tausta © Pixabay, kaikki muu materiaali © VRL-14618, ellei toisin mainittu  virtuaalitalli

16.04.2019 vrer-ravit

kisapäivä 16.04.2019 // vip 15.04.2019

VRER:in alaiset virtuaaliset ravikilpailut

järjestäjänä Ravikeskus Valmari

vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618

tulokset arvotaan arvontakoneella

rajoitukset

  • yksi hevonen voi kilpailla vain yhdessä lähdössä

  • rajattomasti hevosia / lähtö (pl lähtö nro 8) / omistaja

  • Olympia-karsintaan 1 hevonen + 1 varahevonen / omistaja

  • yksi ohjastaja / hevonen / lähtö

  • 2v lämminveriset ja 3v kylmäveriset omiin lähtöihinsä

  • ajetaan 12 hevosen ryhmäajoina, tarvittaessa jaetaan sarjoihin

ilmoittautuminen

13.02.2018 mennessä sähköpostiin hallankaiku@gmail.com otsikolla VRER4 muodossa:

lähtö nro

ikä skp. nimi / ohjastaja (seura) enn --

(+ vara selvästi merkittynä)

lähdöt

lähtö 1. 2-vuotiaat lämminveriset 2100m

p: 900 - 700 - 500 - 300 - 200 - 150

lähtö 2. 14,0-aikaiset & hitaammat lämminveriset 2100m

p: 1200 - 1000 - 800 - 400 - 300 - 200

 

lähtö 3. 13,9-aikaiset & nopeammat lämminveriset 2100m

p: 2200 - 1600 - 1200 - 600 - 450 - 300

lähtö 4. 3-vuotiaat kylmäveriset 2100m

p: 900 - 700 - 500 - 300 - 200 - 150

lähtö 5. 30,0-aikaiset & hitaammat kylmäveriset 2100m

p: 1200 - 1000 - 800 - 400 - 300 - 200 - 150 - 100

lähtö 6. 25,0-aikaiset & hitaammat kylmäveriset 2100m

p: 1600 - 1200 - 1000 - 500 - 400 - 250 (- 200 - 150)

lähtö 7. 24,9-aikaiset & nopeammat kylmäveriset 2100m

p: 2200 - 1600 - 1100 - 600 - 450 - 300

lähtö 8. Olympia-ajo 3. karsinta, 25,0-aikaiset & nopeammat yli 5-vuotiaat kylmäveriset 2100m

p: 5000 - 2500 - 1500 - 1000 - 500 - 250

lähtö 9. A-ponit avoin 1600m

p: 250 - 200 - 150 - 100 - 75 - 50

lähtö 10. B-ponit avoin 1600m

p: 250 - 200 - 150 - 100 - 75 - 50

lähtö 1. 2-vuotiaat lämminveriset 2100m

sarja 1.

1. 2v o Thriller Pomp / (ARO) 22,6a --  01.20,3ake
2. 2v o Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 21,5a -- 01.20,5ake x
3. 2v o Can't Take Me On / Juha (Valmari) 21,2a -- 01.21,1ake
4. 2v o Beholder Snilli / Aimo (RDT) 22,2ake --  01.21,5ake

5. 2v o Radical Damage / Eetu (Valmari) 24,5a -- 01.22,6ake xx
6. 2v t Regina Snilli / Moona (Valmari) 21,4a -- 01.23,4ake
7. 2v t Minerva Burn / (ARO) 21,3a -- 01.24,1ake
8. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 25,2ke -- 01.25,4ake x

sarja 2.

1. 2v o Beast Loose In Track RAT / Mia (RDT) 18,5aly --  01.18,0ake
2. 2v o Lock'n Rock RC / Petri (RDT) 19,5aly -- 01.18,2ake x
3. 2v t Renaissance Unia / Jaska (Valmari) 19,1 -- 01.18,3ake
4. 2v o Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 19,3a --  01.18,7ake
5. 2v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 19,3a --  01.19,0ake

6. 2v o Radical Devil / Iikka (RDT) 17,2ake -- 01.19,2ake x
7. 2v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 19,5a -- 01.19,4ake  
8. 2v t Charming Indeed RC / Pinja (RDT) 20,4ake --  01.19,6ake
9. 2v t Radical Deadline / Hanna (RDT) 18,2aly -- 01.20,1ake xx

lähtö 2. 14,0-aikaiset & hitaammat lämminveriset 2100m

sarja 1.

1. 3v o Sunburned Shav / (NaSe) 19,2ake -- 01.17,3ake
2. 3v o Cambridge Bay / (Koivula) 01.18,2aly -- 01.17,8ake x
3. 3v o Goldstar MacLily / Veikko (Team Lily) 19,2a -- 01.18,0ake
4. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 23,2ke -- 01.18,1ake
5. 3v t Alexia Duán / Eero (Team Lily) 18,4a -- 01.18,4ake xx
6. 3v t Glowing MacLily / Henri (Team Lily) 18,5a -- 01.18,5ake x

7. 3v t Joyful Shav / (NaSe) 18,6aly -- 01.18,8ake
8. 3v o Gerhard Duán / Tuukka (Team Lily) 19,2a -- 01.19,2ake 
9. 3v o Moon Eclipse / Juha (Team Lily) 19,4a -- 01.19,3ake
10. 3v o Enforcer Ach / Pasi (RDT) 19,1ake -- 01.19,7ake
11. 3v t Ironica Ach / Pihla (RDT) 18,3ake -- 01.20,1ake x
hyl - 3v t Rockabye Rachelle / (Koivula) 01.18,5aly -- hpl

sarja 2.

1. 4v t Nighthyper RC / Minna (RDT) 17,2aly -- 01.16,5ake
2. 3v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 17,2a -- 01.16,6ake
3. 3v t Deathstrike Ach / (ARO) 17,1a -- 01.17,0ake x
4. 3v t Be Better Shav / (NaSe) 17,2ake -- 01.17,1ake

5. 3v o Evil Disco / (ARO) 17,2a -- 01.17,2ake
6. 3v t Wonder Shav / (NaSe) 17,3ake -- 01.17,4ake
7. 3v t Shireen Ach / Risto (RDT) 18,2ake -- 01.17,5ake
8. 3v o Fadewalker Ach / (ARO) 17,3a -- 01.17,8ake

 

sarja 3.

