tausta © Pixabay, kaikki muu materiaali © VRL-14618, ellei toisin mainittu  virtuaalitalli

11-13.04.2019 sarjaravit

kisapäivä 11.04.2019 // vip 11.04.2019 klo 13:00

kyseessä villit ravikilpailut

järjestäjänä Ravikeskus Valmari

vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618

tulokset arvotaan raviarvontakoneella

rajoitukset

  • yksi hevonen voi kilpailla vain yhdessä lähdössä

  • rajattomasti hevosia / lähtö / omistaja

  • yksi ohjastaja / hevonen / lähtö

  • 2v lämminveriset ja 3v kylmäveriset omiin lähtöihinsä

  • ajetaan 12 hevosen ryhmäajoina, tarvittaessa jaetaan sarjoihin iän/aikojen mukaan

  • osallistut samalla kaikkiin sarjan kutsuihin

ilmoittautuminen

14.02.2018 mennessä sähköpostiin hallankaiku@gmail.com otsikolla sarja8 muodossa:

lähtö nro

ikä skp. nimi / ohjastaja (seura) enn --

lähdöt

lähtö 1. 2-vuotiaat lämminveriset 2100m

p: 900 - 700 - 500 - 300 - 200 - 150

lähtö 2. lämminveriset avoin 2100m

p: 1300 - 1000 - 900 - 500 - 300 - 200

lähtö 3. 3-vuotiaat kylmäveriset 2100m

p: 900 - 700 - 500 - 300 - 200 - 150

lähtö 4. kylmäveriset avoin 2100m

p: 1300 - 1000 - 900 - 500 - 300 - 200

lähtö 5. A-ponit avoin 1100m

p: 300 - 200 - 150 - 100 - 75 - 50

lähtö 6. B-ponit avoin 1100m

p: 300 - 200 - 150 - 100 - 75 - 50

sarjan kutsut

11.04. / 12.04. / 13.04.

lähtö 1. 2-vuotiaat lämminveriset 2100m

1. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 25,2ke -- 01.19,2ake
2. 2v o Magnifico Unia / (RuKo) 23,3ke -- 01.20,3ake
3. 2v o Can't Take Me On / Juha (Valmari) 21,2a -- 01.20,5ake
4. 2v o Firefox Luxorious / (RuKo) 25,2ke -- 01.21,1ake x
5. 2v o Texas Boost / (RuKo) 23,5ke -- 01.21,2ake
6. 2v t Regina Snilli / Moona (Valmari) 21,4a -- 01.21,5ake xx

7. 2v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 19,5a -- 01.21,6ake
8. 2v t Renaissance Unia / Jaska (Valmari) 19,1 -- 01.22,4ake x
9. 2v o Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 21,5a -- 01.22,5ake
10. 2v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 19,3a -- 01.22,6ake x
11. 2v o Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 19,3a -- 01.23,1ake
12. 2v o Radical Damage / Eetu (Valmari) 24,5a -- 01.23,5ake

lähtö 2. lämminveriset avoin 2100m

sarja 1.

1. 3v o Gerhard Duán / Tuukka (Team Lily) 19,2a -- 01.18,6ake
2. 3v o Flashfire Ach / (RuKo) 19,3ake -- 01.19,2ake
3. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 23,2ke -- 01.19,6ake
4. 3v o Goldstar MacLily / Veikko (Team Lily) 19,2a -- 01.19,8ake x
5. 3v t Joyful Shav / (NaSe) 18,6aly -- 01.19,9ake

6. 3v t Alexia Duán / Eero (Team Lily) 18,4a -- 01.20,2ake
7. 3v t Zapphire Excess / (RuKo) 19,2ake -- 01.20,3ake xx
8. 3v o Moon Eclipse / Juha (Team Lily) 19,4a -- 01.20,4ake
9. 3v o Sunburned Shav / (NaSe) 19,2ake -- 01.20,6ake xx

sarja 2.

1. 4v t Divine d’Aventure / (RuKo) 17,3aly -- 01.16,6ake
2. 3v t Wonder Shav / (NaSe) 17,3ake -- 01.16,7ake
3. 3v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 17,2a -- 01.16,8ake
4. 3v o Fudgebaron MacLily / Juha (Valmari) 16,4a -- 01.17,0ake

5. 3v t Be Better Shav / (NaSe) 17,2ake -- 01.17,2ake
6. 4v t Cheerie Shav / Senja (NaSe) 16,2ake -- 01.17,3ake x
7. 4v t Cheeta Shav / Reetta (NaSe) 16,3ake -- 01.17,5ake
hyl - 4v o Hurricane Shav / Harri (NaSe) 16,2ake -- hll

sarja 3.

