01-03.09.2019 sarjaravit

Ravikeskuksen syyskuun kausi aloitetaan villeillä kolmipäiväisillä raveilla 01-03.09.2019. Sarjoissa juostaan varsojen lähdöt sekä avoimet sarjat kylmä- ja lämminverisille sekä a- ja b-poneille.

säännöt

⇢ yksi lähtö per hevonen

⇢ yksi ohjastaja per hevonen per lähtö

⇢ rajattomasti hevosia per lähtö per talli

⇢ 2-vuotiaat lämminveriset ja 3-vuotiaat kylmäveriset omiin sarjoihinsa

⇢ lähdöt juostaan ryhmäajoina, kylmäveriset 2100 metrin matkoina ja lämminveriset 1600 metrin matkoina, a- ja b-ponit 1100 metrin matkoina

ilmoittautuminen

sähköpostitse hallankaiku@gmail.com otsikolla syyskuun pika 31.08.2019 mennessä, muodossa:

lähtö nro (rv)

ikä skp nimi / ohjastaja (seura) enn --

lähdöt

lähtö 1. 2-vuotiaat lämminveriset, ryhmäajo 1600m

1000 - 800 - 500 - 300 - 200 - 100v€

lähtö 2. 3-vuotiaat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m

1000 - 800 - 500 - 300 - 200 - 100v€

lähtö 3. lämminveriset avoin, ryhmäajo 1600m

2000 - 1000 - 800 - 400 - 200 - 100v€

lähtö 4. kylmäveriset avoin, ryhmäajo 2100m

2000 - 1000 - 800 - 400 - 200 - 100v€

lähtö 5. a-ponit avoin, ryhmäajo 1100m

350 - 250 - 200 - 100 - 75 - 50v€

lähtö 6. b-ponit avoin, ryhmäajo 1100m

350 - 250 - 200 - 100 - 75 - 50v€

osallistujat & tulokset

lähtö 1. 2-vuotiaat lämminveriset, ryhmäajo 1600m

aly, 1000 - 800 - 500 - 300 (- 200 - 100v€)

sarja 1.

01.09.2019

1. 2v t Pretty Psycho RC / Vili (RDT) 18,5ake -- 01.18,1aly
2. 2v o Shakedown RC / Jade (RDT) 19,5ke --  01.18,4aly
3. 2v o Starflake MacLily / (HuRa) 18,9a -- 01.18,7aly
4. 2v o Radical Lethal Lie / Krista (RDT) 19,0ke -- 01.18,8aly

5. 2v t Limited Edition RC / Amalia (RDT) 19,5ke --  01.19,3aly
6. 2v o Radical Lé Zingzing / Aaro (RDT) 18,7ke -- 01.19,4aly
hyl - 2v o Prototype RC / Anton (RDT) 19,3ke --  hpl

02.09.2019

1. 2v o Shakedown RC / Jade (RDT) 19,5ke --  01.18,7aly
2. 2v t Limited Edition RC / Amalia (RDT) 19,5ke --  01.19,0aly
3. 2v t Pretty Psycho RC / Vili (RDT) 18,5ake -- 01.19,2aly
4. 2v o Radical Lethal Lie / Krista (RDT) 19,0ke -- 01.19,4aly

5. 2v o Prototype RC / Anton (RDT) 19,3ke --  01.19,7aly
6. 2v o Radical Lé Zingzing / Aaro (RDT) 18,7ke -- 01.20,1aly
7. 2v o Starflake MacLily / (HuRa) 18,9a -- 01.20,3aly

03.09.2019

1. 2v t Pretty Psycho RC / Vili (RDT) 18,5ake -- 01.18,2aly
2. 2v t Limited Edition RC / Amalia (RDT) 19,5ke --  01.18,5aly
3. 2v o Shakedown RC / Jade (RDT) 19,5ke --  01.18,6aly
4. 2v o Radical Lethal Lie / Krista (RDT) 19,0ke -- 01.19,0aly

5. 2v o Prototype RC / Anton (RDT) 19,3ke --  01.19,3aly
6. 2v o Radical Lé Zingzing / Aaro (RDT) 18,7ke -- 01.19,6aly
7. 2v o Starflake MacLily / (HuRa) 18,9a -- 01.19,8aly

sarja 2.

01.09.2019

1. 2v o K. Catalog / Kari (Duo) ei enn --  01.20,3aly
2. 2v t Giselle Snilli / Mimmi (RDT) 23,0ke --  01.20,5aly
3. 2v t K. Lola C / Emilia (Duo) ei enn -- 01.20,8aly
4. 2v t Radical Jailbird / Ali (RDT) 22,8ke --  01.21,2aly

5. 2v t Rjazán Carambola / Sanni (RDT) 22,9ke --  01.21,4aly
6. 2v o Zeus Baby / Jani (Duo) ei enn --  01.21,6aly
hyl - 2v o Kind of Magic RC / Henri (Team Lily) ei enn. -- hll 

02.09.2019

1. 2v t Giselle Snilli / Mimmi (RDT) 23,0ke --  01.20,4aly
2. 2v o K. Catalog / Kari (Duo) ei enn --  01.20,9aly
3. 2v t Rjazán Carambola / Sanni (RDT) 22,9ke --  01.21,5aly
4. 2v t Radical Jailbird / Ali (RDT) 22,8ke --  01.21,8aly

5. 2v t K. Lola C / Emilia (Duo) ei enn -- 01.22,3aly
6. 2v o Kind of Magic RC / Henri (Team Lily) ei enn. -- 01.22,8aly
7. 2v o Zeus Baby / Jani (Duo) ei enn -- 01.23,0aly

03.09.2019

1. 2v o Kind of Magic RC / Henri (Team Lily) ei enn. -- 01.20,2aly
2. 2v t K. Lola C / Emilia (Duo) ei enn -- 01.20,7aly
3. 2v o K. Catalog / Kari (Duo) ei enn --  01.21,0aly
4. 2v t Giselle Snilli / Mimmi (RDT) 23,0ke --  01.21,2aly

5. 2v o Zeus Baby / Jani (Duo) ei enn --  01.21,9aly
6. 2v t Radical Jailbird / Ali (RDT) 22,8ke --  01.22,2aly
7. 2v t Rjazán Carambola / Sanni (RDT) 22,9ke --  01.22,7aly

lähtö 2. 3-vuotiaat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m

ake, 1000 - 800 - 500 - 300 - 200 (- 100v€)

sarja 1.

01.09.2019

1. 3v o Esikuva RC / Matti (RDT) 45,8ke -- 01.38,3ake
2. 3v t Lykkäys KAS / Jake (KADO) 1.39,8ke -- 01.38,7ake
3. 3v t K. Laktoositon / Emilia (Duo) ei enn -- 01.39,2ake
4. 3v t Ruskon Wanilli / Erja (RDT) 46,0ke --  01.39,6ake
5. 3v t Kas Vain KAS / Karri (KADO) 1.38,9ke -- 01.39,9ake
6. 3v t Helegia / (HuRa) 38,2a -- 01.40,1ake

7. 3v t Kuningatarsmaragdi KAS / Jere (KADO) 1.39,1ke -- 01.40,3ake
8. 3v o Adinan Manaaja / Ali (RDT) 45,9ke --  01.40,6ake
9. 3v t Pikkusen-Minttu / (HuRa) 37,5a -- 01.41,4ake
10. 3v o K. Kiri Pekka / Kari (Duo) ei enn --  01.41,9ake
hyl - 3v o Snillin Hastalavista / Marko (RDT) 46,1ke -- hml

02.09.2019

1. 3v t Ruskon Wanilli / Erja (RDT) 46,0ke --  01.38,8ake
2. 3v t Kuningatarsmaragdi KAS / Jere (KADO) 1.39,1ke -- 01.39,1ake
3. 3v t Pikkusen-Minttu / (HuRa) 37,5a -- 01.39,4ake
4. 3v t Lykkäys KAS / Jake (KADO) 1.39,8ke -- 01.39,8ake
5. 3v o K. Kiri Pekka / Kari (Duo) ei enn --  01.40,1ake
6. 3v o Snillin Hastalavista / Marko (RDT) 46,1ke -- 01.40,5ake

7. 3v t Helegia / (HuRa) 38,2a -- 01.40,9ake
8. 3v o Esikuva RC / Matti (RDT) 45,8ke -- 01.41,8ake
9. 3v t Kas Vain KAS / Karri (KADO) 1.38,9ke -- 01.42,3ake
10. 3v o Adinan Manaaja / Ali (RDT) 45,9ke --  01.42,7ake
11. 3v t K. Laktoositon / Emilia (Duo) ei enn -- 01.43,1ake

03.09.2019

1. 3v t Pikkusen-Minttu / (HuRa) 37,5a -- 01.38,0ake
2. 3v t Kas Vain KAS / Karri (KADO) 1.38,9ke -- 01.38,3ake
3. 3v t Kuningatarsmaragdi KAS / Jere (KADO) 1.39,1ke -- 01.38,7ake
4. 3v o Esikuva RC / Matti (RDT) 45,8ke -- 01.39,1ake
5. 3v o K. Kiri Pekka / Kari (Duo) ei enn --  01.39,6ake
6. 3v t Lykkäys KAS / Jake (KADO) 1.39,8ke -- 01.40,0ake

7. 3v t Ruskon Wanilli / Erja (RDT) 46,0ke --  01.40,3ake
8. 3v t Helegia / (HuRa) 38,2a -- 01.40,9ake
9. 3v t K. Laktoositon / Emilia (Duo) ei enn -- 01.41,3ake 
10. 3v o Snillin Hastalavista / Marko (RDT) 46,1ke -- 01.41,5ake
11. 3v o Adinan Manaaja / Ali (RDT) 45,9ke --  01.42,0ake

sarja 2.