1. 4v t Northwind MacLily / (ARO) 15,5a -- 01.14,6ake
2. 3v o Fudgebaron MacLily / Juha (Valmari) 16,4a -- 01.14,7ake x
3. 4v t Tarasque de Fey / Jose (RDT) 15,5ake -- 01.15,1ake
4. 4v o Rjazán Stirling / (ARO) 15,5a -- 01.15,2ake
5. 7v o Stjärnasvart / (Team Lily) 15,5a -- 01.15,4ake
6. 4v t Cheeta Shav / Reetta (NaSe) 16,3ake -- 01.15,6ake xx

7. 5v t Passion Fly / (ARO) 16,3a -- 01.15,7ake
8. 4v t Friday Princess / Spookiness (RDT) 15,5ake -- 01.15,9ae
9. 4v o Pretty Boy Swagger / Venla (RDT) 16,3ake -- 01.16,0ake
10. 4v t Cheerie Shav / Senja (NaSe) 16,2ake -- 01.16,1ake
11. 4v o Hurricane Shav / Harri (NaSe) 16,2ake -- 01.16,3ake x

sarja 4.

1. 4v o Arkher Shav / Alfred (NaSe) 15,3ake -- 01.14,4ake
2. 5v t God Damn Honeybee / (Unia) 15,3 -- 01.14,5ake
3. 6v o Capacity Unia / Ida (Team Ninitra) 15,2a -- 01.14,7ake xx
4. 6v o Sue's Barracuda / Jessica (APR) 15,2aly -- 01.14,9ake x
5. 5v t Nightwish MacLily / (Team Lily) 15,4 -- 01.15,0ake
6. 4v t Gooseberry MacLily / (ARO) 15,1a -- 01.15,3ake

7. 4v t Hornet Shav / Henna (NaSe) 15,4aly -- 01.15,4ake
8. 3v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 15,2a -- 01.15,6ake
9. 4v o Gargouille de Fey / Lasse (RDT) 15,3aly -- 01.15,7ake
10. 8v o Bye Bye Hero / (Unia) 15,2 -- 01.16,1ake
11. 4v o Goldfinger MacLily / (ARO) 15,3a -- 01.16,3ake
12. 4v t Rjazán Penelope / (Koivula) 01.15,1aly -- 01.16,4ake xx

sarja 5.

1. 9v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 14,2a -- 01.13,3ake x
2. 6v t Cryptology Unia / (Unia) 14,2a -- 01.13,5ake x
3. 9v o Last Cherokee / (Unia) 14,1a -- 01.14,1ake
4. 6v t Radical Zinzinzin / Sanna (RDT) 14,6ake -- 01.14,2ake
5. 5v o Radical Freakshow / Jaana (RDT) 14,1ake -- 01.14,4ake

6. 6v o Paypack Unia / (Unia) 14,4a -- 01.14,5ake x
7. 5v o Demonite RC / (ARO) 14,1a -- 01.14,7ake
8. 5v t In Your Dreams RC / Arto (RDT) 14,2ake -- 01.14,9ake x
9. 7v r Red Jack / (ARO) 14,2a -- 01.15,1ake

lähtö 3. 13,9-aikaiset & nopeammat lämminveriset 2100m

sarja 1.

1. 4v t Rjazán Blue Freesia / (Team Lily) 13,3a -- 01.12,4ake
2. 6v o Better Fake It RC / Oona (RDT) 13,7ake -- 01.12,5ake
3. 11v o Conrad Ach / (ARO) 13,5a -- 01.12,7ake xx
4. 8v o Wayward Ach / Joanna (APR) 13,4aly -- 01.13,0ake
5. 6v t Smiley Shav / Salli (NaSe) 13,3ake -- 01.13,1ake
6. 5v o Jorah Duán / (ARO) 13,5a-- 01.13,5ake

7. 8v o Creepy Cruiser Shav / (ARO) 13,5a -- 01.13,6ake
8. 4v o Nightprowler RC / (Koivula) 01.13,3ake -- 01.13,7ake
9. 8v t Let Me Kick / (Unia) 13,3a -- 01.13,8ake
10. 5v t Dramatic RC / Piia (RDT) 13,3ake -- 01.14,0ake
11. 7v o Star Of Fate / Kalle (RDT) 13,4aly -- 01.14,1ake
12. 6v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) 13,4ake -- 01.14,3ake x

sarja 2.

1. 7v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 13,1a -- 01.11,3ake x
2. 11v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 13,2a -- 01.11,7ake x
3. 7v o Spring Gold Shav / (Team Lily) 13,1a -- 01.12,0ake
4. 6v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) 13,2ake -- 01.12,2ake x
5. 8v o Radical Adrenaline / Urho (RDT) 13,1aly -- 01.12,4ake

6. 8v o Fireborn Duán / (ARO) 13,1a -- 01.12,5ake
7. 6v o Midnight Brave / (Team Lily) 12,4a -- 01.12,7ake x
8. 10v t Destroyer / Inka (RDT) 13,2ake -- 01.13,3ake
9. 7v o Barnaby Snilli / (Team Lily) 12,2a -- 01.13,4ake
10. 8v o Habitude Pomp / Riina (RDT) 12,3ake -- 01.13,9ake x

sarja 3.

1. 6v t Cobra Lily Ach / (ARO) 12,2a -- 01.11,4ake
2. 5v o Rjazán Orion/ Hannes (RDT) 12,2aly --  01.11,5ake
3. 9v t My Winter of Love / Veikko (Team Lily) 12,1a -- 01.11,6ake
4. 7v t Sølv's Talkin' Sweetly / (Team Lily) 12,1a -- 01.12,1ake
5. 9v o Just In Case Unia / (Unia) 12,1a -- 01.12,3ake x
6. 9v o Crimewave / (Unia) 12,0 -- 01.12,5ake x

7. 6v o Impala Ach / (ARO) 12,2a -- 01.12,6ake
8. 7v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 12,4a -- 01.12,7ake 
9. 6v o Starbrow Blaze / (Team Lily) 12,1a -- 01.13,0ake
10. 7v t Sweet Little Sin / Tiina (RDT) 12,1ake -- 01.13,3ake
11. 9v t Crumblin' Down / (Unia) 12,3a -- 01.13,5ake

sarja 4.