1. 7v t Rjazán Meduza / (RuKo) 15,1aly -- 01.14,3ake
2. 4v t Hornet Shav / Henna (NaSe) 15,4aly -- 01.14,4ake
3. 8v o Bye Bye Hero / (Unia) 15,2 -- 01.14,5ake x
4. 6v o Capacity Unia / Ida (Team Ninitra) 15,2a -- 01.14,7ake
5. 6v t Rjazán Love You / (RuKo) 15,1aly -- 01.15,1ake
6. 6v o Sue's Barracuda / Jessica (APR) 15,2aly -- 01.15,3ake

7. 4v t Pheodora Ach / (RuKo) 15,6aly -- 01.15,5ake
8. 4v t Countess McLily / (RuKo) 15,4aly -- 01.15,6ake x
9. 3v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 15,2a -- 01.15,7ake
10. 5v t God Damn Honeybee / (Unia) 15,3 -- 01.16,2ake
11. 4v o Arkher Shav / Alfred (NaSe) 15,3ake -- 01.16,3ake xx

sarja 4.

1. 9v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 14,2a -- 01.12,6ake x
2. 7v t Calypso Pomp / (RuKo) 13,4ake -- 01.12,7ake
3. 7v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 13,1a -- 01.13,1ake
4. 9v o Last Cherokee / (Unia) 14,1a -- 01.13,4ake
5. 8v t Joscelyne Burn / (RuKo) 14,1ake -- 01.13,5ake
6. 6v o Paypack Unia / (Unia) 14,4a -- 01.13,8ake

7. 11v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 13,2a -- 01.14,0ake 
8. 8v o Wayward Ach / Joanna (APR) 13,4aly -- 01.14,2ake xx
9. 6v t Problematic Shav / (RuKo) 13,4ake -- 01.14,4ake
10. 4v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 14,6aly -- 01.14,5ake
11. 6v o Sorryforthelies / (RuKo) 14,2aly -- 01.14,8ake
12. 6v t Cryptology Unia / (Unia) 14,2a -- 01.14,9ake

sarja 5.

1. 8v t Let Me Kick / (Unia) 13,3a -- 01.12,2ake
2. 7v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) 12,2aly -- 01.12,3ake x
3. 7v t Kozyrnaja / (RuKo) 12,2aly -- 01.12,5ake
4. 6v t Rosebud Shav / Iina (NaSe) 13,2ake -- 01.12,6ake

5. 6v t Somewhere Shav / Shavo (NaSe) 13,4ake -- 01.13,1ake
6. 4v t Rjazán Blue Freesia / Jussi (Team Lily) 13,3a -- 01.13,4ake
7. 7v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 12,4a -- 01.13,5ake
8. 6v t Smiley Shav / Salli (NaSe) 13,3ake -- 01.13,7ake xx

sarja 6.

1. 9v o Starscream Snilli / (RuKo) 12,1aly -- 01.11,4ake
2. 8v o Saltas Brutal Rich / (RuKo) 12,3aly -- 01.11,5ake x
3. 9v t My Winter of Love / Leo (Team Lily) 12,1a -- 01.11,9ake
4. 7v o Barnaby Snilli / Emilia (Team Lily) 12,2a -- 01.12,0ake
5. 9v o François Ach / (RuKo) 12,3aly -- 01.12,2ake x

6. 9v o Kapiton Duán / (RuKo) 12,1aly -- 01.12,3ake
7. 7v t Renáta Duán / (RuKo) 12,2aly -- 01.12,4ake
8. 9v t Crumblin' Down / (Unia) 12,3a -- 01.12,7ake
9. 9v o Just In Case Unia / (Unia) 12,1a -- 01.12,8ake
10. 9v o Crimewave / (Unia) 12,0 -- 01.13,0ake x

sarja 7.

1. 12v o Canned Heat / (Unia) 11,3a -- 01.10,4ake
2. 9v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 11,1a -- 01.10,8ake
3. 5v o Yukon Gold Butcher / Matti (Valmari) 11,5a -- 01.11,0ake
4. 8v o Firefox Impreza / (RuKo) 11,1ake -- 01.11,2ake xx
5. 8v o Radical Alter Ego / (RuKo) 11,2aly -- 01.11,3ake
6. 12v o Ivan Iostream / (RuKo) 11,1aly -- 01.11,6ake

7. 6v t Wild Candy Princess / Seppo (Team Lily) 11,1a -- 01.11,8ake
8. 12v t Pridezilla II / (Unia) 11,1 -- 01.12,1ake
9. 7v t Månsken / Viveka (Team Lily) 11,2a -- 01.12,3ake
10. 9v o Raindrops Unia / (Unia) 11,4a -- 01.12,5ake
11. 12v o Masters of Reality / (Unia) 11,3a -- 01.12,6ake
12. 12v t Revenge Decker / (Unia) 11,4 -- 01.12,9ake xx

sarja 8.