01.09.2019

1. 3v o Radikaali Cepponen / Jenny (RDT) 37,9aly --  01.35,6ake
2. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.35,8ake -- 01.35,8ake
3. 3v t Snillin Hopeasielu / (Anti) 35,4ly -- 01.36,2ake
4. 3v o Villikon Tyrsky / (Anti) 33,3aly -- 01.36,6ake
5. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.37,4ke -- 01.36,7ake

6. 3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.36,1ake -- 01.36,8ake
7. 3v t K. Pomerania / Jani (Duo) ei enn --  01.37,3ake
8. 3v o Kielopeikko / (HuRa) 34,9a -- 01.37,5ake
9. 3v t Radikaali Piina / Aaro (RDT) 38,3aly --  01.37,8ake
10. 3v t Hovinarri KAS / Harri (KADO) 1.35,6ake -- 01.38,1ake

02.09.2019

1. 3v o Radikaali Cepponen / Jenny (RDT) 37,9aly --  01.35,5ake
2. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.37,4ke -- 01.35,8ake
3. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.35,8ake -- 01.36,0ake
4. 3v t Hovinarri KAS / Harri (KADO) 1.35,6ake -- 01.36,4ake
5. 3v t Radikaali Piina / Aaro (RDT) 38,3aly --  01.36,7ake

6. 3v o Villikon Tyrsky / (Anti) 33,3aly -- 01.37,1ake
7. 3v o Kielopeikko / (HuRa) 34,9a -- 01.37,4ake
8. 3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.36,1ake -- 01.37,5ake
9. 3v t Snillin Hopeasielu / (Anti) 35,4ly -- 01.37,9ake
hyl - 3v t K. Pomerania / Jani (Duo) ei enn --  k

03.09.2019

1. 3v t Radikaali Piina / Aaro (RDT) 38,3aly --  01.35,8ake
2. 3v t Hovinarri KAS / Harri (KADO) 1.35,6ake -- 01.36,3ake
3. 3v t Snillin Hopeasielu / (Anti) 35,4ly -- 01.36,7ake
4. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.35,8ake -- 01.37,1ake
5. 3v o Kielopeikko / (HuRa) 34,9a -- 01.37,4ake

6. 3v t K. Pomerania / Jani (Duo) ei enn --  01.37,8ake
7. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.37,4ke -- 01.38,1ake
8. 3v o Villikon Tyrsky / (Anti) 33,3aly -- 01.38,6ake
9. 3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.36,1ake -- 01.38,7ake
10. 3v o Radikaali Cepponen / Jenny (RDT) 37,9aly --  01.39,0ake

lähtö 3. lämminveriset avoin, ryhmäajo 1600m

aly, 2000 - 1000 - 800 - 400 - 200 - 100v€

sarja 1.

01.09.2019

1. 3v o Just In Time / (Anti) 21,1aly -- 01.17,2aly
2. 3v t Flay You Alive / (Anti) 18,5aly -- 01.17,8aly
3. 3v t Nailed It Snilli / (Anti) 20,1ly -- 01.18,4aly
4. 5v r Hidalgo Joe / Kari (Duo) ei enn --  01.18,6aly
5. 5v r Tedynia Nova / Jani (Duo) ei enn --  01.19,1aly

6. 3v o K. Max Man / Emilia (Duo) 19,1 --  01.19,3aly
7. 3v o Enforcer Ach / Pasi (RDT) 18,0aly -- 01.19,4aly
8. 3v t Stolen Powerr / (Anti) 21,1aly -- 01.19,9aly
hyl - 3v t K. Belle Star / Jorma (Duo) 18,3 --  hpl

02.09.2019

1. 3v t Stolen Powerr / (Anti) 21,1aly -- 01.17,6aly
2. 3v t Flay You Alive / (Anti) 18,5aly -- 01.17,7aly
3. 3v o K. Max Man / Emilia (Duo) 19,1 --  01.18,1aly
4. 3v o Enforcer Ach / Pasi (RDT) 18,0aly -- 01.18,2aly
5. 3v t K. Belle Star / Jorma (Duo) 18,3 --  01.18,6aly

6. 5v r Tedynia Nova / Jani (Duo) ei enn --  01.19,0aly
7. 5v r Hidalgo Joe / Kari (Duo) ei enn --  01.19,3aly
8. 3v o Just In Time / (Anti) 21,1aly -- 01.20,0aly
9. 3v t Nailed It Snilli / (Anti) 20,1ly -- 01.20,4aly

03.09.2019

1. 3v o Enforcer Ach / Pasi (RDT) 18,0aly -- 01.17,2aly
2. 3v t Nailed It Snilli / (Anti) 20,1ly -- 01.17,4aly
3. 5v r Hidalgo Joe / Kari (Duo) ei enn --  01.17,9aly
4. 5v r Tedynia Nova / Jani (Duo) ei enn --  01.18,0aly
5. 3v o Just In Time / (Anti) 21,1aly -- 01.18,5aly

6. 3v t Flay You Alive / (Anti) 18,5aly -- 01.18,6aly
7. 3v o K. Max Man / Emilia (Duo) 19,1 --  01.18,8aly
8. 3v t K. Belle Star / Jorma (Duo) 18,3 --  01.19,3aly
9. 3v t Stolen Powerr / (Anti) 21,1aly -- 01.19,8aly

sarja 2.

01.09.2019

1. 3v o Pixie MacLily / Gunnar (Team Ninitra) 17,9a --  01.16,5aly
2. 3v o Beholder Snilli / Aimo (RDT) 17,8aly --  01.16,6aly
3. 3v t Charming Indeed RC / Pinja (RDT) 17,3ke -- 01.17,1aly
4. 3v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) m17,9a --  01.17,3aly
5. 3v o Lock'n Rock RC / Petri (RDT) 17,8aly --  01.17,8aly
6. 3v t Ironica Ach / Pihla (RDT) 17,4aly -- 01.18,2aly

7. 4v t K. Longstockning / Päivi (Duo) 16,3 --  01.18,4aly
8. 3v o Sølv's Knock Out / (Anti) 17,3aly -- 01.18,7aly
9. 4v t Shireen Ach / Risto (RDT) 16,0ake --  01.18,8aly
10. 4v t Alexia Duán / Tuukka (Team Lily) 16,4a -- 01.19,1aly
11. 3v o Beast Loose In Track RAT / Mia (RDT) 17,3aly --  01.19,3aly

02.09.2019

1. 3v o Beast Loose In Track RAT / Mia (RDT) 17,3aly --  01.16,3aly
2. 3v o Sølv's Knock Out / (Anti) 17,3aly -- 01.16,8aly
3. 3v o Beholder Snilli / Aimo (RDT) 17,8aly --  01.16,9aly
4. 3v t Charming Indeed RC / Pinja (RDT) 17,3ke -- 01.17,2aly
5. 4v t Shireen Ach / Risto (RDT) 16,0ake --  01.17,5aly
6. 3v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) m17,9a --  01.17,8aly

7. 4v t K. Longstockning / Päivi (Duo) 16,3 --  01.18,1aly
8. 3v o Pixie MacLily / Gunnar (Team Ninitra) 17,9a --  01.18,2aly
9. 4v t Alexia Duán / Tuukka (Team Lily) 16,4a -- 01.18,8aly
10. 3v t Ironica Ach / Pihla (RDT) 17,4aly -- 01.19,1aly
hyl - 3v o Lock'n Rock RC / Petri (RDT) 17,8aly --  hll

03.09.2019

1. 3v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) m17,9a --  01.16,4aly
2. 3v t Charming Indeed RC / Pinja (RDT) 17,3ke -- 01.16,7aly
3. 3v o Lock'n Rock RC / Petri (RDT) 17,8aly --  01.17,1aly
4. 4v t Shireen Ach / Risto (RDT) 16,0ake --  01.17,3aly
5. 3v t Ironica Ach / Pihla (RDT) 17,4aly -- 01.17,8aly
6. 3v o Pixie MacLily / Gunnar (Team Ninitra) 17,9a -- 01.18,0aly  

7. 4v t Alexia Duán / Tuukka (Team Lily) 16,4a -- 01.18,3aly
8. 3v o Beast Loose In Track RAT / Mia (RDT) 17,3aly --  01.18,5aly
9. 4v t K. Longstockning / Päivi (Duo) 16,3 --  01.18,9aly
10. 3v o Beholder Snilli / Aimo (RDT) 17,8aly --  01.19,1aly
11. 3v o Sølv's Knock Out / (Anti) 17,3aly -- 01.19,4aly

sarja 3.

