,8a -- 1.27,8ake
5. 4v o Killan Ryske / (VÄI) 27,1a -- 1.28,0ake x
6. 5v t Kas Vain KAS / Karri (KADO) 1.33,0aly -- 1.28,1ake

7. 6v t Purnin Viisaus / Helen (Team Ninitra) 27,0 -- 1.28,4ake x
8. 5v t Hovinarri KAS / Harri (KADO) 1.35,6ake -- 1.28,5ake
9. 4v t Lykkäys KAS / Jake (KADO) 1.33,7aly -- 1.29,1ake
10. 7v o Kilpimies / Thorvald (Team Ninitra) 27,2a --  1.29,1ake
11. 7v o AH Höstblixt / (ARO) 27,7a -- 1.29,9ake
12. 6v o Ruskon Eetvartti / (ARO) 29,0a -- 1.30,0ake

finaali

4000 - 2000 - 1200 - 900 - 500 - 300v€

1. 4v o Killan Ryske / (VÄI) 27,1a -- 1.26,1ake
2. 4v t Snillin Jasmiini / (SnRa) 30,8a -- 1.27,1ake
3. 4v o Purnin Amerikaano / (ARO) 30,8a -- 1.27,3ake
4. 4v o Kielopeikko / (VÄI) 30,0a -- 1.27,6ake
5. 4v t Mini-Madeleine / (VÄI) 27,3a --​ 1.28,3ake
6. 6v t AH Inkkari / (ARO) 28,0a -- 1.28,9ake

7. 6v o Purnin Ekspressi / Matts (Team Ninitra) 27,3 -- 1.29,5ake
8. 4v t Helegia / (VÄI) 28,0a -- 1.29,6ake
9. 6v o Miniromeo / (ARO) 31,4a -- 1.30,3ake x
10. 5v t Ruskon Joveera / Kiia (Team Ninitra) 28,1a --  1.30,8ake
11. 4v o Snillin Uolevi / (SnRa) 30,7a -- 1.30,8ake x
5v t Kas Vain KAS / Karri (KADO) 1.33,0aly -- hyl

lähtö 9. 24,0-aikaiset & hitaammat kylmäveriset 2100m, Pääsiäispupu 2020

karsintapalkinnot: 2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€
finaalipalkinnot: 5000 - 2500 - 1500 - 1000 - 600 - 400v€

karsinta 1.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 6v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.25,0ake -- 1.23,3ake x
2. 7v o Tulitikku KAS / Tara (KADO) 1.25,2aly -- 1.23,9ake
3. 10v t Purnin Lupsakas / Anne (Team Ninitra) 25,4a -- 1.24,3ake
4. 5v t AH Utuisa / (ARO) 26,0a -- 1.24,7ake x
5. 7v o Snadisti Hopee / (ARO) 26,2a -- 1.25,0ake
6. 8v t Purnin Tositornado / Isak (Team Ninitra) 25,8a --  1.25,0ake x

7. 8v o Lännen Nopein / (SnRa) 25,1a -- 1.25,5ake
8. 7v o Duanin Pessimisti / (ARO) 26,0a -- 1.25,6ake
9. 6v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.26,2aly -- 1.25,8ake x
10. 7v o Snillin Buugi / (SnRa) 25,6a -- 1.26,3ake
11. 8v o Purnin Mystikko / Bertel (Team Ninitra) 25,6a --  1.26,7ake
12. 8v o Lemmetyinen / Viveka (Team Lily) 25,0 --   1.27,7ake

karsinta 2.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 6v t AH Vaania / (ARO) 24,0a -- 1.24,1ake xx
2. 7v o Arkajalka KAS / Niko (KADO) 1.24,5aly -- 1.24,7ake
3. 11v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 25,2a --  1.25,5ake x
4. 6v r Radikalin Vesiselvä / (VÄI) 24,3a -- 1.25,5ake
5. 6v t Snillin Helmineito / (SnRa) 25,0a – 1.25,8ake x
6. 7v o Kontrakka KAS / Julius (KADO) 1.24,2aly -- 1.25,9ake x