1. 11v o Practical Snilli / (Unia) 10,6a -- 01.10,2ake
2. 12v t Monique Smoke / (Unia) 10,3a -- 01.10,3ake
3. 11v o Darkline Speed / (Unia) 10,3 -- 01.10,5ake
4. 12v o Just Chaos / (Unia) 10,1a -- 01.10,7ake
5. 9v o Ancient Highway / (Unia) 10,3a -- 01.10,8ake
6. 10v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 10,1aly -- 01.11,0ake x

7. 10v o Grand Abs / Atte (NaSe) 10,5aly -- 01.11,2ake
8. 11v t Quite Jaded / (Unia) 10,3 -- 01.11,4ake xx
9. 12v o Danger Zone / (Unia) 10,3a -- 01.11,7ake
10. 12v o He's My Hero / Harri (NaSe) 10,2aly -- 01.11,8ake
11. 11v o Psychédelic Rus / (Unia) 10,3a -- 01.12,0ake x
12. 9v t Heaven's Fire / Henna (NaSe) 10,3ake -- 01.12,1ake

lähtö 3. 3-vuotiaat kylmäveriset 2100m

sarja 1.

1. 3v t Fulla R. / (RuKo) 39,4aly -- 01.38,3ake
2. 3v t Ruskon Hallatar / (RuKo) 39,4aly -- 01.38,7ake x
3. 3v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.47,5ake -- 01.38,9ake
4. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.48,2ke -- 01.39,2ake
5. 3v t. Hovi Hely / M. Filppula (KiRi) ei enn. -- 01.39,6ake x

6. 3v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.48,1ke -- 01.39,7ake
7. 3v o Skagi R. / (RuKo) 39,3aly x -- 01.40,0ake
8. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.47,8ke -- 01.40,5ake x
9. 3v t Ruskon Liekitär / (RuKo) 39,2aly -- 01.41,5ake

sarja 2.

1. 3v o NRL Timjami / Timi (NaSe) 34,4ly -- 01.33,1ake
2. 3v o Radikalin Vesiselvä / Jukka (Valmari) 33,1a -- 01.33,4ake
3. 3v o NRL Sprintteri / Tero (NaSe) 33,5ly -- 01.34,2ake x
4. 3v t Mini-Madeleine / Veera (Valmari) 34,5a -- 01.34,5ake
5. 3v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 36,5a -- 01.34,7ake

6. 3v t Adinan Ystävänpäiväkukka / Tuomo (Valmari) 30,3a -- 01.35,0ake
7. 3v o Maine / Anders (Team Ninitra) 34,6a -- 01.35,1ake x
8. 3v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 37,5a -- 01.35,5ake
9. 3v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 36,1a -- 01.35,6ake
10. 3v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 36,1a -- 01.35,7ake x

lähtö 4. kylmäveriset avoin 2100m

sarja 1.

1. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.44,7ke -- 01.33,1ake
2. 5v t Purppuralla / Eelis (Valmari) 32,2a -- 01.33,4ake x
3. 6v t Rohkean Mustikka / Jannica (APR) 32,1ake -- 01.34,5ake
4. 5v t Ruskon Fihutar / (Unia) 34,5ake -- 01.34,6ake

5. 4v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.33,4ke -- 01.35,2ake xx
6. 4v t. Aikaikauden Kuolemanvalssi / T. Toukonen (KiRi) 35,1 -- 01.35,6ake x
7. 4v t. K.R. Hurme / M. Filppula (KiRi) 31,3 -- 01.36,2ake

sarja 2.

1. 7v o. Duanin Leijonakeisari / R. Líden (KiRi) 30,3 -- 01.29,2ake
2. 4v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 30,3a -- 01.29,4ake
3. 7v t Ruskon Jafarina / (RuKo) 29,2aly -- 01.29,7ake x
4. 4v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.30,2ake -- 01.30,0ake
5. 6v t. Duanin Vilhelmiian / S. Solja (KiRi) 28,5 -- 01.30,2ake

6. 4v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.30,2ake -- 01.30,4ake
7. 5v t. Pirelli / A. Kosonen (KiRi) 29,5 -- 01.30,5ake x
8. 4v t Vaputtaja / Jouko (Valmari) 30,1a -- 01.31,0ake
hyl - 4v t NRL Pamela / Iida (NaSe) 30,0ake -- hll

sarja 3.