1. 11v o Hawke Ach / (ARO) 11,4a -- 01.11,1ake x
2. 12v o Canned Heat / (Unia) 11,3a -- 01.11,3ake
3. 9v o Raindrops Unia / (Unia) 11,4a -- 01.11,4ake
4. 9v o Black Fox Ach / (ARO) 11,6a -- 01.11,6ake x
5. 7v t Meadowmiss / (Team Lily) 11,6a -- 01.11,8ake
6. 6v t Golden April Jewel / (Team Lily) 11,4a -- 01.12,0ake

7. 10v o Astral Unia / (ARO) 11,3a -- 01.12,2ake
8. 10v t Mascarade Unia / (ARO) 11,4a -- 01.12,3ake
9. 5v o Yukon Gold Butcher / Marko (Valmari) 11,5a -- 01.12,5ake 
10. 12v t Revenge Decker / (Unia) 11,4 -- 01.12,7ake
11. 12v o Masters of Reality / (Unia) 11,3a -- 01.12,8ake

sarja 5.

1. 12v t Pridezilla II / (Unia) 11,1 -- 01.10,7ake
2. 9v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 11,1a -- 01.10,8ake x
3. 10v o Rjazán Stribog / (ARO) 11,1a -- 01.11,0ake x
4. 6v t Wild Candy Princess / (Team Lily) 11,1a -- 01.11,1ake
5. 6v o Blackfyre Ach / (ARO) 11,1a -- 01.11,2ake xx
6. 10v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 11,0ake -- 01.11,4ake

7. 10v t Rjazán Morana / (ARO) 11,2a -- 01.11,5ake
8. 8v t Horror Pomp / (ARO) 11,2a -- 01.11,7ake
9. 9v t Veilfire Ach / (ARO) 11,1a -- 01.11,9ake x
10. 9v t Maroth Gue / Mari (NaSe) 11,0ake -- 01.12,2ake
11. 7v t Månsken / (Team Lily) 11,2a -- 01.12,4ake
12. 12v o He Talks To Me / Henni (NaSe) 11,2ake -- 01.12,5ake 

sarja 6.

1. 12v t Monique Smoke / (Unia) 10,3a -- 01.10,2ake
2. 6v o Golden Amazing / (Team Lily) 10,4a -- 01.10,3ake
3. 9v o Ancient Highway / (Unia) 10,3a -- 01.10,5ake
4. 9v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 10,3ake -- 01.10,8ake

5. 11v o Darkline Speed / (Unia) 10,3 -- 01.11,0ake
6. 12v o Danger Zone / (Unia) 10,3a -- 01.11,2ake x
7. 10v o Grand Abs / Atte (NaSe) 10,5aly -- 01.11,6ake
8. 11v o Practical Snilli / (Unia) 10,6a -- 01.11,7ake xx
 

sarja 7.

1. 1. 10v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 10,1aly -- 01.10,1ake
2. 4. 11v o Psychédelic Rus / (Unia) 10,3a -- 01.10,2ake
3. 6. 10v o Radical Riddler / (ARO) 10,1a -- 01.10,3ake xx
4. 7. 11v o Battlemage Ach / (ARO) 10,2a -- 01.10,4ake

5. 3. 7v t Shakethatbrass / (ARO) 10,1a -- 01.10,5ake
6. 2. 12v o He's My Hero / Harri (NaSe) 10,2aly -- 01.10,7ake x
7. 8. 11v t Quite Jaded / (Unia) 10,3 -- 01.11,0ake
8. 5. 12v o Just Chaos / (Unia) 10,1a -- 01.11,1ake

lähtö 4. 3-vuotiaat kylmäveriset 2100m

sarja 1.

1. 3v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 37,5a -- 01.36,6ake
2. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.48,2ke -- 01.36,7ake x
3. 3v t Vauhtivilma / (ARO) 37,6a --  01.37,2ake
4. 3v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.48,1ke -- 01.37,4ake
5. 3v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 36,5a -- 01.37,5ake xx

6. 3v t K.R. Karu Kosto / (ARO) 39,2a --  01.37,6ake
7. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.47,8ke -- 01.38,4ake x
8. 3v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.47,5ake -- 01.38,7ake
9. 3v o Duanin Nokappas / (ARO) 39,5a -- 01.39,3ake

 

sarja 2.

1. 3v t Mini-Madeleine / Veera (Valmari) 34,5a -- 01.33,4ake
2. 3v o Vihun Vihuri / (Koivula) 1.34,4ake --  01.33,5ake
3. 3v o Radikalin Vesiselvä / Jukka (Valmari) 33,1a -- 01.33,8ake
4. 3v t Radikalin Aamuvirkku / Simo (RDT) 35,3ake -- 01.34,0ake
5. 3v o NRL Timjami / Timi (NaSe) 34,4ly --  01.34,3ake xx
6. 3v t Duanin Ristiriita / Marja (RDT) 32,6aly -- 01.34,6ake

7. 3v o Maine / Anders (Team Ninitra) 34,6a -- 01.34,9ake
8. 3v o Radikalin Anna Mennä! / Reino (RDT) 35,2ake -- 01.35,1ake x
9. 3v o NRL Sprintteri / Tero (NaSe) 33,5ly --  01.35,5ake
10. 3v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 36,1a --  01.35,6ake
11. 3v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 36,1a --  01.35,7ake
12. 3v o AH Cerberus / (ARO) 35,5a --  01.36,2ake xx

lähtö 5. 30,0-aikaiset & hitaammat kylmäveriset 2100m

juostu tasoitusajona!

1. 4v t Ujokaneli / (ARO) 30,2a --  01.29,4ake
2. 4v t Níðhöggr Snilli / (ARO) 30,4a --  01.29,8ake xx
3. 4v t Radikalin Liitulaku / Linnea (RDT) 34,2aly -- 01.30,0ake 
4. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.44,7ke -- 01.30,2ake
5. 4v o Radikaali Jatkumo / Elsi (RDT) 34,5ake -- 01.30,3ake
6. 4v t Vaputtaja / Jouko (Valmari) 30,1a -- 01.30,5ake x
7. 4v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.30,2ake -- 01.30,6ake
8. 5v t Ruskon Fihutar / (Unia) 34,5ake -- 01.31,2ake x

9. 4v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.33,4ke -- 01.31,5ake
10. 4v t NRL Pamela / Iida (NaSe) 30,0ake -- 01.31,6ake
11. 4v o Hurjaharja I.F. / (Koivula) 01.34,5ake -- 01.31,7ake
12. 5v t Purppuralla / Eelis (Valmari) 32,2a -- 01.32,1ake x
13. 4v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.30,2ake -- 01.32,4ake
14. 4v t AH Vallassa / Miisa (RDT) 35,3aly -- 01.32,5ake
15. 6v t Rohkean Mustikka / Jannica (APR) 32,1ake -- 01.33,3ake

lähtö 6. 25,0-aikaiset & hitaammat kylmäveriset 2100m

sarja 1.