7. 6v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) 24,6a -- 1.26,1ake
8. 7v t Unian Lorutar / (SnRa) 25,0a -- 1.26,4ake
9. 6v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.26,7aly -- 1.26,9ake x
10. 8v o Ruskon Leiskaus / (ARO) 25,8a -- 1.27,5ake
11. 7v t AH Suonoita / (ARO) 25,0a -- 1.27,8ake
8v t Purnin Laulelma / Malin (Team Ninitra) 25,0a --  k

finaali

5000 - 2500 - 1500 - 1000 - 600 - 400v€

1. 6v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.25,0ake -- 1.23,0ake
2.  6v t Snillin Helmineito / (SnRa) 25,0a – 1.23,7ake x
3.  7v o Kontrakka KAS / Julius (KADO) 1.24,2aly -- 1.24,5ake
4. 5v t AH Utuisa / (ARO) 26,0a -- 1.24,7ake x
5. 7v o Arkajalka KAS / Niko (KADO) 1.24,5aly -- 1.25,0ake
6.  7v o Tulitikku KAS / Tara (KADO) 1.25,2aly -- 1.25,7ake x

7. 6v t AH Vaania / (ARO) 24,0a -- 1.25,8ake
8. 11v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 25,2a -- 1.25,8ake
9.  6v r Radikalin Vesiselvä / (VÄI) 24,3a -- 1.27,3ake
10. 8v t Purnin Tositornado / Isak (Team Ninitra) 25,8a -- 1.27,8ake
10v t Purnin Lupsakas / Anne (Team Ninitra) 25,4a -- hva
 7v o Snadisti Hopee / (ARO) 26,2a -- hyl

lähtö 10. 23,9-aikaiset & nopeammat kylmäveriset 2100m, Pääsiäistähti 2020

karsintapalkinnot: 2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€
finaalipalkinnot: 6000 - 3000 - 1800 - 1200 - 700 - 500v€

karsinta 1.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 13v o Aamori I.F. / (SnRa) 21,2a -- 1.20,1ake
2. 9v o Naurun Tyrskä / (VÄI) 20,2a -- 1.20,6ake
3. 11v t AH Hallausva / (ARO) 22,1a -- 1.20,7ake
4. 10v t Snillin Kaarina / (SnRa) 21,3a -- 1.20,7ake
5. 7v o Kuolo Tulloo KAS / Toivo (KADO) 1.20,7aly -- 1.21,4ake
6. 6v t Purppuralla / (VÄI) 23,3a -- 1.21,4ake

7. 12v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 23,9a --   1.21,9ake x
8. 10v o Purnin Singahdus / Milton (Team Ninitra) 22,4a -- 1.22,5ake x
9. 9v t Mini-Muskotti / Miko (KADO) 1.21,0aly -- 1.23,7ake
10. 7v t AH Tuli-Bertta / (ARO) 22,5a -- 1.24,0ake
11. 7v t AH Horna / (ARO) 22,5a -- 1.24,7ake
12. 8v o Pompeji Palermo / Kasper (KADO) 1.21,1ly -- 1.24,9ake

karsinta 2.

2200 - 1100 - 800 - 400 - 200 - 100v€

1. 12v t Alfhilda Snilli / (SnRa) 20,3a - 1.20,3ake
2. 13v t AH Hösthäxa / (ARO) 21,1a -- 1.21,1ake
3. 7v o Liian Hopeinen KAS / Henna (KADO) 1.22,0aly -- 1.21,1ake
4. 7v o AH Pikku-Urho / (ARO) 22,1a -- 1.22,1ake
5. 11v o Nattåska / (ARO) 20,3a -- 1.22,2ake
6. 9v t Repolan Varjosielu / (ARO) 23,4a -- 1.22,7ake x

7. 7v t Duanin Joviaali / Veera (KADO) 1.22,1aly -- 1.23,0ake xx
8. 7v t Pikku-Pii KAS / Pihla (KADO) 1.21,9kp -- 1.24,6ake
9. 10v t Havitella / Janna (KADO) 1.22,3aly -- 1.24,8ake x
10. 13v o Snillin Viikari / (SnRa) 20,1a -- 1.24,8ake
11. 14v o Snillin Donatello / (SnRa) 20,3a -- 1.24,9ake xx
7v o Kilimanjaro KAS / Anne (KADO) 1.22,5aly -- hrp

finaali

6000 - 3000 - 1800 - 1200 - 700 - 500v€

1. 7v o AH Pikku-Urho / (ARO) 22,1a -- 1.20,3ake
2.  10v t Snillin Kaarina / (SnRa) 21,3a -- 1.20,4ake
3.  6v t Purppuralla / (VÄI) 23,3a -- 1.20,8ake
4. 9v o Naurun Tyrskä / (VÄI) 20,2a -- 1.21,1ake
5. 13v t AH Hösthäxa / (ARO) 21,1a -- 1.21,2ake
6. 11v t AH Hallausva / (ARO) 22,1a -- 1.21,7ake