1. 6v o Ruskon Hopearisti / (RuKo) 28,5aly -- 01.27,1ake
2. 5v t. K.R. Suhmuran Santra / M. Laine (KiRi) 28,1 -- 01.27,3ake
3. 8v t. Viiman Noste / A. Mäkimaa (KiRi) 28,4 -- 01.27,4ake x
4. 6v t Ruskon Unikuu / (RuKo) 28,5aly -- 01.28,1ake
5. 5v o Anffin Iki-Sisu / (RuKo) 28,3aly -- 01.28,2ake
6. 7v t K.R. Roudatar / (RuKo) 28,4aly -- 01.28,4ake x

7. 4v o Ruskon Leiskaus / (RuKo) 28,4aly -- 01.28,5ake
8. 5v o Oispa Voitto / Jessica (APR) 28,4ake -- 01.28,7ake
9. 5v o Ruskon Kahviketku! / (RuKo) 28,5aly -- 01.28,8ake
10. 5v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.28,2ake --01.29,1ake 
11. 6v o. Sølv's Mustahuumori / T. Toukonen (KiRi) 28,2 -- 01.29,3ake x
12. 10v t Mini-Marenki / Jasper (KADO) 1.28,1ake -- 01.29,6ake

sarja 4.

1. 5v t Unian Tulikipuna / (Unia) 27,5a -- 01.26,1ake
2. 7v o Koivulan Raivokas / (RuKo) 27,4ake -- 01.26,4ake x
3. 7v t Brynja Namys / (RuKo) 27,5aly -- 01.26,7ake
4. 5v t Unian Cinderella / (Unia) 27,6a -- 01.27,1ake
5. 6v t NRL Valster / Terhi (NaSe) 27,5ake -- 01.27,3ake

6. 5v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 27,2a -- 01.27,6ake
7. 7v o Fasolt Namys / (RuKo) 27,2ake -- 01.27,7ake x 
8. 7v t Hrefna R. / (RuKo) 27,4aly -- 01.27,8ake x
9. 8v t Guen Lumimustikka / (RuKo) 27,2ake -- 01.27,9ake

sarja 5.

1. 7v t NRL Varjotaika / Ulla (NaSe) 26,2ke -- 01.25,0ake
2. 6v o Ruskon Untamo / Joanna (APR) 26,1ake -- 01.25,4ake
3. 7v t NRL Popkorni / Piia (NaSe) 26,2ly -- 01.25,5ake
4. 7v o NRL Kroisos / Leo (NaSe) 26,1ake -- 01.25,7ake x
5. 7v o Poppasmies / (Unia) 26,3 -- 01.25,8ake x
6. 7v t NRL Keijusalama / Keijo (NaSe) 26,1ake -- 01.26,4ake 

7. 7v o Sijur R. / (RuKo) 26,4aly -- 01.26,5ake xx
8. 7v o NRL Kalmakuva / Shavo (NaSe) 26,5ake -- 01.26,7ake
9. 10v o Purnin Aatelma / Ida (Team Ninitra) 26,2a -- 01.26,8ake
10. 9v t Snillin Josefiina / (RuKo) 26,3aly -- 01.26,9ake xx
11. 5v o Skjöldur / (RuKo) 26,1aly -- 01.27,1ake
12. 7v t Alwilda R. / (RuKo) 26,2aly -- 01.27,4ake x

sarja 6.

1. 7v t NRL Velmuilija / Jouni (NaSe) 24,1ake -- 01.24,2ake
2. 8v o. Helios / T. Tapanila (KiRi) 24,4 -- 01.24,5ake
3. 9v t. K. Tumen Aito / M. Koistinen (KiRi) 24,2 -- 01.24,6ake x
4. 7v t NRL Naamarikuningatar / Ada (NaSe) 25,9ake -- 01.24,8ake
5. 7v t NRL Noitavaino / Vieno (NaSe) 24,3ake -- 01.25,1ake
6. 6v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 24,1 -- 01.25,3ake xx

7. 7v o NRL Tuskane / Timo (NaSe) 24,1ake -- 01.25,6ake
8. 6v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 24,2 -- 01.25,7ake
9. 6v o Unian Lorulurjus / (Unia) 25,4a -- 01.25,9ake
10. 7v t NRL Camilla / Milla (NaSe) 25,2ke -- 01.26,2ake x
11. 9v o Helios / (Unia) 24,1a -- 01.26,5ake
12. 7v o NRL Uinuva / Unto (NaSe) 25,1aly -- 01.26,7ake 

sarja 7.

1. 10v t Loruleina / (Unia) 23,4a -- 01.22,5ake
2. 11v t Ruskon Felicia / (RuKo) 23,5aly -- 01.22,7ake
3. 8v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 23,3a -- 01.23,1ake x 
4. 10v t Woimamimmi / (RuKo) 23,4aly -- 01.23,2ake xx
5. 10v o Purnin Esaias / Urmas (Team Ninitra) 23,5a -- 01.23,3ake

6. 12v t Purnin Tosikko / Magnhild (Team Ninitra) 23,2a -- 01.23,6ake
7. 10v t Ruskon Helmiina / (RuKo) 23,5ake -- 01.23,7ake x
8. 8v t Unian Heikunkeikaus / (Unia) 23,2a -- 01.23,8ake
9. 10v t Loimurina / (Unia) 23,4a -- 01.24,0ake

sarja 8.