1. 7v o AH Zenon / (ARO) 27,2a --  01.26,7ake
2. 5v t Saltan Tulikuura / (ARO) 29,1a --  01.27,0ake x
3. 5v o Lemmetyinen / Meri (RDT) 28,1ake --  01.27,1ake
4. 5v o Oispa Voitto / Jannica (APR) 28,4ake -- 01.27,3ake
5. 4v t Guen Tikkunekku / (Koivula) 01.28,4ake -- 01.27,5ake
6. 4v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 28,4a --  01.27,6ake

7. 5v o Saltan Tömähdys / (ARO) 28,1a --  01.27,8ake xx
8. 5v t Duanin Justiinsajuu / (ARO) 27,1a -- 01.28,1ake
9. 4v o Guen Korpraali / (Koivula) 01.29,1ke -- 01.28,2ake
10. 4v t AH Fiinimimmi / (ARO) 28,3a --  01.28,7ake
11. 10v t Mini-Marenki / Jasper (KADO) 1.28,1ake -- 01.29,1ake 
12. 5v t Radikaali Viettelys / Vilma (RDT) 28,2ake -- 01.29,3ake x

sarja 2.

1. 5v t AH Kiriviima / (ARO) 27,2a --  01.25,4ake x
2. 7v o Parjunan Pronssi / Jooa (KADO) 1.27,1aly -- 01.25,5ake 
3. 4v t AH Ajattara / (ARO) 27,5a --  01.25,7ake x
4. 5v t Unian Tulikipuna / (Unia) 27,5a -- 01.25,9ake
5. 5v t Yöperhonen / Jenna (RDT) 27,4ake -- 01.26,0ake
6. 5v o Junkkari KAS / Julius (KADO) 1.27,3ake -- 01.26,2ake

7. 7v o Tulitikku KAS / Tara (KADO) 1.27,3ke -- 01.26,3ake
8. 6v t AH Hallausva / (ARO) 27,4a --  01.26,6ake x
9. 5v t Unian Cinderella / (Unia) 27,6a -- 01.26,8ake
10. 5v o Radikaali  Barbaari / Jaakko (RDT) 27,1ake -- 01.27,1ake 
11. 6v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 27,5ake --  01.27,3ake
12. 7v o Kaskun Kupari / Joakim (KADO) 1.27,4aly -- 01.27,4ake

 

sarja 3.

1. 7v t NRL Varjotaika / Ulla (NaSe) 26,2ke --  01.24,4ake
2. 6v o Vatupassi RC / (Koivula) 01.26,2aly -- 01.24,5ake
3. 7v o Poppasmies / (Unia) 26,3 --  01.24,8ake
4. 5v t Pikku-Pii KAS / Pihla (KADO) 1.26,5aly -- 01.24,9ake
5. 11v t Ulfhildr NRL / (ARO) 26,1a --  01.25,2ake
6. 7v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) 26,1ake -- 01.25,3ake
  
7. 5v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 26,5a -- 01.25,7ake
8. 11v o Kieran NRL / (ARO) 26,4a --  01.25,8ake
9. 7v t AH Balladi / (ARO) 26,4a --  01.26,0ake
10. 7v o NRL Kroisos / Leo (NaSe) 26,1ake --  01.26,1ake 
11. 7v o NRL Kalmakuva / Shavo (NaSe) 26,5ake -- 01.26,3ake
12. 7v t NRL Popkorni / Piia (NaSe) 26,2ly -- 01.26,5ake

sarja 4. juostu tasoitusajona!

1. 10v o Purnin Aatelma / Ida (Team Ninitra) 26,2a --  01.24,2ake
2. 13v t Duanin Okariina / (ARO) 25,2a --  01.24,3ake
3. 6v o Ruskon Untamo / Jessica (APR) 26,1ake -- 01.24,5ake
4. 8v o Narrilaivan Palapeli / Unto (RDT) 25,1ake -- 01.24,7ake xx
5. 7v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 25,2ke --  01.25,0ake
6. 6v o Radikalin Tuliraketti / Aino (RDT) 25,4aly -- 01.25,1ake
7. 7v o Narrilaivan Huikee / Taisto (RDT) 25,3ake -- 01.25,4ake
8. 7v t AH Hopeahela / (ARO) 25,2a --  01.25,5ake xx

9. 7v o Guen Ikiraivo / Noora (RDT) 26,1ake -- 01.25,8ake
10. 7v o NRL Uinuva / Unto (NaSe) 25,1aly -- 01.26,1ake
11. 7v t NRL Naamarikuningatar / Ada (NaSe) 25,9ake -- 01.26,2ake  
12. 6v o Unian Lorulurjus / (Unia) 25,4a --  01.26,3ake
13. 6v t Taivaanvalkea / Jose (RDT) 26,2ake -- 01.26,4ake

lähtö 7. 24,9-aikaiset & nopeammat kylmäveriset 2100m

sarja 1.

1. 12v o AH Barbaari / (ARO) 24,5a --  01.23,4ake
2. 9v t Savun Riitasointu / (ARO) 24,4a --  01.23,5ake
3. 7v t NRL Velmuilija / Jouni (NaSe) 24,1ake --  01.23,7ake
4. 14v t Savun Cancan / (ARO) 24,3a -- 01.24,0ake x
5. 6v o AH Lumikiri / (ARO) 24,3a --  01.24,2ake
6. 9v o Pompeji Tuliapila / (ARO) 24,4a --  01.24,3ake

7. 7v o NRL Tuskane / Timo (NaSe) 24,1ake --  01.24,5ake
8. 8v t Kalveen Kanesma / Jere (KADO) 1.24,5ake -- 01.24,7ake
9. 7v o Unian Josvaikka / Ronja (RDT) 24,3ake -- 01.24,8ake
10. 9v o Helios / (Unia) 24,1a --  01.25,1ake
11. 6v o Nattåska / (ARO) 24,4a --  01.25,2ake
12. 10v o AH Myrskyrytmi / (ARO) 24,4a --  01.25,4ake

 

sarja 2.