01.09.2019

1. 5v o Northern Chord Pomp / Leo (Team Lily) 16,0a -- 01.15,5aly
2. 4v r Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 16,3a --  01.15,6aly
3. 5v o Gerhard Duán / Eero (Team Lily) 16,6a --  01.15,9aly
4. 4v o Fudgebaron MacLily / (HuRa) 16,4a -- 01.16,0aly
5. 5v t Apple-y Ever After / (Anti) 16,2aly -- 01.16,3aly
6. 4v r Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 16,5a -- 01.16,4aly

7. 3v t Sølv's Cumin / Milton (Team Ninitra) 16,7a --  01.16,9aly
8. 5v t Sinful Riddler / (Anti) 16,5aly -- 01.17,0aly
9. 4v o Goldstar MacLily / Juha (Team Lily) 16,2a -- 01.17,1aly   
10. 3v o Radical Devil / Iikka (RDT) 16,9aly -- 01.17,5aly
11. 3v o Sølv's Horizon / Anne (Team Ninitra) 16,8a --  01.17,8aly
hyl - 3v t Radical Deadline / Hanna (RDT) 16,3ake -- hll

02.09.2019

1. 4v o Goldstar MacLily / Juha (Team Lily) 16,2a -- 01.15,4aly
2. 3v t Radical Deadline / Hanna (RDT) 16,3ake -- 01.15,6aly
3. 5v o Northern Chord Pomp / Leo (Team Lily) 16,0a -- 01.15,9aly
4. 4v r Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 16,5a --  01.16,2aly
5. 3v o Sølv's Horizon / Anne (Team Ninitra) 16,8a --  01.16,3aly
6. 4v o Fudgebaron MacLily / (HuRa) 16,4a --  01.16,6aly

7. 5v o Gerhard Duán / Eero (Team Lily) 16,6a --  01.16,8aly
8. 5v t Apple-y Ever After / (Anti) 16,2aly -- 01.17,4aly
9. 3v t Sølv's Cumin / Milton (Team Ninitra) 16,7a --  01.17,6aly
10. 3v o Radical Devil / Iikka (RDT) 16,9aly -- 01.17,7aly
11. 5v t Sinful Riddler / (Anti) 16,5aly -- 01.18,2aly
12. 4v r Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 16,3a --  01.18,3aly

03.09.2019

1. 3v o Sølv's Horizon / Anne (Team Ninitra) 16,8a --  01.15,8aly
2. 3v t Sølv's Cumin / Milton (Team Ninitra) 16,7a --  01.16,1aly
3. 5v t Sinful Riddler / (Anti) 16,5aly -- 01.16,4aly
4. 5v o Gerhard Duán / Eero (Team Lily) 16,6a --  01.16,8aly
5. 5v o Northern Chord Pomp / Leo (Team Lily) 16,0a -- 01.17,5aly
6. 3v t Radical Deadline / Hanna (RDT) 16,3ake -- 01.17,6aly

7. 3v o Radical Devil / Iikka (RDT) 16,9aly -- 01.17,9aly
8. 4v o Goldstar MacLily / Juha (Team Lily) 16,2a --  01.18,0aly
9. 4v o Fudgebaron MacLily / (HuRa) 16,4a -- 01.18,4aly
10. 4v r Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 16,3a -- 01.18,5aly  
11. 5v t Apple-y Ever After / (Anti) 16,2aly -- 01.18,7aly
12. 4v r Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 16,5a --  01.18,8aly

sarja 4.

01.09.2019

1. 5v t Starryeyed Ach / Veikko (Team Lily) 15,7a -- 01.13,2aly
2. 4v t Bittersweet Pomp / (Anti) 13,4aly -- 01.13,3aly
3. 5v t Tarasque de Fey / Jose (RDT) 15,1ake -- 01.13,9aly
4. 4v o Tickle Wiggles P18 / (Anti) 13,6aly -- 01.14,1aly
5. 4v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 15,5a -- 01.14,4aly  
6. 5v o Total Rebellion / (Anti) 15,6aly -- 01.14,5aly

7. 5v t Friday Princess / Spookiness (RDT) 15,0ake -- 01.14,8aly   
8. 5v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 15,6a --  01.15,0aly
9. 3v t Eyes of Fire / (Anti) 15,3aly -- 01.15,2aly
10. 4v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 15,9a --  01.15,5aly
11. 4v t Nighthyper RC / Minna (RDT) 15,0ake -- 01.15,7aly

02.09.2019

1. 5v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 15,6a --  01.13,3aly
2. 5v o Total Rebellion / (Anti) 15,6aly -- 01.13,5aly
3. 4v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 15,9a -- 01.13,7aly 
4. 4v o Tickle Wiggles P18 / (Anti) 13,6aly -- 01.14,1aly
5. 5v t Friday Princess / Spookiness (RDT) 15,0ake --   01.14,2aly
6. 4v t Nighthyper RC / Minna (RDT) 15,0ake -- 01.14,6aly

7. 3v t Eyes of Fire / (Anti) 15,3aly -- 01.14,9aly
8. 4v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 15,5a --  01.15,0aly
9. 5v t Tarasque de Fey / Jose (RDT) 15,1ake -- 01.15,4aly
10. 5v t Starryeyed Ach / Veikko (Team Lily) 15,7a -- 01.15,5aly
11. 4v t Bittersweet Pomp / (Anti) 13,4aly -- 01.15,8aly

03.09.2019

1. 4v t Bittersweet Pomp / (Anti) 13,4aly -- 01.13,4aly
2. 5v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 15,6a --  01.13,5aly
3. 5v t Tarasque de Fey / Jose (RDT) 15,1ake -- 01.13,7aly
4. 4v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 15,9a --  01.13,9aly
5. 4v o Tickle Wiggles P18 / (Anti) 13,6aly -- 01.14,0aly
6. 5v o Total Rebellion / (Anti) 15,6aly -- 01.14,2aly

7. 5v t Starryeyed Ach / Veikko (Team Lily) 15,7a -- 01.14,7aly 
8. 5v t Friday Princess / Spookiness (RDT) 15,0ake --  01.14,8aly
9. 4v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 15,5a --  01.15,0aly
10. 3v t Eyes of Fire / (Anti) 15,3aly -- 01.15,2aly
hyl - 4v t Nighthyper RC / Minna (RDT) 15,0ake -- hll
 

sarja 5.

01.09.2019

1. 5v t Celtic Charm / (Anti) 14,5aly -- 01.13,2aly
2. 5v t Humble Dewdrop / (Anti) 14,2aly -- 01.13,3aly
3. 6v o Better Fake It RC / Oona (RDT) 13,7ake -- 01.13,5aly
4. 5v o Radical Freakshow / Jaana (RDT) 13,0ake --  01.13,8aly
5. 6v t Radical Zinzinzin / Sanna (RDT) 14,2ake -- 01.14,1aly
6. 5v o Dawn of Sorrow / (Anti) 13,3aly -- 01.14,3aly

7. 5v o Tip Toeing to Success / (Anti) 13,5aly -- 01.14,4aly
8. 6v t In Your Dreams RC / Arto (RDT) 13,6ake --  01.14,6aly
9. 5v o Gargouille de Fey / Lasse (RDT) 14,8ake --  01.14,8aly
10. 5v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 14,5a --  01.15,0aly
11. 8v o Capacity Unia / Ida (Team Ninitra) 14,6a --  01.15,4aly
12. 4v o Fidelity Pomp / (Anti) 13,3aly -- 01.15,5aly