1. 7v t NRL Palkkio / Sarianna (NaSe) 23,3ake -- 01.22,0ake
2. 7v t NRL Unikaveri / Kiia (NaSe) 23,9ake -- 01.22,2ake x
3. 7v t NRL Näpistäjä / Iida (NaSe) 23,6ake -- 01.22,4ake
4. 7v t NRL Penninvenyttäjä / Tia (NaSe) 23,9ake -- 01.22,5ake x
5. 8v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 23,5 -- 01.22,6ake

6. 7v t NRL Joutuisa / Johanna (NaSe) 23,5aly -- 01.23,0ake x
7. 7v t NRL Vimmakas / Vilma (NaSe) 23,6aly -- 01.23,3ake
8. 10v t Tuteritöm / Pauliina (NaSe) 23,3ake -- 01.23,5ake
9. 6v o Unian Ralliraita / (Unia) 23,1a -- 01.23,6ake
10. 8v o Unian Vauhkomieli / (Unia) 23,2a -- 01.23,8ake x

sarja 9.

1. 12v o EP Valon Poika / (Unia) 22,2a – 01.21,2ake
2. 8v o Narrilaivan Khaba / Kari (NaSe) 22,3ake – 01.21,3ake
3. 10v o Unian Runoralli / (Unia) 22,5a – 01.21,6ake x
4. 11v t Surusävel / (Unia) 22,5 – 01.21,8ake
5. 10v o Unian Korona / (Unia) 22,2 – 01.22,0ake
6. 10v t Benägen NRL / Hannamaria (NaSe) 21,8ake – 01.22,4ake

7. 10v o Ruskon Jupiter / (Unia) 22,1a – 01.22,5ake
8. 14v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 22,1ake – 01.22,7ake x
9. 10v t Hildr NRL / Hillamara (NaSe) 22,1ake – 01.22,8ake x
10. 8v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 22,4a – 01.23,2ake
11. 12v o Vasaari / Adalmiina (NaSe) 22,2ake – 01.23,5ake
12. 10v o Velikulta RC / Bertel (Team Ninitra) 22,3a – 01.23,6ake

sarja 10.

1. 7v o. Kekan Komendantti / A. Renkonen 20,2 – 01.20,2ake
2. 9v o Ruskon Kurko / (RuKo) 21,2ake – 01.20,3ake
3. 8v t Unian Virivikinä / (Unia) 21,1 – 01.20,5ake xx
4. 14v t Repolan Vilijonkka / (Unia) 21,3a – 01.20,6ake
5. 6v o Naurun Tyrskä / Juha (Valmari) 21,1a – 01.21,2ake
6. 8v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 21,2 – 01.21,3ake

7. 10v o AH Varjokuva / (Unia) 21,2a – 01.21,6ake
8. 11v o Ryövärijätkä / (Unia) 20,3a – 01.21,7ake x
9. 11v o Ruskon Hallasurma / (RuKo) 21,4aly – 01.21,8ake
10. 10v t Sinkosinko / Matias (NaSe) 21,2aly – 01.22,0ake
11. 15v o Josveinkin / (Unia) 21,5a – 01.22,2ake xx
12. 14v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 20,5ake – 01.22,4ake

lähtö 5. A-ponit avoin 1100m

sarja 1.

1. 3v o A.D. Final Destination / Deri (Adina) ei enn. -- 3.10,2aly
2. 3v t Toy's Capella / Cami (Adina) 3.13,3aly -- 3.11,3aly x
3. 3v o Arolan Svante / Sulo (Adina) 3.07,4aly -- 3.12,5aly
4. 6v o A.D. Heart 'N Soul / Herbert (Adina) 3.00,4 -- 3.12,7aly
5. 4v t Toy´s Thurid / (RuKo) 3.04,3aly -- 3.13,5aly xx

6. 6v t Ponipalleron Ihanainen / Iida (Adina) ei enn. -- 3.18,2aly
7. 9v t A.D. Sparkling Jewel / Sparre (Adina) ei enn. -- 3.19,0aly
8. 3v o Toy's Whimsical / (Unia) 3.09,5a -- 3.20,2aly x
9. 3v o Lily’s Little Blue Prince / Jessica (Adina) ei enn. -- 3.20,3aly

sarja 2.