1. 11v t Narrilaivan Hellitty / (ARO) 23,5a --  01.22,7ake
2. 7v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 24,3ake --  01.22,9ake
3. 7v t Ilomiina / Spookiness (RDT) 24,2ake --  01.23,1ake
4. 7v t NRL Penninvenyttäjä / Tia (NaSe) 23,9ake --  01.23,4ake
5. 10v t Loimurina / (Unia) 23,4a --  01.23,5ake
6. 9v o Geggonen / (Koivula) 01.24,4ake -- 01.23,7ake

7. 9v o Winksinwonksin RC / (ARO) 24,2a --  01.24,1ake
8. 7v t NRL Vimmakas / Vilma (NaSe) 23,6aly -- 01.24,2ake
9. 11v o Narrilaivan Velmukas / (ARO) 23,6a --  01.24,5ake
10. 10v t Loruleina / (Unia) 23,4a --  01.24,6ake x
11. 9v o Savun Villimies / (ARO) 24,1a --  01.24,7ake
12. 9v t Havitella / Janna (KADO) 1.24,1ke -- 01.24,8ake xx


sarja 3.

1. 14v o Purnin Jännitelmä / (ARO) 23,4a --  01.22,3ake
2. 14v o AH Vintrig / (ARO) 23,3a --  01.22,5ake
3. 8v o Unian Vauhkomieli / (Unia) 23,2a --  01.22,6ake
4. 10v t AH Karamelli / (ARO) 23,1a --  01.23,0ake
5. 7v t NRL Palkkio / Sarianna (NaSe) 23,3ake --  01.23,1ake x
6. 7v t NRL Näpistäjä / Iida (NaSe) 23,6ake -- 01.23,3ake

7. 6v o Unian Ralliraita / (Unia) 23,1a -- 01.23,5ake
8. 8v t Unian Heikunkeikaus / (Unia) 23,2a --  01.23,6ake
9. 7v t NRL Unikaveri / Kiia (NaSe) 23,9ake -- 01.24,2ake
10. 13v o AH Yövahti / (ARO) 23,1a --  01.24,3ake xx
11. 11v r Snillin Meteoriitti / (ARO) 23,3a --  01.24,5ake
hyl - 13v t AH Mintturae / (ARO) 23,2a -- hpl


sarja 4.

1. 7v t AH Indigo / (ARO) 23,2a --  01.22,1ake
2. 8v t Renessanssirinsessa / (ARO) 23,1a --  01.22,3ake
3. 9v t Snillin Helima / Jesper (KADO) 1.23,3aly -- 01.22,6ake
4. 12v t Purnin Tosikko / Magnhild (Team Ninitra) 23,2a --  01.22,8ake
5. 8v o Purnin Kiukutelma / (ARO) 23,1a --  01.23,1ake
6. 9v t Duanin Kultapiisku / Anna (RDT) 23,3ke -- 01.23,2ake

7. 7v t NRL Joutuisa / Johanna (NaSe) 23,5aly -- 01.23,4ake x
8. 8v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 23,3a --  01.23,6ake
9. 9v o Saltan Huurteinen / Henna (RDT) 23,2ake -- 01.24,0ake
10. 9v o Kuningasjätkä RC / Osmo (RDT) 23,5ke --  01.24,1ake
11. 10v t Tuteritöm / Pauliina (NaSe) 23,3ake -- 01.24,3ake
12. 7v o Kismitti KAS / Jeevi (KADO) 1.23,5aly -- 01.24,5ake

sarja 5.

1. 7v t Guen Vilusukka / Inka (RDT) 23,2aly -- 01.22,2ake
2. 12v o Duanin Leijonamieli / (ARO) 22,5a --  01.22,3ake
3. 8v t AH Hösthäxa / (ARO) 22,4a -- 01.22,4ake
4. 10v o Unian Korona / (Unia) 22,2 -- 01.22,7ake
5. 14v t AH Tiikerililja / (ARO) 22,6a --  01.22,9ake
6. 8v t Radikalin Keruutar / Jesse (RDT) 23,1ake -- 01.23,0ake
 
7. 10v o Unian Runoralli / (Unia) 22,5a --  01.23,2ake
8. 11v t Surusävel / (Unia) 22,5 -- 01.23,4ake
9. 10v o Purnin Esaias / Urmas (Team Ninitra) 23,5a -- 01.23,5ake  
10. 9v t Pompeji Systeemi / Pekka (RDT) 23,1aly --  01.23,8ake
11. 9v t Savun Cauhia / (ARO) 22,4a --  01.24,0ake

sarja 6.

1. 14v r Duanin Pataässä / Lilja (ARO) 22,2a --  01.21,5ake
2. 12v o EP Valon Poika / (Unia) 22,2a --  01.21,7ake
3. 10v t Hildr NRL / Hillamara (NaSe) 22,1ake --  01.22,0ake
4. 14v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 22,1ake --  01.22,2ake
5. 10v o Velikulta RC / Bertel (Team Ninitra) 22,3a -- 01.22,3ake x

6. 8v o Narrilaivan Khaba / Kari (NaSe) 22,3ake -- 01.22,5ake x
7. 12v o Vasaari / Adalmiina (NaSe) 22,2ake --  01.22,8ake
8. 10v o Ruskon Jupiter / (Unia) 22,1a -- 01.23,1ake
9. 14v o AH Cetan / (ARO) 22,2a --  01.23,3ake

sarja 7.