02.09.2019

1. 6v t In Your Dreams RC / Arto (RDT) 13,6ake --  01.13,3aly
2. 6v t Radical Zinzinzin / Sanna (RDT) 14,2ake -- 01.13,5aly
3. 6v o Better Fake It RC / Oona (RDT) 13,7ake -- 01.13,9aly
4. 5v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 14,5a --  01.14,1aly
5. 5v t Celtic Charm / (Anti) 14,5aly -- 01.14,4aly
6. 4v o Fidelity Pomp / (Anti) 13,3aly -- 01.14,5aly

7. 5v o Gargouille de Fey / Lasse (RDT) 14,8ake -- 01.14,8aly 
8. 5v o Dawn of Sorrow / (Anti) 13,3aly -- 01.15,0aly
9. 5v t Humble Dewdrop / (Anti) 14,2aly -- 01.15,1aly
10. 5v o Tip Toeing to Success / (Anti) 13,5aly -- 01.15,4aly
11. 5v o Radical Freakshow / Jaana (RDT) 13,0ake --  01.15,5aly
12. 8v o Capacity Unia / Ida (Team Ninitra) 14,6a --  01.15,7aly

03.09.2019

1. 5v o Tip Toeing to Success / (Anti) 13,5aly -- 01.12,9aly
2. 6v t Radical Zinzinzin / Sanna (RDT) 14,2ake -- 01.13,2aly
3. 6v t In Your Dreams RC / Arto (RDT) 13,6ake --  01.13,6aly
4. 5v t Humble Dewdrop / (Anti) 14,2aly -- 01.13,8aly
5. 5v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 14,5a --  01.14,1aly
6. 5v o Radical Freakshow / Jaana (RDT) 13,0ake --  01.14,2aly

7. 4v o Fidelity Pomp / (Anti) 13,3aly -- 01.14,5aly
8. 5v t Celtic Charm / (Anti) 14,5aly -- 01.14,6aly
9. 6v o Better Fake It RC / Oona (RDT) 13,7ake -- 01.14,8aly 
10. 5v o Dawn of Sorrow / (Anti) 13,3aly -- 01.15,0aly
11. 8v o Capacity Unia / Ida (Team Ninitra) 14,6a --  01.15,1aly
12. 5v o Gargouille de Fey / Lasse (RDT) 14,8ake --  01.15,4aly

sarja 6.

01.09.2019
1. 9v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 11,3a --  01.10,8aly
2. 9v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 10,9a -- 01.10,9aly
3. 8v o Radical Adrenaline / Urho (RDT) 11,8aly --  01.11,1aly
4. 10v t Destroyer / Inka (RDT) 12,3aly -- 01.11,3aly
5. 6v t Dramatic RC / Piia (RDT) 11,4aly -- 01.11,6aly

6. 8v o Habitude Pomp / Riina (RDT) 11,3ly --  01.11,9aly
7. 7v o Star Of Fate / Kalle (RDT) 12,5aly --  01.12,0aly
8. 6v o Rjazán Orion/ Hannes (RDT) 11,5aly - 01.12,5aly
9. 7v t Sweet Little Sin / Tiina (RDT) 11,4aly -- 01.12,6aly
10. 6v t Rjazán Blue Freesia / Viveka (Team Lily) 11,9a -- 01.13,0aly 

02.09.2019

1. 6v t Dramatic RC / Piia (RDT) 11,4aly -- 01.11,0aly
2. 8v o Radical Adrenaline / Urho (RDT) 11,8aly --  01.11,3aly
3. 7v o Star Of Fate / Kalle (RDT) 12,5aly --  01.11,5aly
4. 8v o Habitude Pomp / Riina (RDT) 11,3ly --  01.11,8aly
5. 9v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 10,9a -- 01.12,0aly

6. 6v t Rjazán Blue Freesia / Viveka (Team Lily) 11,9a -- 01.12,2aly
7. 7v t Sweet Little Sin / Tiina (RDT) 11,4aly -- 01.12,4aly
8. 9v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 11,3a --  01.12,5aly
9. 10v t Destroyer / Inka (RDT) 12,3aly -- 01.12,8aly
10. 6v o Rjazán Orion/ Hannes (RDT) 11,5aly - 01.12,9aly

03.09.2019

1. 7v o Star Of Fate / Kalle (RDT) 12,5aly --  01.11,3aly
2. 6v t Dramatic RC / Piia (RDT) 11,4aly -- 01.11,4aly
3. 9v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 11,3a --  01.11,7aly
4. 10v t Destroyer / Inka (RDT) 12,3aly -- 01.12,2aly
5. 8v o Habitude Pomp / Riina (RDT) 11,3ly --  01.12,4aly

6. 6v t Rjazán Blue Freesia / Viveka (Team Lily) 11,9a -- 01.12,6aly
7. 6v o Rjazán Orion/ Hannes (RDT) 11,5aly - 01.12,7aly
8. 9v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 10,9a -- 01.12,9aly
9. 7v t Sweet Little Sin / Tiina (RDT) 11,4aly -- 01.13,1aly
10. 8v o Radical Adrenaline / Urho (RDT) 11,8aly --  01.13,3aly

lähtö 4. kylmäveriset avoin, ryhmäajo 2100m

ake, 2000 - 1000 - 800 - 400 - 200 - 100v€

sarja 1.

01.09.2019

1. 4v o Perso Pullahiiri / (Anti) 37,2ake -- 01.35,7ake
2. 5v t Luirumi Härdelli / (Anti) 43,1ake -- 01.37,8ake
3. 5v t Pompeji Ketkuliina / (Anti) 33,3ke -- 01.37,9ake
4. 4v t Purnin Lupsakas / Anne (Team Ninitra) 32,8a -- 01.38,1ake 
5. 5v t K. Vilma-Lotta / Emilia (Duo) 33,3 --  01.38,4ake

6. 4v t Tuohi Neito / Jani (Duo) ei enn --  01.38,9ake
7. 5v o Hohdokas / Timo (KADO) 1.33,6aly -- 01.39,2ake
8. 4v t Majuriina Huopikas / (Anti) 43,2ake -- 01.39,4ake
9. 4v t K. Miina Härmä / Kari (Duo) 34,7 --  01.39,6ake
10. 4v o Radikalin Olkiprinssi / Anton (RDT) 45,8ke -- 01.40,2ake

02.09.2019

1. 4v t Tuohi Neito / Jani (Duo) ei enn --  01.38,6ake
2. 4v t Majuriina Huopikas / (Anti) 43,2ake -- 01.38,8ake
3. 5v t Luirumi Härdelli / (Anti) 43,1ake -- 01.39,3ake
4. 5v t Pompeji Ketkuliina / (Anti) 33,3ke -- 01.39,4ake
5. 4v t K. Miina Härmä / Kari (Duo) 34,7 --  01.39,5ake

6. 4v o Perso Pullahiiri / (Anti) 37,2ake -- 01.39,7ake
7. 4v o Radikalin Olkiprinssi / Anton (RDT) 45,8ke -- 01.40,1ake
8. 4v t Purnin Lupsakas / Anne (Team Ninitra) 32,8a -- 01.40,2ake
9. 5v t K. Vilma-Lotta / Emilia (Duo) 33,3 --  01.40,5ake
hyl - 5v o Hohdokas / Timo (KADO) 1.33,6aly -- k

03.09.2019

1. 4v t Tuohi Neito / Jani (Duo) ei enn --  01.36,7ake
2. 5v t Pompeji Ketkuliina / (Anti) 33,3ke -- 01.36,9ake
3. 4v o Perso Pullahiiri / (Anti) 37,2ake -- 01.37,1ake
4. 4v t Purnin Lupsakas / Anne (Team Ninitra) 32,8a -- 01.37,4ake 
5. 4v t Majuriina Huopikas / (Anti) 43,2ake -- 01.37,9ake

6. 5v t K. Vilma-Lotta / Emilia (Duo) 33,3 --  01.38,4ake
7. 4v t K. Miina Härmä / Kari (Duo) 34,7 --  01.38,5ake
8. 5v t Luirumi Härdelli / (Anti) 43,1ake -- 01.38,8ake
9. 5v o Hohdokas / Timo (KADO) 1.33,6aly -- 01.39,3ake
10. 4v o Radikalin Olkiprinssi / Anton (RDT) 45,8ke -- 01.39,7ake

 

sarja 2.