1. 5v o Narrilaivan Viheliäs / Ville (NaSe) 2.45,1ly -- 2.45,4aly
2. 5v t Toy's Atlantis / Saaga (Valmari) 2.45,2a -- 2.45,5aly x
3. 13v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.52,1 -- 2.45,7aly
4. 15v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.57,3 -- 2.46,5aly
5. 5v o Narrilaivan Hurmuripeikko / Pekko (NaSe) 2.49,3ly -- 2.46,8aly x

6. 5v t Narrilaivan Vallanna / Anna (NaSe) 2.50,3aly -- 2.47,3aly
7. 5v o Jänkälän Rähmäkäpälä / (RuKo) 2.49,3aly -- 2.48,7aly xx
8. 7v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 2.49,0aly
9. 5v o Da Capo Inferno / (RuKo) 2.44,4aly -- 2.49,2aly
10. 5v o Narrilaivan Sinnikäs / Otto (NaSe) 2.49,2ly -- 2.50,4aly

sarja 3.

1. 5v t Narrilaivan Piparminttu / Miina (NaSe) 2.39,5ly -- 2.37,3aly
2. 5v t Narrilaivan Lotta / Elina (NaSe) 2.38,7ly -- 2.37,4aly
3. 8v t Raadin Rilla / (Unia) 2.35,4a -- 2.37,7aly
4. 6v t Unian Mightypaint / (Unia) 2.41,2a -- 2.38,1aly
5. 12v t FM Nonparell / Noppa (Adina) 2.40,4 -- 2.38,3aly x
6. 6v o Unian Paypacktime / (Unia) 2.41,1a -- 2.38,8aly

7. 5v t Narrilaivan Lempeä / Liina (NaSe) 2.39,2ly -- 2.39,1aly
8. 8v o Unian Hot Shot / Mira Y (RuKo) 2.36,3aly -- 2.39,4aly xx
9. 6v t Unian Corventina / (Unia) 2.40,3 -- 2.40,1aly x
10. 17v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.42,5 -- 2.40,4aly
11. 5v t Da Capo Giselle / (RuKo) 2.43,3aly -- 2.40,5aly
12. 8v t Da Capo Ida / Jenni S (RuKo) 2.39,3aly -- 2.40,6aly

sarja 4.

1. 6v o Saltan Vauhtiville / Shavo (NaSe) 2.28,6ly -- 2.25,5aly x
2. 8v o Al Capony / (Unia) 2.29,4a -- 2.26,1aly
3. 8v o Unian Lamborgini / (Unia) 2.29,4 -- 2.26,4aly x
4. 8v t Laminka Speed / (Unia) 2.27,6a -- 2.26,6aly
5. 16v t Sweet Serenity AD / Sere (Adina) 2.27,2 -- 2.26,8aly

6. 8v o Unian Fairfax / (Unia) 2.29,4a -- 2.27,4aly
7. 9v t Radical Eclipse / (Unia) 2.27,3a -- 2.27,5aly
8. 12v o Narrilaivan Valloittava / Ida (NaSe) 2.26,7ly -- 2.28,0aly 
9. 14v t Magic Ghost AD / Jannica (APR) 2.32,3aly -- 2.28,3aly
10. 12v o Narrilaivan Geronimo / Leena (NaSe) 2.26,3aly -- 2.28,5aly xx

sarja 5.

1. 10v o Narrilaivan Viggo / Jouni (NaSe) 2.19,2aly -- 2.19,1aly
2. 12v o Narrilaivan Ironline / Tia (NaSe) 2.21,4ly -- 2.19,3aly xx
3. 12v t Narrilaivan Finaste / Tiina (NaSe) 2.21,3ly -- 2.20,2aly
4. 12v o Narrilaivan Jukuri / Jyri (NaSe) 2.19,3aly -- 2.20,4aly
5. 12v t Narrilaivan Minttuinen / Mia (NaSe) 2.20,1aly -- 2.20,5aly x

6. 10v t Radikaali Tyttö / Tiiamaria (NaSe) 2.21,0ly -- 2.20,8aly
7. 8v o A.D. Filled With Extra / Eetu (Adina) 2.22,0 -- 2.21,0aly
8. 12v t Narrilaivan Leppoisa / Lea (NaSe) 2.20,3aly -- 2.21,3aly
9. 10v t Narrilaivan Maderna / Tiia (NaSe) 2.21,5ly -- 2.21,4aly xx

sarja 6.