1. 12v o Duanin Noniin / (ARO) 21,1a --  01.20,4ake
2. 13v o Ruskon Halla-Ukko / (ARO) 20,2a -- 01.20,5ake
3. 8v t Unian Virivikinä / (Unia) 21,1 --  01.20,8ake
4. 10v o AH Varjokuva / (Unia) 21,2a --  01.21,0ake
5. 7v o AH Tuleniskijä / (ARO) 21,2a --  01.21,1ake
6. 10v t Benägen NRL / Hannamaria (NaSe) 21,8ake -- 01.21,4ake xx

7. 14v o Snillin Vihtori / (ARO) 21,2a --  01.21,5ake
8. 12v t AH Hallakuu / (ARO) 20,3a --  01.21,6ake x
9. 13v o Duanin Keikarinkukka / (ARO) 21,3a --  01.21,8ake
10. 9v t Nummen Noita / (Koivula) 01.20,1ake -- 01.22,0ake
11. 11v o Ryövärijätkä / (Unia) 20,3a -- 01.22,2ake

lähtö 8. Olympia-ajo 3. karsinta, 25,0-aikaiset & nopeammat yli 5-vuotiaat kylmäveriset 2100m

1. 15v o Josveinkin / (Unia) 21,5a --  01.21,1ake 
2. 11v o Ruskon Hallasurma / (RuKo) 21,4aly -- 01.21,2ake 
3. 9v o Ruskon Kurko / (RuKo) 21,2ake -- 01.21,4ake xx 
4. 10v t Sinkosinko / Matias (NaSe) 21,2aly --  01.21,4ake 
5. 6v o Naurun Tyrskä / Jouko (Valmari) 21,1a -- 01.22,1ake 
6. 8v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 22,4a --  01.22,3ake x 

7. 9v t Snillin Karpalo / (SnRa) 21,3a -- 01.22,4ake 
8. 7v o AH Tuleniskijä / (ARO) 21,2a --  01.22,6ake 
9. 7v t Pompeji Sejertti / Joona (KADO) 1.22,4aly --  01.23,3ake 
10. 8v o Iki-Elmo / (Koivula) 01.23,3ake -- 01.23,3ake 
11. 6v t Radikalin Diipadaapa / Matti (RDT) 24,4ake -- 01.24,1ake 
12. 7v t AH Indigo / (ARO) 23,2a --  01.24,5ake xx

lähtö 9. A-ponit avoin 1600m

sarja 1.

1. 3v o Gue Smoothdies / Kiia (RDT) 3.09,2aly -- 03.10,4aly
2. 3v o A.D. Biscuit Bazooka / Mila (RDT) 3.09,2aly -- 03.10,9aly
3. 3v o Toy's Frodo / Annika (RDT) 3.10,1aly --  03.11,0aly
4. 3v o A.D. Final Destination / Deri (Adina) ei enn. -- 03.11,5aly x
5. 3v o Lily’s Little Blue Prince / Jessica (Adina) ei enn. -- 03.11,7aly
6. 3v t Gue Smoking Hot / Silja (RDT) 3.10,4aly -- 03.11,9aly

7. 6v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 03.12,0aly
8. 3v o Arolan Svante / Sulo (Adina) 3.07,4aly -- 03.12,1aly x
9. 9v t A.D. Sparkling Jewel / Sparre (Adina) ei enn. -- 03.12,4aly
10. 3v o Toy's Whimsical / (Unia) 3.09,5a -- 03.12,8aly
11. 3v t Toy's Capella / Cami (Adina) 3.13,3aly -- 03.13,3aly
12. 3v t Radical Rockmance / Lilli (RDT) 3.05,3aly -- 03.13,4aly

sarja 2.

1. 5v t Kahlenukke / Anna (RDT) 2.49,4aly -- 02.47,4aly
2. 5v t Narrilaivan Vallanna / Anna (NaSe) 2.50,3aly --  02.47,5aly
3. 6v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 02.48,1aly
4. 4v o Radical Drumroll / Miisa (RDT) 2.48,2ly -- 02.48,6aly
5. 15v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 02.48,7aly
6. 13v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 02.49,2aly

7. 7v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.49,5aly x
8. 5v t Radical Spinda / Sanna (RDT) 2.48,4ly -- 02.49,9aly
9. 4v t Radical Twist / Elena (RDT) 2.49,2aly --  02.50,2aly
10. 5v o Narrilaivan Sinnikäs / Otto (NaSe) 2.49,2ly -- 02.50,3aly
11. 4v o Domino RC / Eetu (RDT) 2.50,5aly -- 02.54,1aly x
12. 5v o Narrilaivan Hurmuripeikko / Pekko (NaSe) 2.49,3ly -- 02.54,5aly  

sarja 3.

1. 6v t Unian Corventina / (Unia) 2.40,3 -- 02.38,3aly
2. 5v t Narrilaivan Lempeä / Liina (NaSe) 2.39,2ly -- 02.38,9aly
3. 5v t Narrilaivan Lotta / Elina (NaSe) 2.38,7ly -- 02.39,0aly
4. 5v t Narrilaivan Piparminttu / Miina (NaSe) 2.39,5ly -- 02.39,1aly
5. 6v o Who's Your Daddy? / Maiju (RDT) 2.38,1aly --  02.39,4aly
6. 17v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 02.39,8aly

7. 6v o Unian Paypacktime / (Unia) 2.41,1a -- 02.40,0aly
8. 12v t FM Nonparell / Noppa (Adina) 2.40,4 -- 02.40,1aly xx
9. 6v t Unian Mightypaint / (Unia) 2.41,2a -- 02.40,5aly
10. 5v o Narrilaivan Viheliäs / Ville (NaSe) 2.45,1ly --  02.40,9aly
11. 6v o Skyforger / Jose (RDT) 2.41,2aly -- 02.41,1aly

sarja 4.

1. 6v o Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.28,6ly  -- 02.27,9aly x
2. 8v o Unian Fairfax / (Unia) 2.29,4a -- 02.28,0aly
3. 14v t Magic Ghost AD / Jannica (APR) 2.32,3aly -- 02.28,2aly 
4. 9v o Narrilaivan Ärjämöinen / (ARO) 2.30,5a --  02.28,7aly
5. 8v o Al Capony / (Unia) 2.29,4a -- 02.29,1aly
6. 11v o Aken Varric / (ARO) 2.30,1a --  02.29,2aly

7. 8v o Unian Lamborgini / (Unia) 2.29,4 -- 02.29,3aly
8. 11v t Aken Lace / (ARO) 2.31,1a --  02.29,7aly x
9. 9v o Owen Go / (ARO) 2.31,3a --  02.30,1aly
10. 9v t Flissa Go / (ARO) 2.30,4a --  02.30,3aly
11. 8v t Raadin Rilla / (Unia) 2.35,4a --  02.32,5aly

sarja 5.