7. 7v o Liian Hopeinen KAS / Henna (KADO) 1.22,0aly -- 1.21,9ake x
8. 12v t Alfhilda Snilli / (SnRa) 20,3a -- 1.22,6ake
9. 13v o Aamori I.F. / (SnRa) 21,2a -- 1.23,8ake
10. 11v o Nattåska / (ARO) 20,3a -- 1.24,1ake
11. 9v t Repolan Varjosielu / (ARO) 23,4a -- 1.24,3ake
12. 7v o Kuolo Tulloo KAS / Toivo (KADO) 1.20,7aly -- 1.24,4ake

lähtö 11. A-ponit avoin 1100m

palkinnot: 220 - 110 - 80 - 40 - 20 - 10v€

sarja 1.

220 - 110 - 80 - 40 - 20 - 10v€

1. 5v t Aken Medeina / (ARO) 2.58,0a -- 2.57,2aly
2. 3v o Majas Lakrits / (VÄI) 03.05,8a -- 2.59,8aly
3. 4v o Da Capo Alasdair / (ARO) 3.03,0a -- 3.00,7aly x
4. 4v t Radical Twinkykinky / (ARO) 3.05,7a -- 3.01,0aly

5. 5v o Aken Theon / (ARO) 2.58,0a -- 3.01,4aly
6. 3v t Toy’s Lynette / (SnRa) 3.02,3 -- 3.03,4aly
7. 5v o Aken Doughall / (ARO) 2.58,0a -- 3.03,7aly x
8. 4v o Radical Rauchebeere / (SnRa) 2.58,1 -- 3.06,1aly

 

sarja 2.

220 - 110 - 80 - 40 - 20 - 10v€

1. 6v t Galaxity / (SnRa) 2.53,5 -- 2.36,3aly
2. 11v t Toy’s Danine / (SnRa) 2.12,2a -- 2.37,3aly
3. 7v o Narrilaivan Gregory / (SnRa) 2.34,9a -- 2.37,5aly
4. 9v t Speciellt Hjärta / (SnRa) 2.33,0a -- 2.37,7aly
5. 7v o Narrilaivan Mörökölli / (SnRa) 2.41,4a -- 2.39,5aly

6. 6v t A.D. Magic Love / (SnRa) 2.45,2a -- 2.39,7aly
7. 4v t Pink Pumps / (VÄI) 02.56,6a -- 2.42,3aly
8. 6v t Begwatha / (SnRa) 2.44,1 -- 2.43,3aly x
9. 4v o Toy’s Sverre / (SnRa) 2.56,4a -- 2.44,3aly

lähtö 12. 2.30-aikaiset & nopeammat A-ponit, Pääsiäisen Minitipu 2020
finaalipalkinnot: 440 - 220 - 110 - 80 - 40 - 20v€

finaali

1. 8v o Toy’s Torpedo / (SnRa) 2.22,8a -- 2.20,6aly
2. 14v t Flissa Go / (ARO) 2.27,2a -- 2.23,3aly
3. 11v o Toy’s Alexander / (SnRa) 2.20,9a -- 2.23,4aly
4. 11v t Toy’s Vivian / (SnRa) 2.17,9a -- 2.24,5aly
5. 7v t Unian Rubina / (SnRa) 2.29,3a -- 2.25,2aly
6. 16v t Aken Lace / (ARO) 2.25,3a -- 2.25,3aly

7. 14v o Owen Go / (ARO) 2.26,3a -- 2.26,0aly
8. 14v o Narrilaivan Ärjämöinen / (ARO) 2.21,0a -- 2.27,2aly
9. 12v t Señorita I.F. / (SnRa) 2.21,1a -- 2.28,8aly
10. 16v o Aken Varric / (ARO) 2.25,6a -- 2.29,5aly
11. 10v t Toy’s Pamela / (SnRa) 2.29,4a -- 2.29,6aly x
12. 15v o Wild Wizard / (SnRa) 2.13,2a -- 2.29,7aly x

lähtö 13. B-ponit avoin 1100m

palkinnot: 220 - 110 - 80 - 40 - 20 - 10 - 10 - 10v€

molemmat sarjat ajettu tasoitusajona

sarja 1.