01.09.2019

1. 5v o Höpöjävä Pääläri / (Anti) 01.30,5ake --  01.29,3ake
2. 4v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.31,5ake -- 01.29,4ake
3. 4v o Radikalin Anna Mennä! / Reino (RDT) 30,4aly -- 01.29,7ake
4. 4v t Duanin Ristiriita / Marja (RDT) 30,0ake -- 01.29,8ake
5. 5v t Häljyvä Heitukka / (Anti) 01.30,2ke -- 01.30,3ake

6. 4v t Radikalin Aamuvirkku / Simo (RDT) 30,1aly -- 01.30,4ake
7. 4v o Purnin Tosijäyhä / Ida (Team Ninitra) 30,6 --  01.30,8ake
8. 5v o Talvenvalaja / (HuRa) 31,2a -- 01.31,2ake
9. 4v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- 01.31,4ake
10. 4v o Purnin Singahdus / Milton (Team Ninitra) 31,8a -- 01.31,6ake  

 

02.09.2019

1. 4v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- 01.29,6ake
2. 4v o Purnin Singahdus / Milton (Team Ninitra) 31,8a -- 01.29,8ake 
3. 4v t Radikalin Aamuvirkku / Simo (RDT) 30,1aly -- 01.30,1ake
4. 4v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.31,5ake -- 01.30,4ake
5. 4v o Radikalin Anna Mennä! / Reino (RDT) 30,4aly -- 01.30,5ake

6. 4v o Purnin Tosijäyhä / Ida (Team Ninitra) 30,6 --  01.30,7ake
7. 5v o Talvenvalaja / (HuRa) 31,2a -- 01.31,3ake
8. 5v t Häljyvä Heitukka / (Anti) 01.30,2ke -- 01.31,4ake
9. 5v o Höpöjävä Pääläri / (Anti) 01.30,5ake -- 01.31,6ake
10. 4v t Duanin Ristiriita / Marja (RDT) 30,0ake -- 01.32,1ake

03.09.2019

1. 4v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.31,5ake -- 01.29,2ake
2. 5v o Höpöjävä Pääläri / (Anti) 01.30,5ake -- 01.29,5ake
3. 4v o Radikalin Anna Mennä! / Reino (RDT) 30,4aly -- 01.29,8ake
4. 5v o Talvenvalaja / (HuRa) 31,2a -- 01.30,2ake
5. 4v t Duanin Ristiriita / Marja (RDT) 30,0ake -- 01.30,3ake

6. 4v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- 01.30,6ake
7. 4v o Purnin Tosijäyhä / Ida (Team Ninitra) 30,6 --  01.30,9ake
8. 4v t Radikalin Aamuvirkku / Simo (RDT) 30,1aly -- 01.31,0ake
9. 5v t Häljyvä Heitukka / (Anti) 01.30,2ke -- 01.31,2ake
10. 4v o Purnin Singahdus / Milton (Team Ninitra) 31,8a -- 01.31,5ake  

 

sarja 3.

01.09.2019

1. 6v t Hairahduksen Lauhahiipijä / (Anti) 01.29,2ke -- 01.27,4ake
2. 5v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 28,9a --  01.27,7ake
3. 5v t Radikalin Liitulaku / Linnea (RDT) 29,5aly -- 01.28,0ake
4. 5v o Sillisopan Kuukkari / (Anti) 29,4ke -- 01.28,2ake

5. 5v o Pompeji Avaramieli / (Anti) 29,7ke -- 01.28,5ake
6. 5v o Säilä Vempain / (Anti) 01.28,2ke -- 01.28,6ake
7. 5v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.28,2aly -- 01.29,2ake
8. 5v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.28,2aly -- 01.29,3ake

02.09.2019

1. 6v t Hairahduksen Lauhahiipijä / (Anti) 01.29,2ke -- 01.27,6ake
2. 5v o Pompeji Avaramieli / (Anti) 29,7ke -- 01.27,7ake
3. 5v t Radikalin Liitulaku / Linnea (RDT) 29,5aly -- 01.28,1ake
4. 5v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 28,9a --  01.28,4ake

5. 5v o Sillisopan Kuukkari / (Anti) 29,4ke -- 01.28,6ake
6. 5v o Säilä Vempain / (Anti) 01.28,2ke -- 01.29,1ake
7. 5v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.28,2aly -- 01.29,2ake
8. 5v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.28,2aly -- 01.29,5ake

03.09.2019

1. 5v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.28,2aly -- 01.27,9ake
2. 5v o Säilä Vempain / (Anti) 01.28,2ke -- 01.28,1ake
3. 5v o Sillisopan Kuukkari / (Anti) 29,4ke -- 01.28,4ake
4. 5v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.28,2aly -- 01.28,5ake

5. 5v o Pompeji Avaramieli / (Anti) 29,7ke -- 01.28,8ake
6. 6v t Hairahduksen Lauhahiipijä / (Anti) 01.29,2ke -- 01.29,1ake
7. 5v t Radikalin Liitulaku / Linnea (RDT) 29,5aly -- 01.29,5ake
8. 5v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 28,9a --  01.29,8ake

sarja 4.

01.09.2019

1. 5v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 28,0a --  01.26,6ake
2. 5v t AH Vallassa / Miisa (RDT) 28,3ake -- 01.26,8ake
3. 5v o K. Mutrin / Jorma (Duo) 27,7 -- 01.27,1ake
4. 6v o Vieterin Väpinä / (Anti) 01.28,2ke -- 01.27,5ake
5. 5v t Radikaali Viettelys / Vilma (RDT) 28,0ake -- 01.27,6ake

6. 5v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 28,0a -- 01.27,9ake
7. 5v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 28,2a -- 01.28,1ake
8. 5v o Radikaali Jatkumo / Elsi (RDT) 28,3ake -- 01.28,2ake
9. 5v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.28,2aly -- 01.28,4ake

02.09.2019

1. 5v t AH Vallassa / Miisa (RDT) 28,3ake -- 01.26,8ake
2. 5v o Radikaali Jatkumo / Elsi (RDT) 28,3ake -- 01.27,1ake
3. 5v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 28,2a -- 01.27,4ake
4. 6v o Vieterin Väpinä / (Anti) 01.28,2ke -- 01.27,6ake
5. 5v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.28,2aly -- 01.27,7ake

6. 5v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 28,0a -- 01.28,0ake
7. 5v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 28,0a -- 01.28,2ake
8. 5v t Radikaali Viettelys / Vilma (RDT) 28,0ake -- 01.28,6ake
hyl - 5v o K. Mutrin / Jorma (Duo) 27,7 -- k

03.09.2019

1. 5v o K. Mutrin / Jorma (Duo) 27,7 -- 01.26,5ake
2. 5v t AH Vallassa / Miisa (RDT) 28,3ake -- 01.26,6ake
3. 5v t Radikaali Viettelys / Vilma (RDT) 28,0ake -- 01.27,0ake
4. 6v o Vieterin Väpinä / (Anti) 01.28,2ke -- 01.27,3ake
5. 5v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 28,2a -- 01.27,4ake

6. 5v o Radikaali Jatkumo / Elsi (RDT) 28,3ake -- 01.27,8ake
7. 5v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.28,2aly -- 01.28,1ake
8. 5v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 28,0a -- 01.28,5ake
9. 5v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 28,0a -- 01.28,7ake

sarja 5.

01.09.2019

1. 7v o Tulitikku KAS / Tara (KADO) 1.27,0ake -- 01.26,2ake
2. 5v o Radikaali  Barbaari / Jaakko (RDT) 27,0aly -- 01.26,3ake
3. 5v o Maine / Anders (Team Ninitra) 27,8a -- 01.26,7ake
4. 6v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,1a -- 01.27,0ake
5. 6v t Soljuva Vetehine / (Anti) 01.27,3ake -- 01.27,1ake

6. 6v o Sus Siunakkoo Karvareuhka / (Anti) 01.27,5ake -- 01.27,4ake
7. 5v t Annapurna KAS / Janne (KADO) 1.27,3ake -- 01.27,6ake
8. 5v o Radikalin Vesiselvä / (HuRa) 27,2a -- 01.27,9ake
9. 7v o Kaskun Kupari / Joakim (KADO) 1.27,4aly -- 01.28,0ake
10. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.27,8ake -- 01.28,2ake

02.09.2019

1. 6v t Soljuva Vetehine / (Anti) 01.27,3ake -- 01.25,9ake
2. 7v o Kaskun Kupari / Joakim (KADO) 1.27,4aly -- 01.26,3ake
3. 5v t Annapurna KAS / Janne (KADO) 1.27,3ake -- 01.26,4ake
4. 7v o Tulitikku KAS / Tara (KADO) 1.27,0ake -- 01.26,7ake
5. 6v o Sus Siunakkoo Karvareuhka / (Anti) 01.27,5ake -- 01.26,8ake

6. 6v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,1a -- 01.27,2ake
7. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.27,8ake -- 01.27,3ake
8. 5v o Maine / Anders (Team Ninitra) 27,8a -- 01.27,7ake
9. 5v o Radikalin Vesiselvä / (HuRa) 27,2a -- 01.28,1ake
10. 5v o Radikaali  Barbaari / Jaakko (RDT) 27,0aly -- 01.28,3ake

03.09.2019

1. 5v t Annapurna KAS / Janne (KADO) 1.27,3ake -- 01.25,8ake
2. 5v o Radikalin Vesiselvä / (HuRa) 27,2a -- 01.26,4ake
3. 7v o Kaskun Kupari / Joakim (KADO) 1.27,4aly -- 01.26,5ake
4. 6v o Sus Siunakkoo Karvareuhka / (Anti) 01.27,5ake -- 01.26,8ake
5. 5v o Maine / Anders (Team Ninitra) 27,8a -- 01.27,1ake

6. 6v t Soljuva Vetehine / (Anti) 01.27,3ake -- 01.27,3ake
7. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.27,8ake -- 01.27,4ake
8. 7v o Tulitikku KAS / Tara (KADO) 1.27,0ake -- 01.27,7ake
9. 5v o Radikaali  Barbaari / Jaakko (RDT) 27,0aly -- 01.28,1ake
10. 6v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,1a -- 01.28,6ake

sarja 6.