1. 7v o Narrilaivan Corona / Panu (RDT) 2.26,4aly --  02.24,4aly
2. 9v o Saltas Cuba Libre / Spookiness (RDT) 2.24,4aly --  02.24,5aly
3. 9v t Radical Eclipse / (Unia) 2.27,3a -- 02.24,8aly
4. 12v o Narrilaivan Geronimo / Leena (NaSe) 2.26,3aly -- 02.25,0aly 
5. s16v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.27,2 -- 02.25,2aly x
6. 12v o Narrilaivan Valloittava / Ida (NaSe) 2.26,7ly --  02.25,6aly

7. 9v o Radical Beware / Taina (RDT) 2.26,3aly --   02.26,0aly
8. 11v o Jaws Bond / Henri (RDT) 2.26,1aly --  02.26,2aly
9. 7v t Radikaali Neiti / Iiris (RDT) 2.25,2aly -- 02.26,5aly xx
10. 8v t Laminka Speed / (Unia) 2.27,6a -- 02.26,7aly
11. 9v o Hot-Air Charm RC / Ilja (RDT) 2.24,4aly -- 02.26,8aly

sarja 6.

1. 12v t Narrilaivan Finaste / Tiina (NaSe) 2.21,3ly -- 02.19,2aly
2. 9v t Toy's Marilyn / Heidi (RDT) 2.19,3aly -- 02.19,3aly
3. 12v o Narrilaivan Ironline / Tia (NaSe) 2.21,4ly -- 02.19,7aly
4. 10v t Radikaali Tyttö / Tiiamaria (NaSe) 2.21,0ly -- 02.20,0aly x
5. 12v o Narrilaivan Jukuri / Jyri (NaSe) 2.19,3aly -- 02.20,2aly
6. 8v t Gue Tick Tock / Sofia (RDT) 2.21,3aly  -- 02.20,4aly x

7. 12v t Narrilaivan Minttuinen / Mia (NaSe) 2.20,1aly -- 02.20,5aly
8. 9v t Radikalin Tiitinen / Nelli (RDT) 2.19,5ly -- 02.20,8aly
9. 10v o Narrilaivan Viggo / Jouni (NaSe) 2.19,2aly -- 02.21,1aly
10. 8v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 02.21,2aly
11. 12v t Narrilaivan Leppoisa / Lea (NaSe) 2.20,3aly --  02.21,4aly
12. 10v t Narrilaivan Maderna / Tiia (NaSe) 2.21,5ly --  02.21,6aly

 

sarja 7.

1. 14v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Rea (NaSe) 2.14,3ly -- 02.12,3aly
2. 14v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Tea (NaSe) 2.15,2ly -- 02.12,5aly
3. 14v o Narrilaivan Daryl / Johanan (NaSe) 2.12,5ly  -- 02.12,9aly
4. 12v o Narrilaivan Mörkö / Pauli (NaSe) 2.12,5ly -- 02.13,1aly
5. 14v o Narrilaivan Gordon / Oona (NaSe) 2.12,6ly --  02.13,3aly

6. 17v o Radikaali Floppaaja / (ARO) 2.13,5a --  02.13,4aly
7. 14v t Narrilaivan Leona / Moona (NaSe) 2.12,6aly --  02.13,6aly
8. 10v t Narrilaivan Amidala / Matti (NaSe) 2.14,6ly -- 02.14,2aly
9. 8v o Unian Revenge / (Unia) 2.14,1a -- 02.14,3aly
10. 14v o Fool's Snickerdoodle / (ARO) 2.12,5a -- 2.14,8aly xx

 

sarja 8.

1. 12v o Maestro Go / (Unia) 2.09,9 -- 02.10,3aly
2. 11v t Narrilaivan Lilith / (Unia) 2.12,5a -- 02.10,5aly
3. 12v o Narrilaivan Spartacus / Kia (NaSe) 2.12,1ly -- 02.10,8aly 
4. 12v t Narrilaivan Reetta / Iida (NaSe) 2.10,4aly --  02.11,0aly
5. 14v o Narrilaivan Metsähinen / (ARO) 2.12,3a -- 02.11,3aly
6. 14v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.10,3aly --  02.11,4aly x

7. 12v o Paintthetownred / (Unia) 2.10,3 -- 02.11,6aly
8. 17v o Taikatatti RC / (ARO) 2.12,4a --  02.12,1aly
9. 14v t Narrilaivan Evanna / Eeva (NaSe) 2.10,2aly -- 02.12,3aly x
10. 10v t Fool's Cutie Like Me / Ida (NaSe) 2.10,5ly -- 02.12,4aly
11. 12v t Medo Metal / (Unia) 2.10,5a -- 02.12,9aly
12. 14v t Narrilaivan Two Hearts / Ani (NaSe) 2.11,3aly --  02.13,0aly

lähtö 10. B-ponit avoin 1600m

sarja 1.

1. 3v t Unian Narcissist (Unia) 2.27,2 -- 02.23,2aly
2. 6v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 02.23,3aly
3. 11v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 02.23,8aly
4. 5v t Dolce Vita / Spookiness (RDT) 2.19,2ly -- 02.24,1aly
5. 3v t A.D. Total Eclipse / Essi (Adina) ei enn. -- 02.24,3aly x

6. 3v o Nordahl Harlekin (Unia) 2.22,2a -- 02.24,4aly
7. 18v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 02.24,7aly x
8. 3v t Snow Gremlin / (NaSe) 2.21,6ly --  02.25,0aly xx
9. 3v o Unian Leodegar (Unia) 2.25,6a -- 02.25,2aly x
10. 3v t Krooncrantz Saethryth (Unia) 2.22,6a -- 02.25,5aly 

sarja 2.

1. 5v t Annie Narr / (NaSe) 2.15,2ly -- 02.13,3aly
2. 4v t Aken Arya / Annika (RDT) 2.14,2aly -- 02.13,4aly
3. 5v t Thyrann Narr / (NaSe) 2.16,3ly --  02.13,7aly x
4. 5v o Figaro Narr / (NaSe) 2.17,4ly --  02.14,0aly x
5. 14v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.14,2aly
6. 11v o Sugar Sorrow AD / Sonja (Adina) 2.16,5aly -- 02.14,6aly x

7. 4v t Aken Hieta / Tinni (RDT) 2.15,5aly -- 02.14,8aly
8. 18v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 02.15,1aly
9. 3v t Toy's Fidanella / Tia (RDT) 2.17,5aly --  02.15,2aly
10. 5v t Emily Narr / (NaSe) 2.16,3ly -- 02.15,3aly
11. 5v t Verna Narr / (NaSe) 2.13,5ly --  01.15,9aly

sarja 3.