220 - 110 - 80 - 40 - 20 - 10 - 10 - 10v€

1. 7v o Piccolo Snilli / (SnRa) 2.00,2 -- 2.15,2ly
2. 5v o Da Capo Socrates / Riina (Team Lily) 2.19,0a -- 2.16,0ly
3. 5v t Aken Rika / (ARO) 2.20,3a -- 2.16,4ly x
4. 7v t Unian Romantica / (SnRa) 2.01,4a -- 2.16,9ly x
5. 6v t Astraia Snilli / (SnRa) 2.12,3 -- 2.20,4ly
6. 6v o Toy’s Darius / (SnRa) 2.12,1a -- 2.20,7ly
7. 5v t Aken Svirra / (ARO) 2.21,0a -- 2.21,0ly

8. 7v o Hastig Förman Gue / (SnRa) 2.13,0 -- 2.22,1ly
9. 3v o Kulman Gösta / (VÄI) 02.23,9a -- 2.22,4ly x
10. 6v t Toy’s Dorothea / (SnRa) 2.12,1a -- 2.22,5ly x
11. 6v o Toy’s Holger / (SnRa) 2.11,5 – 2.23,7ly
12. 5v o Aken Howe / (ARO) 2.20,5a -- 2.24,2ly x
13. 4v o Radikalin Halo / (ARO) 2.25,2a -- 2.24,5ly
6v o Toy’s Baldur / (SnRa) 2.12,2 -- k

 

sarja 2.

220 - 110 - 80 - 40 - 20 - 10 - 10 - 10v€

1. 10v t Flora I.F. / (SnRa) 49,6a -- 1.51,0ly
2. 16v o Aken Tvinnig / (ARO) 52,2a -- 1.51,1ly x
3. 17v t Petronella NRL / (ARO) 52,2a -- 1.51,8ly
4. 9v t Toy's Sympatisk Näktergal / (SnRa) 55,6 -- 1.52,5ly
5. 6v o Toy’s Kevin / (SnRa) 55,7a -- 1.53,8ly
6. 8v t Toy’s Jacqueline / (SnRa) 49,5a -- 1.54,6ly
7. 8v o Toy’s Aramis / (SnRa) 49,8a -- 1.54,7ly

8. 9v t Toy's Estelle / (SnRa) 49,2a -- 1.56,4ly
9. 16v t Aken Magi / (ARO) 49,7a -- 1.56,6ly
10. 9v o Toy’s Konrad / (SnRa) 59,1a -- 1.58,0ly x
11. 12v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 49,9a -- 1.58,4ly x
16v t Mellony Narr / (ARO) 52,0a -- hrp
10v o Da Capo Kjell / (SnRa) 49,2a -- hyl

lähtö 14. 49,0-aikaiset & nopeammat B-ponit, Pääsiäisen Minipupu 2020
finaalipalkinnot: 440 - 220 - 110 - 80 - 40 - 20v€

finaali

1. 16v o Ethan Narr / (ARO) 41,4a -- 1.40,4aly
2. 5v t Toy's Beatris / (VÄI) 45,4a -- 1.40,7aly
3. 11v t Toy's Saga / (SnRa) 42,1a -- 1.42,2aly x
4. 14v t Argent Go / (ARO) 44,2a -- 1.43,9aly x
5. 12v t Tillin Ripakinttu / (SnRa) 40,7 -- 1.45,0aly
6. 14v o Toy's Havard / (ARO) 39,2a -- 1.45,4aly

7. 14v t Tryggve Elsa / (SnRa) 41,5a -- 1.45,8aly
8. 6v t Kanelstorm / (VÄI) 40,9a -- 1.47,4aly
9. 12v o Toy's Jacob / (SnRa) 44,0a -- 1.48,4aly
10. 14v t Toy's Adaia / (ARO) 44,2a -- 1.49,3aly
11. 11v t Toy's Teresa / (SnRa) 43,2a -- 1.49,8aly
12. 9v o Skoganvarri Mánoheáhpi / (SnRa) 40,9 -- 1.49,9aly xx

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now