01.09.2019

1. 6v o Lemmetyinen / Meri (RDT) 26,8aly -- 01.24,5ake
2. 6v t Purppuralla / (HuRa) 25,4a -- 01.24,6ake
3. 6v t Duanin Joviaali / Veera (KADO) 1.26,6ake -- 01.24,8ake
4. 6v t Taivaanvalkea / Jose (RDT) 25,6ake -- 01.25,1ake
5. 6v o Kilimanjaro KAS / Anne (KADO) 1.26,2aly -- 01.25,2ake
6. 10v t Mini-Marenki / Jasper (KADO) 1.26,5aly -- 01.25,5ake

7. 6v t H. J. Notkelma / (Anti) 25,3ke -- 01.25,6ake
8. 8v o Guen Ikiraivo / Noora (RDT) 25,4ake -- 01.25,7ake
9. 6v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.26,2aly -- 01.25,9ake
10. 5v t Yöperhonen / Jenna (RDT) 26,4aly -- 01.26,4ake
11. 7v t RR. Raudakko / Kasper (KADO) 1.26,2ake -- 01.26,6ake
12. 6v t Karelia KAS / Janne (KADO) 1.26,3aly -- 01.26,7ake

02.09.2019

1. 6v t H. J. Notkelma / (Anti) 25,3ke -- 01.24,8ake
2. 6v o Lemmetyinen / Meri (RDT) 26,8aly -- 01.25,0ake
3. 7v t RR. Raudakko / Kasper (KADO) 1.26,2ake -- 01.25,3ake
4. 5v t Yöperhonen / Jenna (RDT) 26,4aly -- 01.25,7ake
5. 6v t Duanin Joviaali / Veera (KADO) 1.26,6ake -- 01.25,8ake
6. 6v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.26,2aly -- 01.26,1ake

7. 10v t Mini-Marenki / Jasper (KADO) 1.26,5aly -- 01.26,2ake
8. 6v t Purppuralla / (HuRa) 25,4a -- 01.26,4ake
9. 6v t Karelia KAS / Janne (KADO) 1.26,3aly -- 01.26,7ake
10. 6v t Taivaanvalkea / Jose (RDT) 25,6ake -- 01.26,8ake
11. 6v o Kilimanjaro KAS / Anne (KADO) 1.26,2aly -- 01.27,1ake
12. 8v o Guen Ikiraivo / Noora (RDT) 25,4ake -- 01.27,2ake

03.09.2019

1. 10v t Mini-Marenki / Jasper (KADO) 1.26,5aly -- 01.24,3ake
2. 6v t Karelia KAS / Janne (KADO) 1.26,3aly -- 01.24,4ake
3. 6v o Kilimanjaro KAS / Anne (KADO) 1.26,2aly -- 01.24,7ake
4. 6v o Lemmetyinen / Meri (RDT) 26,8aly -- 01.24,8ake
5. 7v t RR. Raudakko / Kasper (KADO) 1.26,2ake -- 01.25,0ake
6. 6v t H. J. Notkelma / (Anti) 25,3ke -- 01.25,2ake

7. 6v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.26,2aly -- 01.25,6ake
8. 6v t Taivaanvalkea / Jose (RDT) 25,6ake -- 01.25,9ake
9. 8v o Guen Ikiraivo / Noora (RDT) 25,4ake -- 01.26,3ake
10. 5v t Yöperhonen / Jenna (RDT) 26,4aly -- 01.26,4ake
11. 6v t Duanin Joviaali / Veera (KADO) 1.26,6ake -- 01.26,7ake
hyl - 6v t Purppuralla / (HuRa) 25,4a -- k

sarja 7.

01.09.2019

1. 8v t Ilomiina / Spookiness (RDT) 23,5ake -- 01.23,4ake
2. 7v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 24,6a -- 01.23,5ake 
3. 7v o Radikalin Tuliraketti / Aino (RDT) 24,1aly -- 01.23,9ake
4. 8v o Narrilaivan Huikee / Taisto (RDT) 23,4aly -- 01.24,1ake
5. 7v t Radikalin Diipadaapa / Matti (RDT) 23,3ake  --  01.24,2ake

6. 8v o Unian Josvaikka / Ronja (RDT) 23,5aly -- 01.24,5ake
7. 6v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 25,5a -- 01.24,7ake
8. 7v t Elohopea / Jami (KADO) 1.26,2ake -- 01.25,4ake
9. 8v o Narrilaivan Palapeli / Unto (RDT) 24,7ke -- 01.25,5ake
10. 6v o Junkkari KAS / Julius (KADO) 1.26,2ake -- 01.25,7ake

02.09.2019

1. 8v o Narrilaivan Palapeli / Unto (RDT) 24,7ke -- 01.23,3ake
2. 8v o Unian Josvaikka / Ronja (RDT) 23,5aly -- 01.23,6ake
3. 6v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 25,5a -- 01.23,8ake
4. 7v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 24,6a -- 01.24,1ake
5. 8v t Ilomiina / Spookiness (RDT) 23,5ake -- 01.24,2ake

6. 7v o Radikalin Tuliraketti / Aino (RDT) 24,1aly -- 01.24,7ake
7. 6v o Junkkari KAS / Julius (KADO) 1.26,2ake -- 01.24,8ake
8. 8v o Narrilaivan Huikee / Taisto (RDT) 23,4aly -- 01.25,3ake
9. 7v t Radikalin Diipadaapa / Matti (RDT) 23,3ake  --  01.25,4ake
10. 7v t Elohopea / Jami (KADO) 1.26,2ake -- 01.25,7ake

03.09.2019

1. 8v o Unian Josvaikka / Ronja (RDT) 23,5aly -- 01.23,4ake
2. 8v o Narrilaivan Huikee / Taisto (RDT) 23,4aly -- 01.23,5ake
3. 7v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 24,6a -- 01.23,7ake
4. 7v t Radikalin Diipadaapa / Matti (RDT) 23,3ake  --  01.24,1ake
5. 8v o Narrilaivan Palapeli / Unto (RDT) 24,7ke -- 01.24,2ake

6. 7v o Radikalin Tuliraketti / Aino (RDT) 24,1aly -- 01.24,5ake
7. 6v o Junkkari KAS / Julius (KADO) 1.26,2ake -- 01.24,6ake
8. 7v t Elohopea / Jami (KADO) 1.26,2ake -- 01.24,9ake
9. 6v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 25,5a -- 01.25,0ake
10. 8v t Ilomiina / Spookiness (RDT) 23,5ake -- 01.25,3ake

sarja 8.

