villit pikasarjaravit 07.-09.10.2018

kisapäivä 07.10.2018 / vip 07.10.2018 klo 18:00

järjestyspaikka Jemman Ravitalli

vastuuhenkilö Humutin VRL-14618

tulokset arvotaan raviarvontakoneella

rajoitukset:

  • yksi hevonen voi kilpailla vain yhdessä lähdössä

  • rajattomasti hevosia / lähtö / omistaja

  • yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista, osallistut kaikkiin päiviin

  • lähdöt ajetaan 12 valjakon ryhmäajoina; tarvittaessa valjakot jaetaan sarjoihin

osallistumiset sähköpostiin hallankaiku@gmail.com otsikolla pikasarja1 muodossa:
lähtö nro

ikä skp nimi / ohjastaja (seura) enn. --

kisapäivien kutsut 07.10. / 08.10. / 09.10.

lähdöt

Lähtö 1. 2-vuotiaat lämminveriset 1609m

palkinnot: 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€ - 200v€ - 100v€

Lähtö 2. 3-vuotiaat lämminveriset 1609m

palkinnot: 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€ - 200v€ - 100v€ - 50v€

Lähtö 3. 3-vuotiaat kylmäveriset 1609m

palkinnot: 1200v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€ - 200v€

Lähtö 4. 4-vuotiaat kylmäveriset 1609m

palkinnot: 1400v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€ - 200v€

Lähtö 5. 3-vuotiaat A-ponit 1609m

palkinnot: 350v€ - 300v€ - 250v€ - 200v€ - 150v€ - 100v€

Lähtö 6. 3-vuotiaat B-ponit 1609m

palkinnot: 350v€ - 300v€ - 250v€ - 200v€ - 150v€ - 100v€

osallistujat/tulokset

päivitetty 08.10.2018 klo 23:00

Lähtö 1. 2-vuotiaat lämminveriset 1609m

sarja 1.

1. 2v o Lucifer Hook / (DS) ei enn -- 01.16,5aly x

2. 2v o Sad Face Murderer / (DS) ei enn -- 01.17,4aly

3. 2v o Good Intentions / Greta (GHT) 26,5ke -- 01.18,4aly x

4. 2v t Amulette d'Aura / (DS) ei enn -- 01.19,5aly x

5. 2v t Mildred Burn / Jens (Team Ninitra) 24,3 -- 01.20,3aly

6. 2v t Innocence Lost / Meri (GHT) 20,3ke -- 01.20,4aly

7. 2v o Yukon Gold Butcher / (Jemma) 01.24,1ke -- 01.21,3aly

8. 2v t Diadème de Lune / (DS) ei enn -- 01.21,5aly

9. 2v o Demonite RC / (ARO) 19,1a -- 01.22,5aly

10. 2v o Sautoir Enjoué / (DS) ei enn -- 01.23,1aly x

11. 2v o Jorah Duán / (ARO) 18,1a -- 01.23,6aly

hyl 2v t The Bride of Hate / (DS) ei enn -- hpl

sarja 2.

1. 2v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 22,2a -- 01.16,5aly xx

2. 2v t Remedy / (DAS) 18,1aly -- 01.18,1aly

3. 2v o Misbehaviour / (DAS) 18,2aly -- 01.18,6aly

4. 2v o Sour Bitter Martini / (DS) ei enn -- 01.20,2aly

5. 2v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 21,3 -- 01.20,4aly

6. 2v o Ain't No Momma's Boy / (Jemma) 01.26,3ke -- 01.23,6aly

7. 2v o Collier le Luxueux / (DS) ei enn -- 01.24,1aly x

8. 2v t Bittersweet Teardrop / (DS) ei enn -- 01.24,2aly xx

9. 2v o Starbrow Blaze / Viveka (Team Lily) 22,4 -- 01.24,3aly xx
10. 2v t Ancient Leaf / (DS) ei enn -- 01.25,2aly
11. 2v o Brother Dean / Sylve (Team Ninitra) 22,3 -- 01.25.6aly

12. 2v t Amber Duán / (DAS) 18,2aly -- 01.26,2aly

Lähtö 2. 3-vuotiaat lämminveriset 1609m

ajettu tasoitusajona!

1. 3v o Varlaam Duán / (DS) 20,4ly -- 01.14,1ly xx

2. 3v t Juniper Leandra / (DS) 19,5ly -- 01.14,3ly x

3. 3v o Quoucing RC / (DS) 18,4ke --01.14,5ly xx

4. 3v t Rjazán Celina / (DS) 21,4ly --01.15,1ly

5. 3v o Born To Impress RC / (DS) 19,4ly --01.15,4ly

6. 3v t  Adieu Duán / (DS) 20,3ly --01.16,1ly x

7. 3v o Blackfyre Ach / (ARO) 17,2a --01.16,5ly

8. 3v o Firmament / Saana (GHT) 18,1aly -- 01.17,4ly x

9. 3v o Impala Ach / (ARO) 16,2a -- 01.20,3ly x

10. 3v Conqueror Duán / (DS) 17,1aly -- 01.21,4ly x

11. 3v o Merry-Go-Round / Miisa (GHT) 16,4aly -- 01.21,5ly x

hyl 3v t Cobra Lily Ach / (ARO) 17,3 -- hml

hyl 3v o Experiencia Duán / (DS) 20,3ly -- hll

Lähtö 3. 3-vuotiaat kylmäveriset 1609m

Sarja 1.