1. 11v t Narrilaivan Lilith / (Unia) 2.12,5a -- 2.11,2aly
2. 12v o Narrilaivan Mörkö / Pauli (NaSe) 2.12,5ly -- 2.11,4aly x
3. 10v t Narrilaivan Amidala / Matti (NaSe) 2.14,6ly -- 2.11,5aly
4. 14v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Tea (NaSe) 2.15,2ly -- 2.11,8aly
5. 14v t Narrilaivan Leona / Moona (NaSe) 2.12,6aly -- 2.12,2aly x

6. 14v o Narrilaivan Gordon / Oona (NaSe) 2.12,6ly -- 2.12,5aly
7. 12v o Narrilaivan Spartacus / Kia (NaSe) 2.12,1ly -- 2.13,3aly
8. 14v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Rea (NaSe) 2.14,3ly -- 2.14,0aly
9. 8v o Unian Revenge / (Unia) 2.14,1a -- 2.14,6aly
10. 14v o Narrilaivan Daryl / Johanan (NaSe) 2.12,5ly -- 2.14,7aly x 

sarja 7.

1. 14v t Narrilaivan Two Hearts / Ani (NaSe) 2.11,3aly -- 2.10,5aly x
2. 12v t Medo Metal / (Unia) 2.10,5a -- 2.10,6aly
3. 14v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.10,3aly -- 2.10,8aly
4. 12v t Narrilaivan Reetta / Iida (NaSe) 2.10,4aly -- 2.11,1aly

5. 12v o Paintthetownred / (Unia) 2.10,3 -- 2.11,4aly
6. 14v t Narrilaivan Evanna / Eeva (NaSe) 2.10,2aly -- 2.11,7aly
7. 12v o Maestro Go / (Unia) 2.09,9 -- 2.12,0aly
8. 10v t Fool's Cutie Like Me / Ida (NaSe) 2.10,5ly -- 2.12,9aly

lähtö 6. B-ponit avoin 1100m

sarja 1.

1. 4v t Da Capo Lotus / (RuKo) 2.23,2aly -- 2.18,3aly
2. 3v o Nordahl Harlekin (Unia) 2.22,2a -- 2.18,5aly
3. 6v t Hermione Rewa / Hessa (Adina) ei enn. -- 2.19,1aly
4. 4v o Nasrin Javidan / (RuKo) 2.27,4aly -- 2.19,7aly
5. 4v o Roscoe Swe / (RuKo) 2.23,3aly -- 2.20,0aly x
6. 3v t Unian Narcissist (Unia) 2.27,2 -- 2.20,1aly

7. 3v o Unian Leodegar (Unia) 2.25,6a -- 2.20,2aly
8. 5v o Da Capo Greger / (RuKo) 2.22,6aly -- 2.20,6aly
9. 4v t Da Capo Kalyca / (RuKo) 2.31,1aly -- 2.21,4aly
10. 3v t Krooncrantz Saethryth (Unia) 2.22,6a -- 2.22,5aly xx
11. 3v t A.D. Total Eclipse / Essi (Adina) ei enn. -- 2.23,0aly

sarja 2.

1. 6v t PP’s Acacia / (RuKo) 2.21,1ake -- 2.17,0aly
2. 11v t Rendahl Saga / Saga (Adina) 2.18,8 -- 2.17,6aly
3. 3v t Toy's Beatris / Jenna (Valmari) 2.17,5a -- 2.17,9aly x
4. 5v o Da Capo Fjalar / (RuKo) 2.21,5ake -- 2.18,2aly
5. 5v o Figaro Narr / (NaSe) 2.17,4ly -- 2.18,5aly
6. 6v o Iltamäen Saturnus / (RuKo) 2.21,5ake -- 2.19,4aly

7. 18v o Lochlainn Night Vision / Iiro (Adina) 2.17,1 -- 2.19,5aly
8. 18v t KW Awel / Ann (Adina) 2.19,5 -- 2.19,6aly x
9. 6v t Da Capo Kajsa / (RuKo) 2.21,2ake -- 2.20,0aly
10. 3v t Snow Gremlin / (NaSe) 2.21,6ly -- 2.20,1aly
11. 6v t Da Capo Helia / (RuKo) 2.21,2ake -- 2.20,5aly

sarja 3.

1. 8v t Roseau / (Unia) 2.12,4 -- 2.11,5aly
2. 5v t Thyrann Narr / (NaSe) 2.16,3ly -- 2.11,6aly
3. 5v t Emily Narr / (NaSe) 2.16,3ly -- 2.12,4aly
4. 11v o Sugar Sorrow AD / Sonja (Adina) 2.16,5aly -- 2.12,5aly
5. 5v o Velibor Narr / (NaSe) 2.11,3aly -- 2.12,8aly
6. 5v t Annie Narr / (NaSe) 2.15,2ly -- 2.13,0aly

7. 5v t Felisha Narr / (NaSe) 2.12,1ly -- 2.13,1aly
8. 5v t PP’s Caycee / (RuKo) 2.13,4aly -- 2.13,5aly
9. 14v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 2.13,7aly
10. 5v t Shruna NRL / Maria (NaSe) 2.11,2aly -- 2.14,0aly
11. 5v t Verna Narr / (NaSe) 2.13,5ly -- 2.14,4aly

sarja 4.