01.09.2019

1. 10v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 22,2a -- 01.21,4ake
2. 7v t Guen Vilusukka / Inka (RDT) 23,2ake  -- 01.21,8ake
3. 9v o Saltan Huurteinen / Henna (RDT) 23,2ake --  01.22,0ake
4. 9v t Pompeji Systeemi / Pekka (RDT) 21,3aly -- 01.22,2ake
5. 10v t Tierra's Deluna / (StRa) 22,7aly (25,2mke) -- 01.22,3ake

6. 7v o Naurun Tyrskä / (HuRa) 20,2a -- 01.22,6ake
7. 9v o Kuningasjätkä RC / Osmo (RDT) 21,4ake -- 01.22,9ake
8. 9v t Radikalin Keruutar / Jesse (RDT) 23,0ake -- 01.23,3ake
9. 9v t Duanin Kultapiisku / Anna (RDT) 22,7aly -- 01.23,4ake
10. 10v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 20,3a -- 01.23,5ake

02.09.2019

1. 7v t Guen Vilusukka / Inka (RDT) 23,2ake  -- 01.21,3ake
2. 7v o Naurun Tyrskä / (HuRa) 20,2a -- 01.21,4ake
3. 9v o Kuningasjätkä RC / Osmo (RDT) 21,4ake -- 01.21,7ake
4. 9v o Saltan Huurteinen / Henna (RDT) 23,2ake --  01.22,1ake
5. 9v t Duanin Kultapiisku / Anna (RDT) 22,7aly -- 01.22,2ake

6. 10v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 20,3a -- 01.22,3ake
7. 10v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 22,2a -- 01.22,8ake
8. 10v t Tierra's Deluna / (StRa) 22,7aly (25,2mke) -- 01.23,0ake
9. 9v t Radikalin Keruutar / Jesse (RDT) 23,0ake -- 01.23,2ake
10. 9v t Pompeji Systeemi / Pekka (RDT) 21,3aly -- 01.23,7ake

03.09.2019

1. 10v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 20,3a -- 01.20,2ake
2. 7v o Naurun Tyrskä / (HuRa) 20,2a -- 01.20,4ake
3. 9v t Radikalin Keruutar / Jesse (RDT) 23,0ake -- 01.20,8ake
4. 9v t Duanin Kultapiisku / Anna (RDT) 22,7aly -- 01.21,2ake
5. 7v t Guen Vilusukka / Inka (RDT) 23,2ake  -- 01.21,3ake

6. 9v o Saltan Huurteinen / Henna (RDT) 23,2ake --  01.21,7ake
7. 10v t Tierra's Deluna / (StRa) 22,7aly (25,2mke) -- 01.22,2ake
8. 9v o Kuningasjätkä RC / Osmo (RDT) 21,4ake -- 01.22,5ake
9. 9v t Pompeji Systeemi / Pekka (RDT) 21,3aly -- 01.22,8ake
10. 10v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 22,2a -- 01.23,2ake

lähtö 5. a-ponit avoin, ryhmäajo 1100m

aly, 350 - 250 - 200 - 100 - 75 - 50v€

sarja 1.

01.09.2019

1. 3v t Da Capo Inga / Minja (RDT) ei enn. -- 02.57,5aly
2. 3v o Radical Hot Shot / Ali (RDT) ei enn. -- 02.57,7aly
3. 3v t Radical Disturbia / Amalia (RDT) 3.01,9ly -- 02.58,2aly
4. 4v o A.D. Biscuit Bazooka / Mila (RDT) 2.59,3ly -- 02.58,3aly
5. 3v t Radical Tokebi / Matti (RDT) ei enn. -- 02.58,9aly

6. 4v o Gue Smoothdies / Kiia (RDT) 2.51,3aly -- 02.59,1aly
7. 4v o Toy's Frodo / Annika (RDT) 2.57,1aly -- 02.59,6aly
8. 4v t Radical Rockmance / Lilli (RDT) 2.59,5ly -- 02.59,7aly
9. 3v t Toy's Vaiana / Erja (RDT) ei enn. -- 03.00,2aly
10. 4v t Gue Smoking Hot / Silja (RDT) 2.59,0ly -- 03.01,1aly

02.09.2019

1. 3v t Radical Disturbia / Amalia (RDT) 3.01,9ly --  02.57,6aly
2. 4v o Toy's Frodo / Annika (RDT) 2.57,1aly --  02.57,8aly
3. 4v o Gue Smoothdies / Kiia (RDT) 2.51,3aly -- 02.58,3aly
4. 3v t Radical Tokebi / Matti (RDT) ei enn. -- 02.58,4aly
5. 4v o A.D. Biscuit Bazooka / Mila (RDT) 2.59,3ly -- 02.59,0aly

6. 4v t Radical Rockmance / Lilli (RDT) 2.59,5ly -- 02.59,2aly
7. 3v t Da Capo Inga / Minja (RDT) ei enn. -- 02.59,5aly
8. 4v t Gue Smoking Hot / Silja (RDT) 2.59,0ly -- 02.59,8aly
9. 3v t Toy's Vaiana / Erja (RDT) ei enn. -- 03.00,3aly
hyl - 3v o Radical Hot Shot / Ali (RDT) ei enn. -- hml

03.09.2019

1. 3v o Radical Hot Shot / Ali (RDT) ei enn. -- 02.57,8aly
2. 3v t Toy's Vaiana / Erja (RDT) ei enn. -- 02.58,3aly
3. 3v t Radical Disturbia / Amalia (RDT) 3.01,9ly -- 02.58,4aly
4. 4v t Gue Smoking Hot / Silja (RDT) 2.59,0ly -- 02.58,9aly
5. 4v o Toy's Frodo / Annika (RDT) 2.57,1aly -- 02.59,2aly

6. 4v t Radical Rockmance / Lilli (RDT) 2.59,5ly -- 02.59,4aly
7. 4v o Gue Smoothdies / Kiia (RDT) 2.51,3aly -- 02.59,9aly
8. 4v o A.D. Biscuit Bazooka / Mila (RDT) 2.59,3ly -- 03.00,4aly
9. 3v t Radical Tokebi / Matti (RDT) ei enn. -- 03.00,6aly
hyl - 3v t Da Capo Inga / Minja (RDT) ei enn. -- k

sarja 2.

01.09.2019

1. 5v t Kahlenukke / Anna (RDT) 2.46,1aly -- 02.37,4aly
2. 5v t Radical Spinda / Sanna (RDT) 2.38,5aly -- 02.37,8aly
3. 6v o Who's Your Daddy? / Maiju (RDT) 2.32,0ly -- 02.38,5aly
4. 5v t Radical Twist / Elena (RDT) 2.49,2ly -- 02.38,9aly

5. 5v o Domino RC / Eetu (RDT) 2.46,3aly -- 02.40,2aly
6. 5v o Radical Drumroll / Miisa (RDT) 2.37,6aly -- 02.40,4aly
7. 6v o Skyforger / Jose (RDT) 2.35,5aly -- 02.40,6aly

02.09.2019

1. 5v t Radical Spinda / Sanna (RDT) 2.38,5aly -- 02.37,5aly
2. 5v o Radical Drumroll / Miisa (RDT) 2.37,6aly -- 02.37,8aly
3. 6v o Who's Your Daddy? / Maiju (RDT) 2.32,0ly -- 02.38,3aly
4. 5v o Domino RC / Eetu (RDT) 2.46,3aly -- 02.38,8aly

5. 5v t Radical Twist / Elena (RDT) 2.49,2ly -- 02.39,5aly
6. 6v o Skyforger / Jose (RDT) 2.35,5aly -- 02.39,7aly
7. 5v t Kahlenukke / Anna (RDT) 2.46,1aly -- 02.40,2aly

03.09.2019

1. 5v t Radical Spinda / Sanna (RDT) 2.38,5aly -- 02.38,1aly
2. 6v o Skyforger / Jose (RDT) 2.35,5aly -- 02.38,3aly
3. 5v o Radical Drumroll / Miisa (RDT) 2.37,6aly -- 02.39,2aly
4. 5v t Kahlenukke / Anna (RDT) 2.46,1aly -- 02.39,6aly

5. 6v o Who's Your Daddy? / Maiju (RDT) 2.32,0ly -- 02.40,1aly
6. 5v o Domino RC / Eetu (RDT) 2.46,3aly -- 02.40,5aly
7. 5v t Radical Twist / Elena (RDT) 2.49,2ly -- 02.42,8aly

sarja 3.

01.09.2019

1. 9v t Gue Tick Tock / Sofia (RDT) 2.20,1aly  -- 02.16,9aly
2. 11v t SB Snutten / (StRa) 2.18,2ly -- 02.17,2aly
3. 10v o Radical Beware / Taina (RDT) 2.22,5aly -- 02.17,5aly  
4. 8v o Narrilaivan Corona / Panu (RDT) 2.21,7aly -- 02.18,4aly
5. 9v o Saltas Cuba Libre / Spookiness (RDT) 2.20,8aly --  02.18,8aly

6. 10v t Radikalin Tiitinen / Nelli (RDT) 2.16,5aly --02.19,3aly
7. 7v t Radikaali Neiti / Iiris (RDT) 2.20,5aly -- 02.19,4aly
8. 9v t Toy's Marilyn / Heidi (RDT) 2.16,4aly --  02.20,1aly
9. 10v o Hot-Air Charm RC / Ilja (RDT) 2.21,8aly -- 02.20,4aly

02.09.2019

1. 9v o Saltas Cuba Libre / Spookiness (RDT) 2.20,8aly --  02.17,5aly
2. 9v t Gue Tick Tock / Sofia (RDT) 2.20,1aly  -- 02.17,8aly
3. 9v t Toy's Marilyn / Heidi (RDT) 2.16,4aly --  02.18,3aly
4. 8v o Narrilaivan Corona / Panu (RDT) 2.21,7aly -- 02.18,5aly
5. 10v o Hot-Air Charm RC / Ilja (RDT) 2.21,8aly -- 02.18,8aly