1. 3v o Pakkorako / (DS) ei enn -- 01.31,6aly

2. 3v t Loitsija / Iris (GHT) 01.50,3ke -- 01.32,4aly

3. 3v t Kalmankukkia LUC / (Jemma) 01.58,5ke -- 01.34,2aly

4. 3v o Nattåska / (ARO) 35,5a -- 01.34,3aly

5. 3v t Joko Ollaan / Gunvor (Team Ninitra) 54,4 -- 01.36,3aly

6. 3v o Taalaturisti / (DS) ei enn -- 01.36,4aly x

7. 3v o Kolmiloikka / Kalle (GHT) 01.52,6ke -- 01.38,4aly

8. 3v t AH Kalmakuu / (DS) ei enn -- 01.46,1aly xx

9. 3v t AH Hallausva / (ARO) 33,2a -- 01.49,5aly x

hyl 3v o AH Lumikiri / (ARO) 33,2a -- k
hyl 3v t Keijukeksi / (DS) ei enn -- hll
hyl 3v o AH Cahuilla / (DS) ei enn -- hpl

Sarja 2.
1. 3v t. K.R. Hurme / M. Filppula (KiRi) ei enn. -- 01.31,4aly x

2. 3v t Kaponen / (DS) ei enn -- 01.32,3aly x
3. 3v t Rusinana / (DS) ei enn -- 01.33,4aly x

4. 3v o Snillin Yöhoure / (Jemma) 01.38,5ke -- 01.34,2aly

5. 3v o Vihuri / A. Mäkimaa (KiRi) ei enn. -- 01.35,2aly

6. 3v o Purnin Aatelma / Ida (Team Ninitra) 50,2 -- 01.35,6aly

7. 3v o Niksmanni / (DS) ei enn -- 01.39,3aly

8. 3v t Snillin Aamurietas / (Jemma) 01.35,4ke -- 01.46,3aly

9. 3v t Harmaan Mieleinen / Santeri (GHT) 01.41,4ke -- 01.47,4aly

10. 3v o G.R. Riskibisnes / Jani (GHT) 01.39,5ke -- 01.48,1aly
11. 3v t Harmaan Tuittupää / Kiia (GHT) 01.39,5ke -- 01.50,3aly

hyl 3v t Purppuralla / (Jemma) 01.54,2ke -- hll

Lähtö 4. 4-vuotiaat kylmäveriset 1609m

1. 4v o Naurun Tyrskä / (Jemma) 01.30,4ake -- 01.27,2aly

2. 4v o AH Zenon / (ARO) 29,3a -- 01.31,2aly

3. 4v o AH Tuleniskijä / (ARO) 35,2a -- 01.32,1aly xx

4. 4v t K. Ilon Emma / (Jemma) 01.38,1ke -- 01.35,6aly

5. 4v t Duanin Markiisitar / (DS) 38,1aly -- 01.36,2aly

6. 4v o Egyptin Prinssi / Jane (VIN) 33,2aly -- 01.39,3aly

7. 4v t AH Balladi / (ARO) 31,3a -- 01.43,5aly

8. 4v o Kolossi / Scott (VIN) 33,3aly -- 01.48,4aly

9. 4v o Radikaali Epidemia / (DS) 34,2ake -- 01.55,1aly

hyl 4v t Ampiainen / Peter (VIN) 34,5aly -- hml
 

Lähtö 5. 3-vuotiaat A-ponit 1609m

1. 3v t Radical Disasterpiece / (Jemma) ei enn -- 02.37,2aly xx

2. 3v o Aikamoinen Tuulispää / Reeta (GHT) ei enn. -- 02.40,3aly

3. 3v t Chiannan / Henni (GHT) ei enn. -- 02.40,5aly

4. 3v t Bambino / Delia (GHT) ei enn. -- 02.47,3aly

5. 3v t Swing Sweet Chariot / Liinu (GHT) ei enn. -- 02.59,2aly

6. 3v t Yvonda / Toivo (GHT) ei enn. -- 03.17,3aly

7. 3v o Captain / Sindi (GHT) ei enn. -- 03.19,5aly

8. 3v o Peikko / Salla (GHT) ei enn. -- 03.25,4aly

9. 3v t Made Of Candy / Kari (GHT) ei enn. -- 03.29,5aly

Lähtö 6. 3-vuotiaat B-ponit 1609m

1. 3v o Tahitian Boytoy RC / (Jemma) ei enn -- 02.05,3aly

2. 3v t Sigrid / Pinja (GHT) ei enn. -- 02.06,2aly x

3. 3v o Roland / Anna (GHT) ei enn. -- 02.10,3aly

4. 3v o Farlon / Bea (GHT) ei enn. -- 02.16,5aly xx

5. 3v t Vanda / Netta (GHT) ei enn. -- 02.24,4aly

6. 3v t. A.D. Tilda / K. Ahomaa (KiRi) 2.24,4. -- 02.25,6aly

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now