1. 7v o Enoc Magnum / (Unia) 2.04,6 -- 02.02,4aly
2. 5v o Unian Crusader / (Unia) 2.10,4 -- 2.02,7aly
3. 7v t As A Snow Butterfly / (RuKo) 2.08,3aly -- 2.03,1aly
4. 15v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 2.03,3aly x
5. 5v o Unian Magnemite / (Unia) 2.10,6 -- 2.03,4aly
6. 8v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 2.04,5aly

7. 6v t Brynhild NRL / Maria (NaSe) 2.00,5ly -- 2.04,8aly
8. 7v o Acid Plum / (Unia) 2.01,5a --- 2.05,2aly xx
9. 8v t Iltamäen Malva / Riina (Team Lily) 02.04,2a -- 2.05,9aly
10. 6v t Angrboda NRL / Piia (NaSe) 2.08,5ly -- 2.06,4aly 
11. 5v t Alysha Narr / (NaSe) 2.09,4ly -- 2.06,8aly
 

sarja 5.

1. 12v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 1.57,5aly
2. 6v t Hrist Mist NRL / Ria (NaSe) 59,5ly -- 1.57,7aly
3. 6v t Fimbul NRL / Elina (NaSe) 59,8ly -- 1.57,8aly
4. 8v o Da Capo Knut / (RuKo) 58,2aly -- 1.58,0aly
5. 6v t Janning NRL / Jenna (NaSe) 58,7ly -- 1.58,2aly
6. 11v t Malena NRL / Iina (NaSe) 59,1aly -- 1.58,3aly

7. 7v o Samuci NRL /(RuKo) 58,6aly -- 1.58,5aly x
8. 7v o Da Capo Feodor / (RuKo) 56,2aly -- 1.58,8aly
9. 6v t Thrud NRL / Pauliina (NaSe) 59,7ly -- 1.59,1aly x
10. 5v t Valfjäril / Iida (NaSe) 59,0ly -- 1.59,2aly
11. 6v o Jörmundgand NRL / Kia (NaSe) 59,2ly -- 1.59,4aly 
12. 5v t Valkyria NRL / Otto (NaSe) 58,6ly -- 1.59,6aly

sarja 6.

1. 9v o Liten Lösning / (Unia) 1.52,3a -- 01.49,4aly
2. 6v t Disa NRL / Helena (NaSe) 1.50,2aly -- 01.49,8aly
3. 17v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.50,0aly xx
4. 9v t Da Capo Brita / (RuKo) 52,4ake -- 01.50,2aly

5. 6v o Yggdrasil NRL / Tiia (NaSe) 52,3ly -- 01.50,3aly
6. 9v o Toy´s Tycho / (RuKo) 52,3ake -- 01.50,7aly
7. 9v o Gottfrid / (RuKo) 49,3aly -- 01.51,1aly
8. 4v t Kanelstorm / Venla (Valmari) 50,2a -- 01.51,2aly

sarja 7.

1. 12v o Nasrin Jamaya / (NaSe) 43,4aly -- 01.42,2aly x
2. 8v o Da Capo Theo / Shavo (NaSe) 43,3ly -- 01.42,5aly x
3. 10v o Valdemar NRL / Tiina (NaSe) 42,2aly -- 01.42,6aly
4. 12v t Nasrin Dvalan / (NaSe) 45,1ly -- 01.43,1aly x

5. 12v o Nasrin Royan / (NaSe) 44,3ly -- 01.43,3aly
6. 12v t Nasrin Saarya / (NaSe) 42,3aly -- 01.44,0aly
7. 18v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.44,2aly

sarja 8.

1. 12v o Nasrin Opal / (NaSe) 40,3ly -- 01.39,3aly
2. 10v t Ellinoora NRL / Elli (NaSe) 39,8ly -- 01.39,4aly x
3. 13v t Betty Blue RC / (Unia) 1.39,5 -- 01.39,7aly
4. 14v o Samuraj NRL / Riina (NaSe) 40,5ly -- 01.40,1aly
5. 13v t Athene Snilli / Ada (NaSe) 39,8ly -- 01.40,2aly x

6. 10v t Yanetron NRL / Miina (NaSe) 40,4ly -- 01.40,6aly
7. 14v o Thydor NRL / Maria (NaSe) 39,1aly -- 01.40,8aly xx
8. 12v t Nasrin Kaleesi / (NaSe) 40,0ly -- 01.41,1aly
9. 17v o Jamming NRL / Ira (NaSe) 40,3ly -- 01.41,4aly
10. 12v t Unian Rouslite / Tia (NaSe) 39,9ly -- 01.41,5aly

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now