6. 10v o Radical Beware / Taina (RDT) 2.22,5aly --  02.19,4aly
7. 10v t Radikalin Tiitinen / Nelli (RDT) 2.16,5aly -- 02.19,6aly
8. 11v t SB Snutten / (StRa) 2.18,2ly -- 02.20,0aly
9. 7v t Radikaali Neiti / Iiris (RDT) 2.20,5aly -- 02.20,4aly

03.09.2019

1. 9v t Gue Tick Tock / Sofia (RDT) 2.20,1aly  -- 02.16,8aly
2. 11v t SB Snutten / (StRa) 2.18,2ly -- 02.17,1aly
3. 10v o Radical Beware / Taina (RDT) 2.22,5aly -- 02.17,3aly  
4. 7v t Radikaali Neiti / Iiris (RDT) 2.20,5aly -- 02.17,7aly
5. 9v o Saltas Cuba Libre / Spookiness (RDT) 2.20,8aly -- 02.18,2aly  

6. 10v o Hot-Air Charm RC / Ilja (RDT) 2.21,8aly -- 02.18,5aly
7. 9v t Toy's Marilyn / Heidi (RDT) 2.16,4aly --  02.19,0aly
8. 8v o Narrilaivan Corona / Panu (RDT) 2.21,7aly -- 02.19,3aly
9. 10v t Radikalin Tiitinen / Nelli (RDT) 2.16,5aly -- 02.19,8aly

lähtö 6. b-ponit avoin, ryhmäajo 1100m

aly, 350 - 250 - 200 - 100 - 75 - 50v€

sarja 1.

01.09.2019

1. 3v o Toy's Cedrik / Marko (RDT) ei enn. -- 02.15,6aly
2. 3v o Toy's Vakha / (Anti) 02.25,6ly -- 02.15,8aly
3. 5v o Toy's Knop / (Anti) 02.15,1aly -- 02.16,4aly
4. 3v o Toy's Stefan / Minja (RDT) ei enn. -- 02.16,7aly
5. 3v o Toy's Galileo / Erja (RDT) ei enn. -- 02.17,1aly
6. 3v o Ruben NRL / Linnea (RDT) 2.18,3ly -- 02.17,3aly

7. 3v o Theodor RC / Ali (RDT) ei enn. -- 02.17,5aly
8. 3v t Bienna RC / Enniina (RDT) 2.17,3ly -- 02.18,0aly
9. 5v t Aken Hieta / Tinni (RDT) 2.14,5aly -- 02.18,3aly
10. 4v t Toy's Fidanella / Tia (RDT) 2.14,2aly -- 02.18,9aly
11. 3v t Radical Lovelie / Amalia (RDT) 2.17,4ly -- 02.20,1aly
12. 5v t Dolce Vita / Spookiness (RDT) 2.14,6aly -- 02.20,2aly

02.09.2019

1. 3v o Toy's Cedrik / Marko (RDT) ei enn. -- 02.15,4aly
2. 5v t Aken Hieta / Tinni (RDT) 2.14,5aly -- 02.15,8aly
3. 3v t Radical Lovelie / Amalia (RDT) 2.17,4ly -- 02.16,2aly
4. 5v t Dolce Vita / Spookiness (RDT) 2.14,6aly -- 02.16,3aly
5. 3v t Bienna RC / Enniina (RDT) 2.17,3ly -- 02.17,1aly
6. 4v t Toy's Fidanella / Tia (RDT) 2.14,2aly -- 02.17,7aly

7. 3v o Toy's Galileo / Erja (RDT) ei enn. -- 02.18,5aly
8. 3v o Toy's Vakha / (Anti) 02.25,6ly -- 02.19,0aly
9. 5v o Toy's Knop / (Anti) 02.15,1aly -- 02.19,3aly
10. 3v o Theodor RC / Ali (RDT) ei enn. -- 02.19,8aly
11. 3v o Ruben NRL / Linnea (RDT) 2.18,3ly -- 02.20,2aly
12. 3v o Toy's Stefan / Minja (RDT) ei enn. -- 02.20,4aly

03.09.2019

1. 3v t Radical Lovelie / Amalia (RDT) 2.17,4ly -- 02.15,7aly
2. 5v t Dolce Vita / Spookiness (RDT) 2.14,6aly -- 02.16,1aly
3. 5v o Toy's Knop / (Anti) 02.15,1aly -- 02.16,3aly
4. 4v t Toy's Fidanella / Tia (RDT) 2.14,2aly -- 02.16,9aly
5. 5v t Aken Hieta / Tinni (RDT) 2.14,5aly -- 02.17,2aly
6. 3v o Ruben NRL / Linnea (RDT) 2.18,3ly -- 02.17,4aly

7. 3v o Toy's Galileo / Erja (RDT) ei enn. --  02.17,7aly
8. 3v o Theodor RC / Ali (RDT) ei enn. -- 02.18,0aly
9. 3v o Toy's Vakha / (Anti) 02.25,6ly -- 02.18,6aly
10. 3v o Toy's Stefan / Minja (RDT) ei enn. -- 02.20,1aly
11. 3v t Bienna RC / Enniina (RDT) 2.17,3ly -- 02.20,3aly
hyl - 3v o Toy's Cedrik / Marko (RDT) ei enn. -- hml

sarja 2.

01.09.2019

1. 8v t Eviona NRL / Katja (RDT) 1.49,6aly  -- 01.49,4aly
2. 5v t Toy's Elessar / (Anti) 02.04,4aly -- 01.50,3aly
3. 12v t SB Breler / Stra 1.41,5aly (1.58,2mly) -- 01.52,8aly
4. 5v t Toy's Beatris / (HuRa) 2.10,8ly -- 01.53,5aly
5. 8v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 1.50,8ly -- 01.53,7aly
6. 10v o Lyngensyngen / (StRa) 1.44,5ly -- 01.54,1aly

7. 6v o Dragonair / Janne (RDT) 1.53,1aly -- 01.54,8aly
8. 5v o Radical Solrock / Jose (RDT) 2.06,5ly -- 01.55,3aly
9. 9v t Toy's Phoebe / Iina (RDT) 1.45,8aly -- 01.56,9aly
10. 9v o Balwinder I.F. / Suski (RDT) 1.45,8ly -- 01.57,3aly
11. 5v t Aken Arya / Annika (RDT) 2.10,3ly -- 01.58,2aly

02.09.2019

1. 5v t Toy's Beatris / (HuRa) 2.10,8ly -- 01.52,5aly
2. 9v o Balwinder I.F. / Suski (RDT) 1.45,8ly -- 01.52,8aly
3. 8v t Eviona NRL / Katja (RDT) 1.49,6aly  -- 01.52,9aly
4. 9v t Toy's Phoebe / Iina (RDT) 1.45,8aly -- 01.53,4aly
5. 12v t SB Breler / Stra 1.41,5aly (1.58,2mly) -- 01.53,7aly
6. 8v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 1.50,8ly -- 01.55,5aly

7. 5v t Aken Arya / Annika (RDT) 2.10,3ly -- 01.55,6aly
8. 10v o Lyngensyngen / (StRa) 1.44,5ly -- 01.55,9aly
9. 6v o Dragonair / Janne (RDT) 1.53,1aly -- 01.56,3aly
10. 5v t Toy's Elessar / (Anti) 02.04,4aly -- 01.56,8aly
11. 5v o Radical Solrock / Jose (RDT) 2.06,5ly -- 01.57,1aly

03.09.2019

1. 5v o Radical Solrock / Jose (RDT) 2.06,5ly -- 01.54,7aly
2. 8v t Eviona NRL / Katja (RDT) 1.49,6aly  -- 01.54,8aly
3. 6v o Dragonair / Janne (RDT) 1.53,1aly -- 01.55,1aly
4. 5v t Toy's Beatris / (HuRa) 2.10,8ly -- 01.55,3aly
5. 5v t Toy's Elessar / (Anti) 02.04,4aly -- 01.55,7aly
6. 10v o Lyngensyngen / (StRa) 1.44,5ly -- 01.56,3aly

7. 12v t SB Breler / Stra 1.41,5aly (1.58,2mly) -- 01.56,8aly
8. 5v t Aken Arya / Annika (RDT) 2.10,3ly -- 01.57,2aly
9. 9v t Toy's Phoebe / Iina (RDT) 1.45,8aly -- 01.57,4aly
10. 9v o Balwinder I.F. / Suski (RDT) 1.45,8ly -- 01.57,9aly
11. 8v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 1.50,8ly -- 01.58,1aly

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now