1. 6v t Angrboda NRL / Piia (NaSe) 2.08,5ly -- 02.08,1aly
2. 8v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 --02.08,3aly
3. 5v o Radical Solrock / Jose (RDT) 2.12,3aly --  02.08,5aly
4. 5v t Alysha Narr / (NaSe) 2.09,4ly --  02.08,8aly xx
5. 7v o Enoc Magnum / (Unia) 2.04,6 -- 02.09,2aly
6. 5v o Unian Crusader / (Unia) 2.10,4 -- 02.09,3aly

7. 5v o Unian Magnemite / (Unia) 2.10,6 -- 02.09,7aly
8. 8v t Iltamäen Malva / Riina (Team Lily) 02.04,2a -- 02.10,1aly
9. 5v t Felisha Narr / (NaSe) 2.12,1ly --  02.10,2aly
10. 5v o Velibor Narr / (NaSe) 2.11,3aly -- 02.10,4aly
11. 8v t Roseau / (Unia) 2.12,4 -- 01.11,4aly
12. 5v t Shruna NRL / Maria (NaSe) 2.11,2aly -- 02.11,6aly x 

sarja 4.

1. 11v t Malena NRL / Iina (NaSe) 59,1aly --  01.58,3aly x
2. 7v o Acid Plum / (Unia) 2.01,5a -- 01.58,4aly
3. 6v o Jörmundgand NRL / Kia (NaSe) 59,2ly -- 01.58,6aly  
4. 15v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 01.58,8aly
5. 12v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 01.59,1aly x

6. 5v t Valfjäril / Iida (NaSe) 59,0ly --  01.59,3aly
7. 6v t Fimbul NRL / Elina (NaSe) 59,8ly -- 01.59,5aly
8. 6v t Hrist Mist NRL / Ria (NaSe) 59,5ly -- 02.00,0aly
9. 6v t Thrud NRL / Pauliina (NaSe) 59,7ly -- 02.00,1aly
10. 6v t Brynhild NRL / Maria (NaSe) 2.00,5ly --  02.00,4aly

sarja 5.

1. 6v o Dragonair / Janne (RDT) 1.58,2aly -- 01.55,2aly
2. 11v t Mellony Narr / (ARO) 52,5a --  01.55,3aly
3. 5v t Valkyria NRL / Otto (NaSe) 58,6ly -- 01.55,6aly
4. 7v t Eviona NRL / Katja (RDT) 1.51,2aly -- 01.56,1aly
5. 9v o Liten Lösning / (Unia) 1.52,3a -- 01.56,3aly x
6. 6v t Disa NRL / Helena (NaSe) 1.50,2aly -- 01.56,4aly x

7. 6v t Janning NRL / Jenna (NaSe) 58,7ly --  01.56,9aly x
8. 6v o Yggdrasil NRL / Tiia (NaSe) 52,3ly --  01.57,2aly
9. 17v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.57,5aly
10. 11v o Aken Tvinnig / (ARO) 53,3a --  01.57,7aly
11. 7v t Sweetline NRL / Anna (RDT) 1.55,6aly --  01.58,0aly
12. 12v t Petronella NRL / (ARO) 53,2a --  01.58,4aly

sarja 6.

1. 9v t Argent Go / (ARO) 49,5a --  01.45,5aly
2. 12v o Toy's Svennar / Taina (RDT) 1.44,1aly -- 01.45,6aly
3. 18v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.45,9aly
4. 9v t Toy's Aroania / Laura (RDT) 1.48,2aly -- 01.46,1aly
5. 12v t Nasrin Dvalan / (NaSe) 45,1ly --  01.46,3aly
6. 11v t Aken Magi / (ARO) 50,2a --  01.46,6aly x

7. 8v t Toy's Phoebe / Iina (RDT) 1.46,4aly -- 01.46,7aly
8. 9v o Gillyweed RC / Panu (RDT) 1.49,6aly --  01.47,2aly
9. 17v t Aken Scapa / (ARO) 44,2a -- 01.47,5aly
10. 9v t Toy's Adaia / (ARO) 44,2a --  01.48,2aly
11. 8v o Balwinder I.F. / Suski (RDT) 1.48,5aly -- 01.48,3aly 
12. 11v o Tyr B / Oona (RDT) 1.45,5aly -- 01.48,5aly

 

sarja 7.

1. 10v o Valdemar NRL / Tiina (NaSe) 42,2aly -- 01.40,1aly
2. 9v o Toy's Havard / (ARO) 40,3a --  01.40,2aly
3. 10v t Yanetron NRL / Miina (NaSe) 40,4ly -- 01.40,3aly
4. 12v o Nasrin Royan / (NaSe) 44,3ly --  01.41,1aly
5. 14v o Samuraj NRL / Riina (NaSe) 40,5ly --  01.41,2aly

6. 11v o Ethan Narr / (ARO) 41,4a --  01.41,4aly
7. 8v o Da Capo Theo / Shavo (NaSe) 43,3ly --  01.41,6aly
8. 12v o Nasrin Jamaya / (NaSe) 43,4aly -- 01.42,0aly
9. 12v t Nasrin Saarya / (NaSe) 42,3aly --  01.42,2aly

sarja 8.

1. 13v t Athene Snilli / Ada (NaSe) 39,8ly --  01.39,1aly
2. 14v o Thydor NRL / Maria (NaSe) 39,1aly -- 01.39,3aly
3. 12v o Nasrin Opal / (NaSe) 40,3ly -- 01.39,4aly
4. 13v t Betty Blue RC / (Unia) 1.39,5 -- 01.39,7aly

5. 12v t Unian Rouslite / Tia (NaSe) 39,9ly --  01.39,8aly
6. 17v o Jamming NRL / Ira (NaSe) 40,3ly --  01.40,1aly
7. 12v t Nasrin Kaleesi / (NaSe) 40,0ly --  01.40,4aly
8. 10v t Ellinoora NRL / Elli (NaSe) 39,8ly --  01.40,6aly

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now